BJ w marzeniach i snach....

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

BJ w marzeniach i snach....

Post autor: KM »

Kiedyś zadałam pytanie o jakieś marzenie związane z BJ. A teraz pomyślałam, że chętnie bym się dowiedziała jak to u Was jest. Skoro komuś/czemuś poświęca się dużo czasu, to odbija się to również np. w snach.
Mi kiedyś śniło się, że razem z dwiema przyjaciółkami (obie były ze mną w fanclubie) prowadziłyśmy koncert BJ w Polsce. Była wielka scena, tłumy ludzi, a my w pięknych kreacjach rodem z dawnego Versace, każda w innym kolorze - zapowiadałyśmy, że: Za chwilę przed państwem wystąpi światowej klasy zespół....... :aniol:

A w marzeniu... kiedyś chciałam, by Jon zaprosił mnie na scenę - żebym z nim zaśpiewała... a za kulisami nauczył mnie jak się..... całować! (żeby nie było ;)

A jak to jest u Was? Mieliście misternie uknute plany dostania się do zespołu itp???
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Chciałbym znać ich ot tak, bez żadnego gwiazdorstwa - ze np Jon dzwoni i mowi wpadnij na obiad albo cos takiego a w snach to jakos mi sie nigdy nie przytrafilo.
a za kulisami nauczył mnie jak się..... całować! (żeby nie było)
gdyby Jon nie znalazl czasu to chetnie dam korepetycje :)
C'mon
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hehehe :ok: to właśnie lubie! szczerych ludzi :D
KM---> plusik za to wyyznanie ::D
Chciałbym znać ich ot tak, bez żadnego gwiazdorstwa - ze np Jon dzwoni i mowi wpadnij na obiad albo cos takiego a w snach to jakos mi sie nigdy nie przytrafilo.
:lol: taaa jsasne... pół zycia spedziles z bj i Ci sie nie przysnilo? scieeeema :P
gdyby Jon nie znalazl czasu to chetnie dam korepetycje
a tu jeszcze wieksze buahahah.... nie skomentuje.

U mnie a pewnie że byli.... to chyba norma dla nas kobietooof :P oczywiscie byly to sny po ktorych budzisz sie i chcesz sobie strzelic w łeb z zalu że to był tylko sen. Standardowy watek-- koncert..i jakies rozmowy z jonem, dla jasnosci --> tylko rozmowy :PP

A marzenia heheh chyba każda chciała/chcialaby wyskoczyc na scene podczas koncertu, zaspiewac i poszalec (pozdrowic babcie i dziadka :D) lub dotknac ich i sprawdzic czy sa prawdziwi :P to chyba tyle jesli chodzi o mnie ;) albo dedykacja specjalnie dla mnie :buja: hehehe
wiecej marzen i snow nie stwierdzono.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

jovi pisze: gdyby Jon nie znalazl czasu to chetnie dam korepetycje
Korepetycje już mi nie potrzebne, ale dzięki za propozycje... :PPPP
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

A ja chetnie wyskoczylbym z chlopakami na piwo do jakiejs fajnej knajpy :D . No i pogralbym z nimi na akustykach i pospiewal hehe.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
lunar_piano
I Believe
I Believe
Posty: 89
Rejestracja: 4 listopada 2006, o 15:35
Lokalizacja: ...

Post autor: lunar_piano »

Ja bym chętnie się e ogóle z nimi zobaczyła... Kiedyś mi się sniło, ze byłam w jakiejś chacie i Jon opowiadał mi o Livin' On A prayer. Mojej mamie się sniło, ze znokautowała Jona, a potem chowała sie za biuko, bo bała się ze nie żyje (moze dlatego, ze jak spała przed telewizorem to ja oglądałam program o gnr i wczesniej mówili o tatuazu jona) :o ... Ja za to miałam takie marzenie, żeby wyjechać się uczyć do stanów, zeby na ten czas moja rodzina zastepczą byli bongiovi (nie wiem cy bym chciała cały czas unikać chwytów DOt ;) ),a w czasie wakacji dorabiać sprzątajac w wytwórni płytowej (ciekawe skad ten pomysł...) i zapisać się na kurs karate... :x dziwne. raz próbowałam sie skontktować z fundacja davida albo z nim samym zeby mi kupił fortepian, ale skończyłam z tym, gdy przeczytałam ze to fundacja pomagająca trębaczom... ale ti już przeszłosc... w tej chwili chciałabym poznac blizej (bez skojarzeń, prosze) ryska i dave'a, bo wydaje mi się że są wsoaniałymi ludźmi z duzym poczuciem humoru... :mrgreen:
...no i przyszło mi chałturzyć....
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

