Bon Jovi wśród ikon popkultury...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Bon Jovi wśród ikon popkultury...

Post autor: Daroo »

Lista ta pojawiła się już w 2003 roku, ja jednak dopiero teraz się o tym towiedziałem. Utworzono listę 200 największych ikon popkultury ostatnich stu lat.

1.Oprah Winfrey
2.Superman
3.Elvis Presley
4.Lucille Ball
5.Tom Cruise
6.Marylin Monroe
7.Madonna
8.Michael Jordan
9.Diana (Księżna)
10.Michael Jackson

Tak się prezentuje pierwsza dziesiątka tego zestawienia, ponadto m.in.:

serial komediowy "Przyjaciele" znalazł się na 11 miejscu, The Beatles (12), Steven Spielberg (14), Muhammed Ali (16), Mickey Mouse (17), Britney Spears (20) Julia Roberts (23), The Rolling Stones (24), Frank Sinatra (27), John Travolta (28), Bill Cosby (30), P.Diddy (35), Brat Pitt (38), Cher (41), Jim Carrey (48), James Brown (50), Tiger Woods (51), Robert DeNiro (52), Elton John (55), Magic Johnson (58), Leonardo DiCaprio (59), Mel Gibson (63), Celine Dion (64), Bob Dylan (68), Bono (73), Bruce Springsteen (76), Arnold Schwarzenegger (78), Pamela Anderson (80), Bill Gates (83), Aerosmith (84), Eddie Murphy (86), Clint Eastwood (91), Al Pacino (93), Will Smith (101), Aretha Franklin (104), Sting (108), Albert Einstein (109), Jimi Hendrix (110), Alfred Hitchcock (114), Cindy Crawdford (115), Sylvester Stallone (116), E.T (119), Sarah Jessica Parker (121), Bruce Willis (122), Charlie Chaplin (127), Tina Turner (128), Led Zeppelin (133), Whoopi Goldberg (136), Bruce Lee (142), Spiderman (152), Bon Jovi (154), Harry Potter (155), Batman (159), Ricky Martin (160), Diana Ross (166), ABBA (169), Woody Allen (170), Jim Morrison (171), Scooby-Doo (172), Gianni Versace (173), Tupac Shakur (175), Mariah Carey (178), Bob Marley (185), Macaulay Culkin (196), Axl Rose (197), South Park (199).

Bon Jovi znalezli się na dość dalekim 154 miejscu, ale wyprzedzili dużo znanych postaci bądz osób,nie jest aż tak zle, legendy rocka z New Jersey znajdują się więc tak czy owak, w doborowym towarzystwie 8) . Ciekawostką na liście jest brak takich zespołów jak Guns N' Roses i U2, zamiast ich, zostali umieszczeni tylko ich wokaliści (Bono i Axl Rose).

A w 2009 to jest już pewne, Bon Jovi i m.in. Cyndi Lauper, Pet Shop Boys, Red Hot Chilli Peppers i grupa A-ha zostaną wprowadzeni do Rock and Roll Hall Of Fame 8) .
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

a mozesz podac linka gdzie mozna zobaczyc wszystkich ? :P bo tu jest tylko część ;)
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

dzięki ;)
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

Trochę dziwi wysokie miejsce Britney Spears czy Jennifer Lopez przed takimi gwiazdami jak np The Rolling Stones cz Frankiem Sinatrą o BJ nie wspominając
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

adanuta pisze: takimi gwiazdami jak np The Rolling Stones cz Frankiem Sinatrą o BJ nie wspominając
O Boże..... widzisz a nie grzmisz :| :|
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

adanuta napisał/a:
takimi gwiazdami jak np The Rolling Stones cz Frankiem Sinatrą o BJ nie wspominając


O Boże..... widzisz a nie grzmisz :| :|

A dlaczego ma grzmic ??
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

równie dobrze ja mogę być miłośnikiem Poloneza i w rankingu na najlepszy samochód, oburzać się 'Nie rozumiem jak Polonez może być na gorszym miejscu niż jakiś tam Mercedes'
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Hahaha fajna lista. Nie wiem jak ją zrobili, ale niektóe nazwiska albo śmieszą, albo nasuwa się pytanie Kto to jest ?

