Faith

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Agnes
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 25 września 2005, o 10:49
Lokalizacja: Bojszowy

Faith

Post autor: Agnes »

Chcialabym poruszyc sprawę wiary u chłopaków z BJ. Z moich takich przemyslen nad BJ, wynika że chlopaki są bardzo religijni, czytałam kiedyś nawet ze Richie jest bardzo religijny - możemy to zauważyć np. oglądając jego zdjęcia gdzie widać wisiorki z krzyżykiem, albo też tatuaże "God"...
Ja za takie coś naprawde ich podziwiam...dzisiaj sławni ludzie nawet wyrzekaja sie wiary w Boga :/ Niestety sława daje im się we znaki... :( Jedynie po BJ możemy zauważyć głęboką wiarę.
A co wy o tym sądzicie? ;)
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Krzyż jest po prostu modny, modne są religijne wisiorki, a niestety rzadko kiedy ma to coś wspólnego z głęboką wiarą, zwłaszcza w dzisiejszych czasach...
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Zgadzam się z Mustafą ludzie noszą teraz krzyżyki bo to jest cool.
W jakimś wywiadzie Jon przyznał się ,że jest wierzący.I takie podejście podziwiam.Ludzie nie powinni bac się ujawniać swojej wiary
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?e chłopaki z BJ w Boga wierzą, to na pewno. Nie wnioskujmy tego co prawda po krzyżykach :P (miły dodatek-sama noszę i do wiary tego nie odnoszę, co nie znaczy oczywiście, że jestem niewierząca, bo z grubsza jestem, acz nie manifestuję tego nosząc krzyżyk na szyi i myślę że Richie też) czy tatuażach, chociaż ten Ryśka mógłby w sumie coś takiego sugerować.... Raczej skupmy się na tym, że Tico sam o sobie mówi, że jest katolikiem, David jest religii judaistycznej (jak gdzieś czytałam na zagranicznej stronce), Richie składał podziękowania Bogu nawet w okładce płyty SITT, Jon chodził do katolickiego liceum zanim przeniósł się do Sayreville High School.... Są też oczywiście piosenki BJ mówiące o Bogu, jak Hey God czy Something To Believe In, udowadniające, że chłopcy nie wierzą w Boga bezkrytycznie i że w ogóle zastanawiają się nad sprawami wiary.
?e swojej wiary nie powinni się wstydzić i dobrze że się nie wstydzą-to pewnie!!! :) Jeśli to dla nich ważne....

Ufff.....Tyle :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 14 października 2005, o 14:37 przez Twisted Sister, łącznie zmieniany 1 raz.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Axl
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Axl »

Nie mnie to osądzać, bo z wiarą u mnie na bakier. Ciekawe właśnie jak to jest z tą ich religijnością. Co prawda nawet gdyby się okazało, ze to tylko wisiorki to nie będę płakał 8)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Re: FAITH

Post autor: jovizna »

