Bilety na koncert

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
kasik527
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2019, o 01:39
Ulubiona płyta: Lost Highway

Bilety na koncert

Post autor: kasik527 »

:zly: Witam wszystkich :)) przyznam szczerze, że zapisałam się do tego fanklubu żeby zadać wam jedno pytanie a mianowicie
Dlaczego w cenę najdroższego biletu nie ma możliwości zrobienia sobie zdjęcia z zespołem .Byłam przekona , że jest to wliczone w tak drogi bilet czy jest A ja nic o tym nie wiem ponieważ cały czas się wacham czy go kupić bo po co mi wycieczka na backstage skoro ich tam nie zobaczę
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Bilety na koncert

Post autor: EVENo »

Nawet najbardziej oddani fani, którzy poświęcili temu zespołowi całe swoje życie nie są godni zrobienia sobie zdjęcia z Jonem. Przecież to Jon Bon Jovi, jego kiedyś zapowiadał sam Maciej Orłoś!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Bilety na koncert

Post autor: Agata BJ »

kasik527 pisze::zly: Witam wszystkich :)) przyznam szczerze, że zapisałam się do tego fanklubu żeby zadać wam jedno pytanie a mianowicie
Dlaczego w cenę najdroższego biletu nie ma możliwości zrobienia sobie zdjęcia z zespołem .Byłam przekona , że jest to wliczone w tak drogi bilet czy jest A ja nic o tym nie wiem ponieważ cały czas się wacham czy go kupić bo po co mi wycieczka na backstage skoro ich tam nie zobaczę
Na to pytanie raczej nikt nie zna odpowiedzi :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Bilety na koncert

Post autor: madm »

Na miejscu zespołu, ostatnią rzeczą jaką chciałbym robić przed jak i po 2 godzinnym koncercie, mając na karku blisko 60 lat, to wielogodzinne pozowanie i rozmawianie z setkami fanów.
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Bilety na koncert

Post autor: EVENo »

madm pisze:Na miejscu zespołu, ostatnią rzeczą jaką chciałbym robić przed jak i po 2 godzinnym koncercie, mając na karku blisko 60 lat, to wielogodzinne pozowanie i rozmawianie z setkami fanów.
Tym bardziej z takimi fanami, którzy kupili sobie Ultimate VIP Experience chyba tylko dla szpanu. Ludzie wydają prawie 3000 złotych na torbę i smycz. Aż się boję myśleć ile zostawią po koncercie pieniędzy w Hiltonie (bo nie, nocleg w Hiltonie nie jest w cenie biletu xD).
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”