Który teledysk sie wam najbardziej podoba???

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

specops
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 25 września 2011, o 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: specops »

"This ain`t..","Dry County""It`s my life","One Wild Night"(Hakster rządzi),
I na pewno
http://www.youtube.com/watch?v=Wjtt0limQBw
julia666
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2011, o 16:37
Lokalizacja: Nietkowice

Post autor: julia666 »

Dla mnie numerem jeden jest teledysk od Blaze Of Glory (ze względu na wszystko), na drugim miejscu Always, In These Arms, Keep The Faith, Born to Be My Baby, I'll Be There For You, z resztą wszystkie z lat 80'tych. Z nowych to Have A Nice Day :D
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

Na wstępie zaznaczę, że jeszcze nie wszystkie widziałam, bo jak któryś mi się spodoba, to nie oglądam żadnego innego przez dłuższy czas.

1. Livin' On A Prayer - za to, co robią na scenie, cudowną nutę, ich wygląd i ten klimat, w którym się nigdy nie znajdę
2. You Give Love A Bad Name - wszystko to, co wyżej plus za look Rysia na żeńską część publiczności :) [1:39 na YTVevo, jeżeli kogoś interesuje, o co mi chodzi]
3. It's My Life - za to, że był pierwszym, który widziałam
4. Born To Be My Baby - genialności tego się nie da opisać, pomimo nieskomplikowanego pomysłu. Na długo zapadnie mi w serce, tego jestem pewna. I ta zbiorowa... medytacja? na samym końcu :D
5. One Wild Night - znów nuta, ich wygląd (pomimo ich ściętych! T^T włosów) i oczywiście spojrzenie Jona na samym końcu, po którym zawsze odchodzę w inne stany świadomości :3
6, 7. Always i Living In Sin - za smutaśną historię, a ja się lubię depresjonować (neologizm wymyślony przez nas w szkole - nie pytać ;) ). Właśnie dlatego są kategoryzowane razem.
8. Runaway - "ostatnia nowość" w moim przypadku, ich pierwszy nagrany, jak mniemam, i za to, jak psychicznie zmienia się ta dziewczyna (też tak chcę!)
9. I'll Be There For You - za ryczącą fankę w 4:28, bo też bym pewnie tak na jej miejscu się zachowała ;) Poza tym bardzo lubię tą piosenkę

Tak, i to byłoby chyba wszystko.
iogg
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 5 stycznia 2012, o 21:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: iogg »

Livin' On A Prayer jest na pierwszym miejscu. Kocham ich image i to, jak szaleją na scenie. Zaraz za tym Bad Medicine. Zresztą czym jest teledysk w porównaniu do oglądania ich live ? Niczym.
Ogarnął mnie szaleństwa duch
I już niewinnych, niewinnych było dwóch.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Uwielbiam wszystkie teledyski od ery SWW do TD. Po 2000 niektóre są na prawdę dobre, jak: It's My Life, Have A Nice Day, Everyday, Welcome To Wherever You Are, Thank You For Loving Me czy nawet We Weren't Born To Follow, ale wolę te z lat 80 i 90. ;)
Szarlota
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, o 16:20
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Szarlota »

Ja uwielbiam teledysk do I'll Sleep When I'm Dead. Lubię też Everyday, It's My Life, Have A Nice Day, One Wild Night, i oczywiście Livin' On A Prayer.
Until I'm 6 feet under
Baby I don't need a bed
Gonna live while I'm alive
I'll sleep when I'm dead
Till they roll me over
And lay my bones to rest
Gonna live while I'm alive
I'll sleep when I'm dead
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”