Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: EVENo »

Po raz pierwszy co nieco poczytałem o Shanksie i okazało się, że jego żona chciała być aktorką, ale jej nie wyszło. Wiecie, gorsza niż Natasza Urbańska. Co to w ogóle za imię, Natasza?

W każdym razie... kto chce powiedzieć głośno "Je*chać Shanksa" wpisuje swoje miasto urodzenia lub te, z którym najbardziej jest związany. U mnie to jedno i to samo :D

Siemianowice Śląskie
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: NEWARRRO »

EVENo pisze:Po raz pierwszy co nieco poczytałem o Shanksie i okazało się, że jego żona chciała być aktorką, ale jej nie wyszło. Wiecie, gorsza niż Natasza Urbańska. Co to w ogóle za imię, Natasza?
Natasza to zruszczone imię Natalia.

Też nie wybrałbym takiego dla swojej córki, ale jestem daleki od wyśmiewania. Znam jedną Nataszę i jest super dziewczyną. Nawet gdyby miała na imię Shanks to bym ją lubił.
Ceni się ducha, a nie otoczkę (imię, nazwisko, wygląd, rodzinę, status społeczny, itd), na którą człowiek nie ma większego wpływu ;)
(emotka mrugnięcia nie oznacza, że żartuję :D Wstawiłem ja tylko w celu rozładowania ewentualnego dalszego napięcia w kwestii imion/wzrostu/pochodzenia ze wsi/z nielubianego miasta/itd ;) ) Summa summarum: jeśli ktoś jest z nielubianych przez nas Siemianowic, ale go lubimy to przykładowe Siemianowice przestają nas tak bardzo razić, choćby jako nazwa ;D (normalnie powinno być jakieś 500+ z budżetu miejskiego dla fajnych ludzi z niefajnych miejsc! ;D ). To od nas zależy co dodamy do naszej "otoczki" :cfaniak:

P.S. Czy jeśli jako mieszkaniec tegokraju czuję się Europejczykiem to mogę wpisać: Europa?
Czy to będzie oznaczać, że cała Europa chce przelecieć Shanksa? ;D (teraz mrugnięcie oznacza żart :D )
Miłego jajcarskiego (czyli rockendrolowego haha) weekendu, pozdro! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: Badmotorfinger »

Strzelce Opolskie dołączają. Shanks to cholerna zakała, w dodatku wygląda jak kierowca traktoru z Teksasu, z całym szacunkiem dla tamtejszych traktorzystów.
W moim mieście są dwa więzienia, więc chętnych na polecenie bez mydła nie zabraknie ;)
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: pathfinder »

A może pójść o krok dalej i skrzyknąć się z innymi fanami w celu napisania międzynarodowej petycji o całkowite odsunięcie Shanksa od zespołu z konkretnym uzasadnieniem dlaczego?
Kraków popiera w imieniu moim oraz kilku innych znanych mi krakowskich fanów.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: prezes1 »

Akcja zaszczytna, prawie jak Wielka Orkiestra czy Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę! ;)
Ale nic nie da bo John dla Jona to nie tylko producent, ale i partner biznesowy, współkompozytor, pierwszy gitarzysta a przede wszystkim przyjaciel.
Zastąpił mu Rycha, Desmonda Childa, Bruce'a Fairbairna a może i żonę(widzieliśmy na pewnym nagraniu z koncertu jak blisko są haha ;) :D )
I to Shanks namówił Jona na ciągnięcie wózka BJ dalej. A kto wie kto stoi za decyzją o niefarbowaniu siwej czupryny? ;)
Jesteśmy skazani na Shanksa.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: EVENo »

