urodziny Tico

Hector Samuel Juan "Tico" Torres

Moderator: Mod's Team

TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Wszystkiego najlepszego Tico !!!

Resztę kasuję, bo żałuję, że to napisałem - nie miałem na myśli nikogo z newswriterów personalnie atakować ani wplatać ich rodzin i życiowych problemów. Chciałem tylko wyrazić swoją opinię, że błąd nie jest (był) śmieszny i tyle.
Ostatnio zmieniony 8 października 2010, o 01:27 przez TheRock, łącznie zmieniany 1 raz.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

TheRock pisze:Wszystkiego najlepszego Tico !! !

Dla mnie Tico rewelacyjnie się zachowuje za garami. Ta ekspresja ruchów. Wielu perkusistów komicznie wygląda grając na perkusji jak lalki machające ręcami. Tico to inna bajka - ekstraklasa jeżeli chodzi o perkusje światową. Doskonała koordynacja ruchów. Aż żal się robi jakie jaja sobie z niego robicie i do tego news - basista wstyd !! !. Wiadomo, że to żarty, ale uważam, że nie na miejscu Scrooge chciał delikatnie dać naganę a ludziska zrobili z tego skecz rodem z Mr. Bean'a. Beznadzieja.
A co mam k**** plakac, ze ktos "na szybko" wpisal news'a i sie pomylil nie wiadomo dlaczego? Kim on jest zeby z niego nie zartowac? Zartujemy min z tekstow jakie puszcza Geminiman.

Naganę za co? ?e ludzie zajmujący sie ta strona i newsami maja swoje zycie, prace, rodziny i zmartwienia i zapomnieli w natłoku tego wszystkiego wpisac newsa o urodzinach Tico? :whoeva:

Fakt, trzeba im pojechac "po wyplacie"...... -.-
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

O ile mi wiadomo stronę może współtworzyć każdy o czym informuje napis na głównej! Macie coś ciekawego - wysyłajcie. Ktoś na pewno to wrzuci. Nie wiem dlaczego wciąż znajdują się ludzie, którzy potrafią tylko sapać i mieć pretensje.
Scrooge, skoro od rana czekałeś na newsa, to czemu go nie zredagowałeś i nie podesłałeś?
Fani ząbków, pupci oraz pozostałych części ciała Jona, kojarzycie gościa? ;]
Ten tekst jest już wyświechtany :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Bo inaczej bym się nie przekonał o tym co pisałem powyżej :P - to po pierwsze. Po drugie, nie wiem o co macie do mnie pretensje, o to, że napisałem prawdę? Po trzecie wreszcie, trochę siara, że na oficjalnej polskiej stronie BJ nie było tej informacji, tym bardziej, że głupie set listy, czy inne informacje typu Jon pojawił się przez 3 sekundy w australijskiej TV wbijane są błyskawicznie. A poza tym oburzacie się za każdym razem, gdy ktoś powie bon joviego itp., a prawda jest taka, że praktycznie nikogo na tym forum nie obchodzi nic poza Jonem... no jest jeszcze kilku fanów Sambory.

[ Dodano: 2010-10-08, 13:24 ]
jovizna pisze:
Fani ząbków, pupci oraz pozostałych części ciała Jona, kojarzycie gościa? ;]
Ten tekst jest już wyświechtany :D
Raczej ponadczasowy i wiecznie (niestety) prawdziwy :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Scrooge, newsa mogłeś sam wysmażyć, zamiast czekać hehe - jak już wspomniała jovizna :). Sam chętnie bym to zrobił, gdybym wiedział, że Tico ma urodziny, niestety takiej wiedzy nie posiadam ani o T, ani o żadnym innym członku zespołu, jakoś nigdy nie czułem potrzeby, by tym katować mój zaśmiecony umysł ;]. Jedyna data urodzin jaką pamiętam to moja :D.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:Bo inaczej bym się nie przekonał o tym co pisałem powyżej :P - to po pierwsze. Po drugie, nie wiem o co macie do mnie pretensje, o to, że napisałem prawdę? Po trzecie wreszcie, trochę siara, że na oficjalnej polskiej stronie BJ nie było tej informacji, tym bardziej, że głupie set listy, czy inne informacje typu Jon pojawił się przez 3 sekundy w australijskiej TV wbijane są błyskawicznie. A poza tym oburzacie się za każdym razem, gdy ktoś powie bon joviego itp., a prawda jest taka, że praktycznie nikogo na tym forum nie obchodzi nic poza Jonem... no jest jeszcze kilku fanów Sambory.
Prawda jest taka, że zawsze byliście marudni. Jak się zamieściło info o urodzinach, to była pretensja, że o pierdołach pamiętamy a nie wspominamy nic o wydarzeniu A czy B. :D Luz.

