TV 4

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

A to wszystko w porach, w których z różnych przyczyn do TV miałam daleko - albo gniłam w szkole (VIP), albo topiłam się w wannie (wiadomości), skutkiem czego Jona widział nawet mój ojciec siedząc gdzieś na piwku, a ja of kors not :-|
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No ja zupełnie podobnie jeżeli chodzi o VIPa (czyt. szkoła) ;] Co do Wiadomości to zupełnie nieświadoma tego iż jest w nich BJ, siedziałam przed monitorem komputera ;] Ahhh...pech.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:(...)Co do Wiadomości to zupełnie nieświadoma tego iż jest w nich BJ, siedziałam przed monitorem komputera ;] Ahhh...pech.
A ja zaalarmowana przez rodzicieli w ostatniej chwili nawet nie zdążyłam nikogo, w tym Agaty, z którą właśnie gadałam..... Uupssss.... możecie mnie zlinczować :mrgreen:. Chociaż w zasadzie nie ma czego aż tak żałować. To co było w VIPie widzieli wszyscy, którzy oglądali ten materiał przed retransmisją koncertu w Amsterdamie/czytali wszyscy, którzy mają ostatniego Metal Hammera, a w Wiadomościach, jak ktoś już parę postów temu wspomniał, BJ przez chwilę było widać, a Jona słychać ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

A ja widziałam od początku, i nawet się już pochwaliłam w stosownym temacie :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

VIPa ogladalam, ale dzisiejszej wypowiedzi Jona nie slyszalam :( Dowiedzialam sie od babci, ze byl w Wiadomosciach, ale niestety po fakcie :( :(
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Kobitki, nie miesiączkować się...cały wywiad Bon Jovi z Vipa umieszczony jest od pewnego czasu na interia.pl, a więc możecie sobie oglądać do woli... 8) :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”