A mi się raz śniło (a jak! :D ) że byłem na koncercie a potem gadałem z chłopakami... ale nie pamiętam o czym.
a chętnie bym z nimi zagrał tak jak Sobol i trochę pośpiewał (czytaj pofałszował :D :D )
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Patison
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 3 grudnia 2006, o 15:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Patison »

ja bym z Bon Jovi pośpiewala i rozdawała autografy :-D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja miałam kiedyś taki obsesyjny sen z BJ xD
Otóż śniło mi się, że byłam na ogromnym koncercie BJ, na którym była ogromna scena, piękne światła, i tyyyyyyyyyle ludzi. Był to po prostu koncert marzeń. Ale najlepsze było, że nie wiedziałam od początku gdzie jestem bo scena była zasłonięta jakąś kotarą i to miała być dla mnie niespodzianka, że to koncert naszych ulubieńców :P Oczywiście później wielka radość, że tam jestem, zabawa, tańce i krzyki, a potem Jon nagle wyłowił mnie wzrokiem z tłumu i tak jakby nagle wszystko się skończyło a ja sobie z nim poszłam na spacer jak byśmy się znali już dawna :P Jakieś to...obłędne, nieprawdaż? xD
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

a mi się ostatnio sniło ze Jasiek z Riczim przyjechali do mnie takim białym busikiem.Jasiek miał przy sobie jakies plastry bo go buty ponoc obtarły(bo nowe-tak mówił Ryszard).Weszli do mnie do pokoju i Ryszard sobie rozmawiał z moją mamą zeby mu jakies przepisy dała :-D
a ja z Jaskiem prowadziłam sobie milą konwersacje ;)
Ryszard mi powiedział ze jest uczulony na Kinder Czekolade :mrgreen:
mam boskie sny ostatnio ;)
nie związany z BJ
:obwinęlam się papierem toaletowym i tak sie turlałam z górki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

nati7777 pisze: :obwinęlam się papierem toaletowym i tak sie turlałam z górki :mrgreen:
O ten sen jest bardzo ujmujący :D Urzekł mnie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

dzieki :-D wy jako jednyne nie nazwałyscice mnie "wariatka" ...
obiecuje...ten sen sie nigdy nie powtorzy .... :-)
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

no niezły sen. Mnie się ostatnio śniło że kiedy siedziałam w swoim pokoju to wpadło mi do pokoju tornado(może przez to że przed pójściem spać oglądałam program o tornadach w Ameryce). Wpadlo mi do pokoju, wszystko mi porozrzucało,i wszystkie rzeczy zwiazane z BJ poniszczyło, płyty połamalo, plakaty ze ścian porozrywało, i wyleciało przez okno przy okazji je tłucząc :cry: :cry: :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

A ja chyba faktycznie mam gorączkę bo śniło mi się że byłem na koncercie bj :D
Co prawda nie pod sceną ale na wprost i wszystko ładnie widziałem :D Oby to był proroczy sen ;)
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Marta
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 11 marca 2007, o 18:26
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: Marta »

Kiedy przeczytałam te posty pare dni temu pomyślałam sobie... szkoda ze mi sie nic związanego z BJ nie śniło...
I prosze pragnienia sie spełniają... Sniło mi sie że byłam z kumplami na imprezie (właściwie to my ją organizowaliśmy) i każdy z nas miał wziąć jakieś płyty z muzyką. A ja zorientowałam sie ze nie wziełam zadnej płyty BJ :( . Kiedy siedziałam smutna nagle usłyszałam ze ktoś do mnie mówi po angilesku i kiedy podniosłam głowe okazało sie ze to Jon Bon Jovi!!! Powiedział mi ze postanowili z zespołem zorganizować turne po Polsce, bo dostali mój piękny list :cfaniak:
Potem jak bym przeniosła sie w czasie i byłam na koncercie BJ w mojej szkole!! W czasie piosenki Always, Jon poprosił mnie na scenę i powiedział wszyskim ze to dzięki mnie BJ mogli sie znaleźć w takim spaniałym kraju i poznać takich fantastycznych fanów jakimi są polacy :whoeva:

Nie ma co to chyba najpiękniejszy sen w moim źyciu... szkoda ze nie proroczy :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”