Agnes pisze: Z moich takich przemyslen nad BJ, wynika że chlopaki są bardzo religijni, czytałam kiedyś nawet ze Richie jest bardzo religijny - możemy to zauważyć np. oglądając jego zdjęcia gdzie widać wisiorki z krzyżykiem, albo też tatuaże "God"...
Jedynie po BJ możemy zauważyć głęboką wiarę.
A co wy o tym sądzicie? ;)
:D:D wybacz ale nie moge sie powstrzymac :P to że noszą krzyzyk czy nawet 3 na swych piersiach o niczym nie swiadczy :) ja moge sobie napisac 666 na czole i to wcale nie znaczy ze szerzę satanizm.
Jedynie w nich mozemy zauwazyc głeboka wiare? nonsens, tak moge powiedziec o Arce Noego a nie o Bon Jovi :D
Nie mowie ze w ogole nie wierza... ale na pewno nie jest to tak glebokie jak myslicie
Jon nie bal sie powiedziec ze jest wierzacy pff i co z tego a co to oznacza?
Z 95% polakow to deklaruje i wlasnie.. co z tego?:D
Od teorii do praktyki dłuuuga droga :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Hmmm... jeśli o mnie chodzi, to kwestia religilności bądź jej braku u członków zespołu nie ma dla mnie specjalnego znaczenia (może dlatego, że sama nie jestem jakoś specjalnie wierząca) - grunt, żeby tylko satanizmu nie szerzyli. A obnaszanie krzyżyków niekoniecznie musi się równać wierze ;]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Może nie do końca będzie to na temat, ale kiedyś na lekcji religii katechetka powiedziała nam, że noszenie krzyży w postaci kolczyków czy wisiorów (nie takich religijnych, tylko dużych i dobrze widocznych - ozdobnych), jest grzechem.
A z resztą...tak jak już kilka osób przede mną powiedziało, nie sądzę, żeby te "ozdoby" w postaci krzyży u Ryśka miały świadczyć o jego religijności. Krzyże są po prostu modne ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:Może nie do końca będzie to na temat, ale kiedyś na lekcji religii katechetka powiedziała nam, że noszenie krzyży w postaci kolczyków czy wisiorów (nie takich religijnych, tylko dużych i dobrze widocznych - ozdobnych), jest grzechem.
Nie, no-grzechem!?!?!... Przesadziła ta twoja katechetka chyba.... Jako wielbicielka tego typu ozdób powinnam sie już w piekle smażyć, a Rysiek i Alec (pamiętacie jego kolczyki-krzyże z okładki New Jersey?) w sąsiednim sektorze.... ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Twisted Sister pisze: Nie, no-grzechem!?!?!... Przesadziła ta twoja katechetka chyba.... Jako wielbicielka tego typu ozdób powinnam sie już w piekle smażyć, a Rysiek i Alec (pamiętacie jego kolczyki-krzyże z okładki New Jersey?) w sąsiednim sektorze.... ;)
Ja tam nie wiem :P Wygląda na to, że to faktycznie jest jakiś grzech. Ale nie martw się Twisted...byłaś nieświadoma swoich czynów :P
A tak serio...myślę, że to jednak chyba jest drobna przesada.
Ja też lubię krzyże :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja krzyze także lubie, choc nie nosze. Moze jadnak kiedys sobie sprawie :P
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Jako wielbicielka tego typu ozdób powinnam sie już w piekle smażyć, a Rysiek i Alec (pamiętacie jego kolczyki-krzyże z okładki New Jersey?) w sąsiednim sektorze....
No, skoro tak, to ja też chyba zacznę nosić krzyże w większej masie. Zawsze bliżej do sąsiedniego sektora niż do Stanów, a potem do zabunkrowanych rezydencji. :D

A co do krzyży, to nie znam się na tym, czy to grzech czy nie, bo nigdy mnie to jakoś specjalnie nie interesowało, ale wydaje mi się, że to jest indywidualna sprawa każdego, czy je nosi, czy nie. Jedni noszą, bo do tego skłania ich głęboka wiara, inni, bo są modne, a inni (czyt. np ja ;) ) - bo są ładne (mam śliczny wisiorek w kształcie krzyża i nigdy bym go nie kupiła, gdyby nie był taki śliczny).
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Teena pisze:
Jako wielbicielka tego typu ozdób powinnam sie już w piekle smażyć, a Rysiek i Alec (pamiętacie jego kolczyki-krzyże z okładki New Jersey?) w sąsiednim sektorze....
No, skoro tak, to ja też chyba zacznę nosić krzyże w większej masie. Zawsze bliżej do sąsiedniego sektora niż do Stanów, a potem do zabunkrowanych rezydencji. :D
No patrz, a ja na to nie patrzyłam w ten sposób.... A faktycznie masz kobieto rację. Nic, tylko nośmy krzyżyki, a nuż się w piekle z idolami spotkamy, jako przedstawiciele tej samej bandy czołowych grzeszników-bez urazy, Agata ;) ;) ;) Wobec takiej perspektywy przestaję mieć wyrzuty sumienia-uznajmy, że nie wiem, cóż czynię :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Twisted Sister pisze: No patrz, a ja na to nie patrzyłam w ten sposób.... A faktycznie masz kobieto rację. Nic, tylko nośmy krzyżyki, a nuż się w piekle z idolami spotkamy, jako przedstawiciele tej samej bandy czołowych grzeszników-bez urazy, Agata ;) ;) ;) Wobec takiej perspektywy przestaję mieć wyrzuty sumienia-uznajmy, że nie wiem, cóż czynię :mrgreen: .
Ależ ja nie czuję urazy i bynajmniej nie obrażę się, ponieważ przytoczyłam przecież tylko wypowiedź mojej dawnej katechetki :P To nie znaczy, że ja tak sądzę :D Ja tam krzyże lubię, choć nie noszę, bo ich za bardzo nie posiadam. Być może to się zmieni, jak znajdę gdzieś taki, który od razu mnie oczaruje, hehe :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Zdarzają sie nawiedzone katechetki - to słowa mojej katechetki ze szkoły średniej.Była z niej równA babka,nigdy nie wspominała,że najlepsza jest religia katolicka.A i poznałam w swoim życiu taką nawiedzoną katechetkę przez którą bvyło głośno o mojej podstawówce w całym kraju. :bije:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”