Czad...

Hector Samuel Juan "Tico" Torres

Moderator: Mod's Team

PRZEMEK
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 18:09
Lokalizacja: Kościan

Post autor: PRZEMEK »

RATTIE człowieku nie wiesz o czym piszesz!!!
Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi,to nie polemizuj z tym.
To,że Ty miałes na studiach styczność z Betalesami i innymi kapelami o niczym nie świadczy.Ich znają nawet ludzie bez żadnego wykształcenia...znają ich dlatego,że ,Watt,jak i Starr byli muzykami-tylko dlatego-ja także tylko dlatego go znam.
Jedyna trafna rzecz jaką napisałeś powyżej,to niestety to co chciałeś wyśmiać,czyli to,że im mniej tym lepiej....tak właśnie to wygląda zawodowo.
Poczytaj,co na swoich stronach piszą zawodowi muzycy o narywaniu w studio,poczytaj co mówią perkusiści nagrywający choćby z Jankiem Borysewiczem...pop prostu poczytaj,co mówią na ten temat zawodowcy,a potem wyśmiewaj mnie punktując poszczególne zdania pisząc o czym masz tylko teoretyczne pojęcie.
Nie jest tutaj miejsce na pisanie o mnie,bo do tego mam swoje forum i swoją stronę,nagrywałem w kilku najlepszych studiach w Polsce.poznałem wybitnych czy też,jak wolisz POPULARNYCH muzyków w tym kraju,od których tą wiedzę czerpałem.Ja nie odkrywam Ameryki,ale jest wiedza praktyczna jako muzyka,która chciałem się tutaj podzielić,ale widać totalnie bez sensu.

Pisząc,że każdy zawodowy muzyk gra tyle ile potrzeba miało przekazać ,że rozwój umiejętności powoduje to iż każde uderzenie,każdy dźwięk jest przemyślany i nie trzeba się popisywać...nic ponad to.Ale widzę,że szukasz po prostu sposobności,aby swoim opatrznym myśleniem udowadniać,że jesteś starym bywalcem forum,oraz doświadczonym muzykiem i interpretować każde zdanie na swój sposób.

Dobra,nie ma sprawy idę w takim razie poczytać S?OWNIK,pewnie dowiem się więcej na temat muzyki.
Myślałem,że będzie okazja na tym forum wymienić się wiadomościami(nie przypuszczeniami),ale jak widać "fala" jak w wojsku wie najlepiej.

Znikam i mam nadzieję,kolejnych nowych forumowiczów nie będziesz chciał stłamsić na starcie nie pozwalając im wypowiadac się tematy,w których zarabiają na życie.Forum to miejsce do dyskusji,a nie konkurs mądrości książkowych.
Było mimo wszystko miło.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

Myślę, że Przemuś jest chyba troszeczkę zbyt przewrażliwiony i za bardzo się przejmuje XD. Poza tym jeżeli tak się chwali swoim...hmmm...zawodowstwem to może by nam próbkę zaprezentował? Ja osobiście nie znam się na grze na perkusji, mogę jedynie ocenić czy coś i się podoba czy nie, ale myślę, że ktoś kto zna się na rzeczy nie powinien obrażać się jak mały chłopiec tylko albo olać albo udowodnić swoje racje ;]
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

No ja też nie widzę, aby Ratt kogoś obraził, czy coś... Mówienie, że przepłoszył jakiegoś usera jest bez sensu.. Szczuro po prostu powiedział, jakie jest jego zdanie... C'mon..

No faktycznie, to jest forum, Przemku - służy do dyskusji... :)

A poza tym to ciekawy punkt widzenia... Jak sprzedam więcej albumów, to jestem wartościowym muzykiem? Co za brednie?

