Hugh jako członek

Huey - "nowy" basista zespołu.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Hugh robi na scenie to , za co ma płacone.A że przy okazji się nie namęczy, to tym bardziej jest zadowolony.A to że nie jest pełnoprawnym czlonkiem zespołu,tak naprawdę to go nie interesuje.W końcu liczą się regularne przelewy na konto.No i fakt że można się ostro zabawić po koncercie :))
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ale i tak każdy wnosi coś swojego do zespołu mniejszą czy większą część
może nie tylko kasa się liczy (Może)
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Gdy opowiadam komus o BJ to zawsze zapominam ze jest Hugh, uwarzam ze gdyby mu zalerzalo to by zabawial publicznosc na scenie tak jak jego koledzy z zespolu.

Uwazam ze by niepowinien byc pelnoprawnym czlonkiem zespolu.
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jonoda pisze:Gdy opowiadam komus o BJ to zawsze zapominam ze jest Hugh,
I słusznie bo BJ (obecnie) to Jon, Richie, David i Tico. O Hugh mozna wspominac tak samo jak o panu B.Bandiera...
Myśle , ze Hugh nigdy nie bedzie członkiem Bon Jovi i całe szczeście.
Obrazek
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Zobaczmy np. o Hugo sa trzy posty i 60 odpowiedzi natomiast o Alecu tez trzy posty ale juz 114 odpowiedzi wiec nawet wiekszej uwagi do Huga nie przykowamy
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

aj tam czepiacie się chłopa mimo że mało według was robi na scenie to i tak bez niego zespół był by inny i ja tam zdania nie zmienię to fajny koleś i ja tu nie sugerowałam bym się kto ile postów napisała na temat Hugha czy tego drugiego jak mu tam.....?? ;]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ewaika789 pisze: to i tak bez niego zespół był by inny
W jakim sensie ? Co wnosi Hugh do tego zespołu ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

To znaczy kto Twoim zdaniem pisze wszystki linie basowe do albumów? Desmond Child?
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Szczerze watpie by pisal to Hugh. Jak nagrywali HAND to Jon nawet mowil ,że "perkusista i basista" weszli do studia tylko na ostatnie dwa dni by nagrac swoje partie. Mam na mysli obecnie , bo wczesniej o ile sie orientuje to Hugh napisal do paru utworow linie basu. Ale w sumie to sam nie wiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Dandi pisze:by nagrac swoje partie
Nie wiem, co ma wspólnego nagrywanie z pisaniem, ale mniejsza o to. Napewno kiedyś był wywiad z Hugh, w którym stwierdził, że wszystkie linie basowe do KTF są jego autorstwa. Ani Alec ani nikt z zespołu tego nie prostowali, więc nie mam powodu by Hugh nie wierzyć.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

To ma wspolnego , ze gdyby pisal to by siedzial w studiu z resztą od poczatku tworzenia płyty.
W zasadzie to nie wiem gdzie mozna sprawdzic kto te linie basu pisał wiec trudno sie o to spierać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Podobno Hugh na swoim blogui napisał, że to on napisał linie basu do KTF.
Jak nagrywali HAND to Jon nawet mowil ,że "perkusista i basista" weszli do studia tylko na ostatnie dwa dni by nagrac swoje partie.
Tutaj chodzi o to, ze Tico i Hugh a takze David dostają materiał już nagrany i sobie opracowują swoje partie w domach a następnie spotykają się z Jonem i Ryskiem, Childem, producentem i dogrywają swoje instrumenty.

Wszyscy 3ej nie biorą udziału w procesie tworzenia nowych melodii, pisania tekstów itp wiec nie muszą siedzieć w studio i marnować czas.
To nie znaczy, ze nigdy nie siedzą w studio, ale gdy Jon i Rys maja już podstawę piosenki to daja ja innym a Ci pracują nad swoją partią wtedy kiedy Jon i Rysiek udoskonalają demówki.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze: Wszyscy 3ej nie biorą udziału w procesie tworzenia nowych melodii, pisania tekstów itp wiec nie muszą siedzieć w studio i marnować czas.
To nie znaczy, ze nigdy nie siedzą w studio, ale gdy Jon i Rys maja już podstawę piosenki to daja ja innym a Ci pracują nad swoją partią wtedy kiedy Jon i Rysiek udoskonalają demówki.
Po napisaniu swojego posta przypuszczałem ,ze jednak tak właśnie może być ale i tak dzieki Adrian za dogłębne wyjasnienie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Adrian pisze:Tutaj chodzi o to, ze Tico i Hugh a takze David dostają materiał już nagrany i sobie opracowują swoje partie w domach a następnie spotykają się z Jonem i Ryskiem, Childem, producentem i dogrywają swoje instrumenty.
Jeśli chodzi o Tico i Hugh to bardzi dobrze, ale taka reflekcja mi sie nasuneła, że w sumie szkoda, że pan Rashbaum już nie ma żadnego wpływu na repertuar. Smutne to...

A co do Hugh, to możecie mówić co chcecie, ale na scenie zmienia się w szatana! :PPP :cfaniak:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Tatar pisze: A co do Hugh, to możecie mówić co chcecie, ale na scenie zmienia się w szatana!
Jak tak wygląda szatan to ja już sie piekła nie boje :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hugh McDonald”