Michasiu Drogi :) zawsze pamiętam o ich urodzinach, bez względu na to czy ktoś o tym mówi czy nie... może poczujesz pewien niesmak, ale daty urodzin ich dzieci też znam na pamięć :D tak już po prostu mam. Czy to Cie satysfakcjonuje??? Mam nadzieje, że teraz zasługuje na miano prawdziwego fana!Cheers!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

jovizna pisze:Prawda jest taka, że zawsze byliście marudni. Jak się zamieściło info o urodzinach, to była pretensja, że o pierdołach pamiętamy a nie wspominamy nic o wydarzeniu A czy B. :D Luz.

Michasiu Drogi :) zawsze pamiętam o ich urodzinach, bez względu na to czy ktoś o tym mówi czy nie... może poczujesz pewien niesmak, ale daty urodzin ich dzieci też znam na pamięć :D tak już po prostu mam. Czy to Cie satysfakcjonuje??? Mam nadzieje, że teraz zasługuje na miano prawdziwego fana!Cheers!
Nie zapominaj, ze prawdziwy fan to taka osoba, ktora ubóstwia WDYG? :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A klip stawia ponad wszystkie inne? :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze: Michasiu Drogi :) zawsze pamiętam o ich urodzinach, bez względu na to czy ktoś o tym mówi czy nie... może poczujesz pewien niesmak, ale daty urodzin ich dzieci też znam na pamięć :D tak już po prostu mam. Czy to Cie satysfakcjonuje??? Mam nadzieje, że teraz zasługuje na miano prawdziwego fana!Cheers!
Zosiu kochana! :przytul: :D Raczej chodziło mi o to, że o Jonie zawsze się tu pamięta... o reszcie już nie bardzo :) a te same osoby za chwilę by rozstrzelały każdego kto śmie nie wiedzieć, że BJ to zespół :) trochę to śmieszne i tylko o to mi chodziło ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze: Zosiu kochana! :przytul: :D
Hej!!! Bez spoufalania się! :D

Kartka z przeprosinami za tą "niepamięć" została już wysłana do Tico. Myślę, że to wszystko co możemy zrobić na tą chwilę. Pozostaje tylko czekać... :( z nadzieją w sercu, że zostanie nam to wybaczone.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Tak patrzę na perkusistę Bon Jovi to sam się dziwię że ma 58 lat. Dla mnie wygląda on na kogoś kto ma 49 wiosenek. Wiem, w Stanach można zawsze zrobić sobie operacje plastyczne czy inne liftingi. Co jak co ale Tico Torres umie się ładnie starzeć. Tego nie mogę powiedzieć o muzykach Aerosmith (zwłaszcza o Bradzie Whitfordzie).
bonjovifan94
I Believe
I Believe
Posty: 92
Rejestracja: 4 grudnia 2009, o 08:16
Lokalizacja: Stypułów
Kontakt:

Post autor: bonjovifan94 »

Wszystkiego naj Tico!
Mimo tylu lat cały czas Tico udowadnia że na perkusji jest najlepszy!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

urodziny Tico

Post autor: imp »

Chyba powinnam zacytować co Scrooge napisał rok temu :P

Eh, gdyby ktoś przegapił: Hector Samuel Juan "Tico" Torres ma dziś urodziny.

[ Dodano: 2011-10-07, 22:38 ]
już nieważne, admin nadrobił w news'ach
Moonshine1981
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 3 września 2011, o 00:13
Lokalizacja: Łódz

Post autor: Moonshine1981 »

Tico ,wszystkiego najlepszego życzę :))
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tico Torres”