pathfinder pisze:A może pójść o krok dalej i skrzyknąć się z innymi fanami w celu napisania międzynarodowej petycji o całkowite odsunięcie Shanksa od zespołu z konkretnym uzasadnieniem dlaczego?
Kraków popiera w imieniu moim oraz kilku innych znanych mi krakowskich fanów.
Byłbym za, choćby tylko po to, żeby samemu Shnkasowi podciąć skrzydła, gdy zobaczy, co o nim sądzimy :P
prezes1 pisze:Zastąpił mu Rycha, Desmonda Childa, Bruce'a Fairbairna a może i żonę
Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze: Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
Co, tak na marginesie, nie przeszkodziło w zaznaczeniu jego daty urodzin w oficjalnym kalendarzu zespołu ;) (wiem, szczegół, ale o czymś to świadczy)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze:
EVENo pisze: Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
Co, tak na marginesie, nie przeszkodziło w zaznaczeniu jego daty urodzin w oficjalnym kalendarzu zespołu ;) (wiem, szczegół, ale o czymś to świadczy)
A data urodzin żony Jona jest w tym kalendarzu? :D Bo jak nie, to już wiemy o czyich urodzinach Jasiu woli nie zapominać :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze:
JonetteBJ pisze:
EVENo pisze: Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
Co, tak na marginesie, nie przeszkodziło w zaznaczeniu jego daty urodzin w oficjalnym kalendarzu zespołu ;) (wiem, szczegół, ale o czymś to świadczy)
A data urodzin żony Jona jest w tym kalendarzu? :D Bo jak nie, to już wiemy o czyich urodzinach Jasiu woli nie zapominać :P
Jest :D Są daty wszystkich członków zespołu (obecnych) + Szanks...
...And I guess I'd rather die than fade away!
usunięty użytkownik 4858

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze: Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
niestety ten pajac jest największym członkiem w ekipie BJ :/
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: M.J. »

prezes1 pisze: A kto wie kto stoi za decyzją o niefarbowaniu siwej czupryny? ;)
Jeżeli to zaszło aż tak daleko, to chyba i ja się podpiszę :lol:
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
studio22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 5 lutego 2018, o 15:03

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: studio22 »

Nowa wies leborska
____
plecaki miejskie https://www.alpinus.eu/plecaki-miejskie-alpinus,2,3039
Ostatnio zmieniony 2 sierpnia 2021, o 17:07 przez studio22, łącznie zmieniany 3 razy.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: Paulska »

Tomker pisze:
EVENo pisze: Ale jakby ktoś pytał, to nie jest nawet członkiem tego zespołu :lol:
niestety ten pajac jest największym członkiem w ekipie BJ :/
no tak, członkiem to on jest bezsprzecznie :D I w tym rozumieniu to jedynym, a nie tylko największym :o
Łódź też się dołącza ;)
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: EVENo »

Chcę tylko powiedzieć, że produkcja w "Room at the End of the World" jest tak spierniczona, że aż się w to wierzyć nie chce.

Dziękuję za uwagę :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruchać Shanksa, wpisujcie miasta

Post autor: EVENo »

Obrazek

Sory, musiałem :P Szkoda, że nie umiem robić gifów, bo samo zdjęcie nie wyraża wszystkiego. Teledysk do Come On Up To Our House, pierwsza minuta, czternasta sekunda.

A skoro już zwróciłem Waszą uwagę, to okazuje się, że nie Room at the End of the World jest najbardziej skopany, a Pictures Of You. To jest dosłownie niegotowy produkt wydany na światło dzienne. Już pal licho ten szum towarzyszący całej kompozycji, ale dopiero dziś zorientowałem się, że oni wrzucili na YouTube lyric video, w którym są jakieś artefakty w postaci tajemniczego pikania. Jak to mogło w takiej postaci trafić na oficjalny kanał Bon Jovi, no jak?! Przecież to jak dać do kin film, w którym zapomniało się dołożyć w jednej ze scen efekty specjalne i aktorzy stoją przed green screenem.



No nic, nie zdziwcie się jak jeszcze sobie tutaj ponarzekam w najbliższych dniach, bo właśnie komentuję najgorsze utwory na Mycharts. Ten cały mój ranking dobitnie przypomniał mi dlaczego nienawidzę WAN... Na całe szczęście przypomniał mi też, że zbyt rzadko wracam do boksetu, sporo tam dobrego.

Edit: W What's Left Of Me też jest to pikanie... What the hell?!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”