Który teledysk sie wam najbardziej podoba???

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mnie tutaj chyba jeszcze nie było.

Więc moje ulubione teledyski to przede wszystkim z lat 90 jak:

Always, Bed Of Roses, I'm Sleep When I'm Dead, These Days, This Ain'i A Love Song, In These Arms, Keep The Faith

Z 80 lat: Livin' On A Prayer, Born To Be My Baby, I'll Be There For You, Living In Sin

Po 2000 roku: It's My Life, Have A Nice Day
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Jason pisze:Moje ulubione to Livin' on a prayer
To jest od wieków mój numer jeden. No i Have a nice day, bardzo fajnie zrobiony i pozytywnie nastrajający. :))
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Livin' On A Prayer, Bad Medicine, Lay Your Hands On Me, Born To Be My Baby, In These Arms, I Believe, Bed Of Roses, These Days... Po 2000 roku... Chyba juz tylko "Have A Nice Day"... "It's My Life"? Troche...

Tyle ode mnie :)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Szczerze, to bardzo podobają mi się te wideoklipy Bon Jovi, które mają więcej niż jedną oficjalną wersję, w której są zupełnie inne sceny np: Bed of Roses, Always, This ain't a Love Song, Lie to Me czy All About Lovin' You. W ogóle to jestem fanem teledysków które mają parę różnych wersji i nie dotyczy to tylko klipów Bon Jovi.

Mówiąc o mniejszych kosztach wydanych na teledysk Always, chodziło mi tylko o to, że nie jest aż tak bajerancki i efekciarski jak Livin' on the Edge czy Amazing grupy Aerosmith, mimo że stworzony przez tego samego reżysera. Jest zatem bliżej klipu Cryin' niż Amazing.
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Naj...lepszy jest ALWAYS. Świetny utwór. Siłą teledysku jest luz, klimat. Można odnieść wrażenie , że panowie po prostu stwierdzili, miejmy to z głowy, wyszli na plan bez zbędnego napinania się(może przekonani w pełni co do wartości tego kawałka) i poszło... A wyszło cholernie naturalnie. Ot, po prostu gra zespół i tyle...
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

De facto moja przygoda z szeroko rozumianym tematem Bon Jovi zaczęła się od "Blaze Of Glory" stąd też do tej pory jest to mój ulubiony klip :)

Bardzo wysoko stają też:

Dry County - same te hasła są już dostatecznie zajebiste a co dopiero jeszcze zespół :cfaniak:

Lie To Me

Keep The Faith

Born To Be My Baby

Have A Nice Day
Select
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Select »

Ulubione zdecydowanie są:

Bad Medicine - niesamowity klimat, taki rockowy :D
Lay Your Hands On Me - jak wyżej
All About Lovin' You - mam z nim kilka wspomnień
Have A Nice Day - bardzo fajnie zrealizowany, z ciekawym pomysłem
Livin' On A Prayer - po prostu genialny

Znalazło by się jeszcze kilka, lecz wtedy mój wywód zająłby pewnie duuużo więcej miejsca xD
EVENo

Post autor: EVENo »

Keep The Faith zdecydowanie. Brak jakiejkolwiek fabuły, a i tak ogląda się z zaciekawieniem.

Na drugim miejscu It's My Life, na trzecim Always.

Wspomnę też o Blaze of Glory za niesamowite widoki.
lawenda
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2011, o 15:54
Lokalizacja: Palau

Post autor: lawenda »

W BJ zakochałam się od chwili kiedy zobaczyłam (i usłyszałam) Bed of roses... Więc to chyba pozostanie na zawsze numer 1. :))
Uwielbiam też te wszystkie 'koncertowe' teledyski z lat 80 na czele z Bad Medicine... Spodnie ze spandexu, frędzle, wielkie włosy, fajerwerki, niesamowita energia sceniczna chłopaków... To jest to!
Urzeka mnie też teledysk do Thank You For Loving Me ze względu na malowniczy Rzym.
Ale przyznam, że ostatnio (dopiero) odkryłam oficjalne vid. do Make A Memory... Niby nic w nim nie ma wielkiego, ale jakoś mnie porusza i świetnie (moim zdaniem) uzupełnia klimat utworu..
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 09:54 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4647

Post autor: usunięty użytkownik 4647 »

Zdecydowanie uwielbiam teledysk do piosenki "Make a memory" a ostatnio widziałam " One wild night".
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Fajnym teledyskiem jest też This ain't a Love Song. Jego reżyserem był Andy Morahan. Podoba mi się też że ma dwie wersje, w tym tą gdzie jest sam zespół. Ten klip jest trochę inny Nie ma tam efektów w postaci snopów światła i dymów jak np: w teledyskach Let there Be Love Simple Minds, Don't Cry, November Rain i Estranged Guns n' Roses, Give It to Me duetu Michael Jackson & Slash czy Hole in My Soul Aerosmith. PS: Mam też nadzieję że klip Hole in My Soul Aerosmith ma wersję tylko z samym zespołem.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

W nawiązaniu do piosenki "Thank you for loving me" zamieszczam dwie bardzo podobne wersje videoclipu. Podstawowe różnice to fryzura Jaśka i zakończenie. Poza tym trochę inne ujęcia i tak jakby więcej Jona i Richiego.

http://www.youtube.com/watch?v=2GcxYCXF ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=0blbYNMBm2M

Poprawcie mnie jeśli się mylę.
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Definitywnie "You give love..." i urywek od 1:26 - 1:34 :D

http://www.youtube.com/watch?v=KrZHPOeOxQQ&ob=av2e
Taki marsz Monika wykonuje do kuchni gdy jest bardzo głodna i wtedy wszyscy wiedzą, że lodówka będzie wymieciona :D

Również "One Wild Night"! Zresztą co tu dużo pisać, podobają mi się teledyski, które mają formę jakiejś imprezy lub koncertu, a u BJ tego nie brakuje :)
W nawiązaniu do piosenki "Thank you for loving me" zamieszczam dwie bardzo podobne wersje videoclipu. Podstawowe różnice to fryzura Jaśka i zakończenie. Poza tym trochę inne ujęcia i tak jakby więcej Jona i Richiego.
Masz rację, widać to szczególnie w ujęciu kamery na Jona po około 1:25 w scenie z uciekająca panną młodą :D W jednym teledysku jest tylko pół twarzy Jasia, a w drugim całe popiersie. Różnią się, ale gdybym oglądała te teledyski osobno w jakimś odstępie czasu, to bym tego nawet nie zauważyła :)
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”