Hugh jako członek

Huey - "nowy" basista zespołu.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Po napisaniu swojego posta przypuszczałem ,ze jednak tak właśnie może być ale i tak dzieki Adrian za dogłębne wyjasnienie :)
Jon pisał w jednym z wywiadów, że Shanks pokazał im "nową" maszyne perkusyjną dzięki której mogli wyeliminować udział Tico ze zbędnych nagrań w któych chłopak by się zanudził. W tym momencie Tico mógł wejśc do studia na ostatnie 2 tygodnie (z tego co pamiętam) i pracować nad swoją partią.
że w sumie szkoda, że pan Rashbaum już nie ma żadnego wpływu na repertuar. Smutne to...
Szczerze? Jakoś mnie to nie przeszkadza. Owszem każda kolejna osoba spoza grona Jon, Richie, Child, Producent, Max, Carlsson, Obie to osoba, któa może wnieść nowe pomysły do zespołu.

Ciekaw jestem, czy Bon Jovi pójdą w "oczywistą" stronę i następnym producentem będzie aktualnie nr1 wśród rockowych producentów, czyli Rubin odpowiedzialny za nową twórczość Metalliki, Linkin Park czy U2. Czyli artystó, któzy z nim osiągneli wielki komercyjny sukces.

Minus Rubina to jest to, ze piosenki z albumu są zbyt jednolite i słabo wpadające w ucho oraz mało charakterystyczne na pierwszy rzut ucha. Plusem jego jest to, że piosenki po kilku przesłuchaniach zyskują a same w sobie są dopracowane.
Myślę, że mimo wszystko BJ powinni spróbować Pana Rubina przy następnym albumie.
A co do Hugh, to możecie mówić co chcecie, ale na scenie zmienia się w szatana! :PPP :cfaniak:
No to co zrobił w Lipsku (czyli zarzniecie krowy na scenie, zjedzenie jej wątroby a następnie plucie krwią krowy w fanów) to był absolutny odlot. Nie znałęm kolesia z tej strony xD
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Adrian pisze:Ciekaw jestem, czy Bon Jovi pójdą w "oczywistą" stronę i następnym producentem będzie aktualnie nr1 wśród rockowych producentów, czyli Rubin odpowiedzialny za nową twórczość Metalliki, Linkin Park czy U2. Czyli artystó, któzy z nim osiągneli wielki komercyjny sukces.
Może i tak, ale do nowej Mety po wysłuchaniu The Day TNC mnie nie ciągnie, LP i U2 nie lubie wiec nie jestem bezstronny w ocenianiu pracy Rubina. Ja cały czas licze na B. Rock'a. :cfaniak:
No to co zrobił w Lipsku (czyli zarzniecie krowy na scenie, zjedzenie jej wątroby a następnie plucie krwią krowy w fanów) to był absolutny odlot. Nie znałęm kolesia z tej strony
Codzień poznajemy Go z innej strony. Podobno sam Ozzy mówi, że ten gość ma nasrane we łbie a to już coś znaczy. xD
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Adrian pisze:No to co zrobił w Lipsku (czyli zarzniecie krowy na scenie, zjedzenie jej wątroby a następnie plucie krwią krowy w fanów) to był absolutny odlot
Tu mnie zaskoczyłeś nie wiedziałam o tym. Nigdy bym nie przypuszczała że taki ułożony i mało widoczny koleś może zrobić coś takiego :o
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

co jak krowa??? :o
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Poszperajcie troche w necie o tym. Są chyba z tego filmiki na youtubie.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Coś kiedyś widziałam, ale jakoś nie przywiązałam widocznie do tego większej uwagi. Napewno poszperam dzięki za odświerzenie mi pamięci :))
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jedno jest pewnie , nie chcial bym sie spotkac sam na sam z Hugh gdy ten zaczyna szaleć....


:D :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A pamiętacie jaka była afera jak Hugh wyskoczył z piłą łańcuchową na koncercie w Pensylwani bodajże w 2001 roku?? Albo jak zamiast grać wstęp do KTF zaczął wciągać narkotyki (kokaine) w Manchesterze?? Albo jak się wnerwił podczas 2giej nocy w Nowym Jorku i kazał Jonowi iść do domu bo slabo śpiewał a sam chwycił za mikrofon i do końca osobiście śpiewał?? Ale wtedy dał czadu!!

Hugh to spoko ziom i też nie chciałbym go spotkać nocą...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze:Albo jak zamiast grać wstęp do KTF zaczął wciągać narkotyki (kokaine) w Manchesterze??
Właśnie wtedy doceniłem go jako muzyka bo po wciągnieciu pierwszej kreski, gdy zdecydował sie na drugą to naczął w tym samym czasie grać wstęp ! To było niesamowite, Jon podstawiał mu koke a Hugh grał - tum du dum du du tu du du du dum...nigdy tego nie zapomne.
Obrazek
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

No no a niech mnie to musiało być imponujące. A może on dopiero po prochach się rozkręca i zaczyna grać? :P
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Jestem coraz bardziej skłonny do badania użytkowników forum alkomatem prze logowaniem... :PPP
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Tatar pisze:Jestem coraz bardziej skłonny do badania użytkowników forum alkomatem prze logowaniem... :PPP
Hugh też kiedyś chcieli badać przed koncertem to chyba zdajecie sobie sprawe co zrobił... :bije:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Właśnie wtedy doceniłem go jako muzyka bo po wciągnieciu pierwszej kreski, gdy zdecydował sie na drugą to naczął w tym samym czasie grać wstęp ! To było niesamowite, Jon podstawiał mu koke a Hugh grał - tum du dum du du tu du du du dum...nigdy tego nie zapomne.
NOrmalnie zaj...e :)

W sumie to z taką charyzma to Hugh a nie Jon powinien być liderem grupy.
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Normalnie to wygląda tak spokojnie a tu zobacz...istny diabeł .. :D hehehehe
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Adrian pisze:A pamiętacie jaka była afera jak Hugh wyskoczył z piłą łańcuchową na koncercie w Pensylwani bodajże w 2001 roku??
To musiało nieźle wyglądać :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hugh McDonald”