Ciekaw jestem jak oni ta liste układali. Czemu nie ma Jana Pawła 2go jeśli jest księżna Diana ? Mysle, że nasz papież ma więcej zwolenników niż David Letterman, Marvin Gaye czy Grace Kelly.

No a np Harry Potter za BJ ? Przecież książki sprzedają się w kilkusetmilionowym nakładzie a nie 5 milionowym (HAND).

A tak pozatym gdzie jest Queen czy Leatherface ? :)

Ja bym na pierwsz miejsce ikon popkultury dał ... Jimmiego Popa :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

równie dobrze ja mogę być miłośnikiem Poloneza i w rankingu na najlepszy samochód, oburzać się 'Nie rozumiem jak Polonez może być na gorszym miejscu niż jakiś tam Mercedes
Dziwne, nawrócenie?
Do tej pory wlasnie tak sie zachowywales... bj beee i jak mozna ich tyle sluchac(albo i wylacznie) skoro jest tyle innych lepszych zespolow 8)
Hahaha fajna lista
Taka sama jak i te, które Ty Adrian podajesz, czyli subiektywna wizja jej autora bądz raczej paru autorów. Stwarzna dla głupich ludzi, którzy zaakceptują taki stan rzeczy i za największą ikonę siwata popkultury będą również uważać panią Winfrey.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Dziwne, nawrócenie?
Do tej pory wlasnie tak sie zachowywales... bj beee i jak mozna ich tyle sluchac(albo i wylacznie) skoro jest tyle innych lepszych zespolow Cool
Dziewcze.... dwie sprawy:
pierwsza - od moich postów się odpier.....nicz
druga - jak już czujesz nieodpartą potrzebę błyśnięcia jakże mądrym tekstem to przeczytaj posta, na który odpowiadasz, i go zrozum.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Dziewcze.... dwie sprawy:
pierwsza - od moich postów się odpier.....nicz
Nie :) nie ma znaczenia czyj to post.
druga - jak już czujesz nieodpartą potrzebę błyśnięcia jakże mądrym tekstem to przeczytaj posta, na który odpowiadasz, i go zrozum.
Potrzebe to moze sam masz i nie mozesz jej spelnic, na forum nie musisz rozladowywac emocji.Moze naucz sie pisac konkrety, bo jak na razie najlepiej wychodzi ci tylko bluzganie ;]


Sprawa trzecia- przestań sie sroszyć, gdy ktoś sie z Toba nie zgadza.

Czy na szkoleniu moderatorow nie przerabiales co znaczy skrot - pw?
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

bluzgałem gdzieś? Jakoś nie zauważyłem. Idź tam dziewczynko popodniecaj się jakimś nowym awatarkiem Jona, a nie przypieprzaj się nawet wtedy kiedy nie wiesz o co chodzi. I owszem, słyszałem o pw, ale to raczej nie ja powinienem z niego korzystać. I mówie od razu, tym razem poważnie - każdy kolejny post będe kasował.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Proponuje usunać obie zwaśnione strony z forum dopoki zrozumieją ze to forum ogólnopolskie a nie forum ratta i jovizny bo to juz sie robi idiotyczne.
C'mon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A ja myśle, ze posty w których się ludzie kłócą (także ja) powinny być od razu kasowane przez moderatorów (po coś oni są). Oczywiście jeśli to nie jest kłótnia na temat tak jak w tym przypadku.

No i oczywiście nie ma tak, że będzie banowana tylko Jovizna a Rattie jako iż jest modem może obrażać i kłócić się bo ma pełną władze.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”