A co do wirtuozów, którzy się popisują... Wiesz, to się często zdarza, że muzyk kapeli daje solówkę na koncercie... Co w tym dziwnego? W zasadzie koncert rockowy bez solówki perkusyjnej czy gitarowej to nie koncert rockowy..
Poza tym nie jest prawdą, że wirtuozów nikt nie chce słuchać. Co, nie słyszałeś o Jimim Hendriksie? Czy facet nie jest słynny, sławny i genialny? A Steve Vai? I co? Nie ma fanów? :mrgreen:

A jest takich więcej, choćby Michael Angel Batio (niegdyś w kapeli Nitro), który jest shredderowym mistrzem i nie oznacza to, że gra byle co, byle szybciej.

I jak widać po liczbie moich postów nie jestem starym wyjadaczem na tym forum. "Fala".. No bez jajec...

No a do tematu.. Uważam, ze Tico najbardziej daje czadu w Mr. Sambo. Jedzie równo. A poza tym w Blood On Blood również pokazuje klasę. Zwróccie uwagę :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

HOHO no widzę, że mnie niezła zadymka ominęła :P

Przemcio !! po co się tak denerwować. Wrzuć na luzzz.
a tak w zasadzie to o co poszło?? o małego chłopca który wymiata na perkusji :-D . Czasami to na tym forum jest śmiesznie.

PS: widze że sobol sie odzywa, zostań chłopie bo nudno tu bez Ciebie.
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Witam!

Prosze powrocic do tematu. Ostatnie kilka postow usunalem. Prosze wymieniac poglady, ale nie obrazajac nikodo. Cytujac za jovizna: zawsze jest tak, ze jezeli ktos pokaze odmienne zdanie od innej osoba, nikt nie chce odpuscic, lub gdy ktos pokaze wiedze, to zaraz wszyscy staraja sie mu wytykac bledy lub luki w wiedzy. Prosze wszystkich o powrot do tematu i wyluzowanie.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Najbardziej czadowo ,zagrał moim zdaniem na wszystkich albumach BJ z lat 80 .Z pózniejszych to KTF,TD,HAND.
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Najlepiej zagrał na piosence keep the faith :)
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

Podzielam zdanie reszty, że gra najlepiej na płytach z lat 80. i 90., aczkolwiek jak go widzę teraz na koncertach to i tak daje czadu może nie tak jak dawniej ale i tak zarąbiście.
http://www.youtube.com/watch?v=zQj3Dm0vTR0
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Dobrze że ma taką siłę .... Ja bym tak niemogła nawalac po bębnach :) :D
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

piterskate pisze:Podzielam zdanie reszty, że gra najlepiej na płytach z lat 80. i 90.
zdecydowanie w tym czasie grał najlepiej.

co do koncertów to mi się podobało jak na Wembley w 1995 razem z David'em zrobili tą taką 'niby walkę' przed Lay Your Hands On Me :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

piterskate pisze:Podzielam zdanie reszty, że gra najlepiej na płytach z lat 80. i 90., aczkolwiek jak go widzę teraz na koncertach to i tak daje czadu może nie tak jak dawniej ale i tak zarąbiście.
http://www.youtube.com/watch?v=zQj3Dm0vTR0
Tico jest swietny! Nic dodac nic ujac! :cfaniak:
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

co do koncertów to mi się podobało jak na Wembley w 1995 razem z David'em zrobili tą taką 'niby walkę' przed Lay Your Hands On Me :)
no racja ten wstęp zrobili świetnie :D
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

witw pisze:Cytat:
co do koncertów to mi się podobało jak na Wembley w 1995 razem z David'em zrobili tą taką 'niby walkę' przed Lay Your Hands On Me

no racja ten wstęp zrobili świetnie
ale wtedy David wygral :P
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Nie no nie bądż taaaki :p Tico tez sobie radził :D
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Bartosz231 pisze:
ale wtedy David wygral :P
ee tam przegrał czy wygrał- co to za różnica. Ważne, że widowisko było super i uszy (jak i oczy) miały się czy nacieszyć xD

[ Dodano: 2009-02-10, 18:54 ]
witw pisze: Tico tez sobie radził :D
Radził sobie świetnie ;D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tico Torres”