Premiera Lost Highway

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

ja płyte najwcześniej będe miał 22 czerwca ;) i dopiero wtedy posłucham całość ;] w tej chwili znam tylko Make A Memory ;) no i pare snippetów (summertime, stranger)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Moja recenzja płytki jest już umieszczona. Tam nie jest jednak temat do dyskusji więc zacznę tutaj.

Co mnie zaskoczyło ?
1.4 Refreny i 2 Solówki Any Other Day. Nie dość że piosenka zaj(cenzura)a to jeszcze super skonstruowana.
2.Kolejna wersja Make A Memory. Inne gitarki, tło, śpiew Jona i dłuższe mruczenie Ryska.
3.Till We Not Strangers Anymore - Kurde ta piosenka rzeczywiście brzmi dobrze. Nie byłem do niej przekonany a tutaj taka ładna ballada z tego wyszła.

Produkcja i cały wkład zepołu jest tutaj bardzo duży. Dużo ciekawych dźwięków itp NIe jest tak jak na HANDzie że w kilku piosenkach tło robi bardzo podobna gitara. Tutaj mamy inne tło w każdej piosence -np rozmowy, jakieś kufle obijane albo charakterystyczne gitary.

Dla was też ten album brzmi jak taki spokojne beztroskie dzieło z lekką dawką czadu ?

ps
Ludzie słuchajcie tą płytkę na słuchawkach bo jest dodana masa efektów których ja np na swoich głośnikach nie słyszę a są naprawdę fajne :) (np w MAM czy Lost Highway)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Płyte można już zamawiać przez internet ze strony empiku. Nie jest to wersja za 30zl.
http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=2021100
player_one
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2006, o 20:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: player_one »

heh, można było zamówić ją dzisiaj rano, teraz już nie można :) Gigant.pl, który jako pierwszy udostępnił płyte również zmienił status dostępnośći na 15 dni. Wiec albo skończyły sie egzemplarze z przedprzedaży albo w ogóle taka nie miała miejsca.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Mnie i tak czeka piesza wycieczka do Empiku. Mam nadzieje, że nie będzie problemu z dostaniem wersji za 60zl czyli tzw. pełnej.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Haaaaaaaaaaaaaa
MAM MAM MAM
Mam płyte kupiłem przed chwilą w MediaMarkt w Chorzowie.
Obdzwoniłem Chyba wszystkie MM na Śląsku ( w okolicy) i Saturna w katowicach i tylko tam była i z tego co widziałem to na polce była tylko jedna. W Saturnie w katowicach powiedzieli że premiera jest przesunieta na 15 czerwca.
Cena 56.99 zł. Fajne wydanie, fajna ksiazeczka całoś w nietypowym pudełku takim jak są SACD ( nie wiem jak to sie fachowo mowi). :))
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
player_one
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2006, o 20:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: player_one »

o kurde :P W trójmieście nie ma żaden empik, media markt też.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

kurde co to ma być :bije: W olsztyńskim Media też nie było. A jak zapytać się pana z obsługi czy będzie dostępna to on nic nie wie
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hmm tak sobie czytam i aż zatęskniłam za starymi latami, gdy despercko szukało się w sklepie muzycznym płyt bj. Ostatnio moje poszukiwania miały miejsce w.... 2001 :whoeva: chyba musze to zmienićwraz z pojawieniem się the greatest hits.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
jack1982
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2006, o 20:11
Lokalizacja: rybnik

Post autor: jack1982 »

w Rybniku bez problemu ... Media Markt :) duza ilosc ; ) spisali sie ;) cena niecale 60zl ;) gdzies mi sie rachunek stracil : P pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

yanni pisze:Haaaaaaaaaaaaaa
MAM MAM MAM
Mam płyte kupiłem przed chwilą w MediaMarkt w Chorzowie.
Obdzwoniłem Chyba wszystkie MM na Śląsku ( w okolicy) i Saturna w katowicach i tylko tam była i z tego co widziałem to na polce była tylko jedna. W Saturnie w katowicach powiedzieli że premiera jest przesunieta na 15 czerwca.
Cena 56.99 zł. Fajne wydanie, fajna ksiazeczka całoś w nietypowym pudełku takim jak są SACD ( nie wiem jak to sie fachowo mowi). :))
Na pewno jest jeszcze kilka egzemplarzy, się tam właśnie dodzwoniłem i dowiedziałem wszystkiego :D Także dziś po południu jadę do Chorzowa - bo rzeczywiście, w żadnym innym sklepie nie ma...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

jovizna pisze:Hmm tak sobie czytam i aż zatęskniłam za starymi latami, gdy despercko szukało się w sklepie muzycznym płyt bj. Ostatnio moje poszukiwania miały miejsce w.... 2001 :whoeva: chyba musze to zmienićwraz z pojawieniem się the greatest hits.
A ja pamiętam wczesne lata 90 tudzież późne 80 kiedy desperacko i w obłędzie poszukiwało się kaset magnetofonowych albo pięknych okrąglutkich płyt adapterowych ;) Mam w swojej kolekcji perełke nad perełkami otóż nagranie SWW na - wstyd, ale nie wiem jak to sie fachowo nazywa- takim szpulowym czyms, słuchało sie tego na takim duzym odbiorniku i nawijało sie z jedej szpuli na drugą. Ktos wie, jak to sie nazywa? Ech a teraz jakies mp3, mp4 - jak ta technika sie przez pare lat posunęła do przodu ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

To cos nazywa się magnetofon szpulowy ( moja bacia ma takie cudo w piwnicy)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Bonjova pisze:To cos nazywa się magnetofon szpulowy ( moja bacia ma takie cudo w piwnicy)
Dzięki, wiedziałam, że coś ze szpulką ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Wie ktoś czy w empiku jest już dostępna?
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”