2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Agata BJ »

Może po prostu uznajmy, że mamy w tej kwestii inne zdanie i odczucia. Mi tego zabrakło, czuję niedosyt Aleca. I tyle. Czekam czy ktoś zabrał się za jakiś wywiad z niecierpliwością. Dla mnie to on skradł show, a nie żaden Rycho :D Nie mogłam oderwać wzroku od Aleca i jego szczerej radości z tego, że tam jest. Chcę wiecej! :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Agata BJ »

Zapomniałam dodać, że oprócz krótkiej konferencji z całym zespołem, znalazł się też czas na krótą konferencję z samym Richiem. Myślę, że na taką samą zasłużył sam Alec ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Bardzo się cieszę, że docenia się tak bardzo Aleca po latach! Pamiętam czasy gdy był traktowany jak 5 koło u wozu.
Niestety dali mu zagrać tylko jedną piosenkę a taki Shanks był na scenie cały czas. To pokazuje wartość i ważność. Ewentualne pretensje trzeba by kierować do Jona lub Aleca. ;)
Natomiast porównywanie Rycha i Aleca to jednak sprawa bezdyskusyjna bo to jednak inny kaliber. ;)
Mówiąc show mam na myśli koncert a nie całość. Również uważam że Alec był gwiazdą Gali! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Kuba80BJ »

prezes1 pisze:Kuba, dzięki za wypracowanie!(tylko Ty możesz przebić Adriana w długości) ;) :)
To było zaledwie marne streszczenie tego co czuję i myślę :) Jakbym miał napisać wypracowanie jak za starych dobrych czasów to to powyżej byłoby zaledwie wstępem do niego. Byłem wczoraj zmęczony i nie miałem siły na więcej ale jak chcesz to mogę puścić pióro ze smyczy :)
prezes1 pisze:Był taki moment na konferencji że Jon poprosił kogoś na scenę(muszę to obejrzeć ponownie bo na tablecie przeglądałem na szybko) i weszło 2 gości, a jeden z nich nie podał ręki Alecowi, choć widać było że tamten wyciągnął. Strasznie mnie wkurzył ten fragment. Przykro mi się zrobiło. Ktoś wie kto to był? Warto do tego wracać?
No to był właśnie DJ z WAPP (chyba z innym DJem), o którym pisałem w wypracowaniu (streszczeniu) :)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Miracle-BJ »

Ja również uważam, że Alec był największym zaskoczeniem show i tym samym największą gwiazdą :o Być może niezręczne było zadawanie mu pytań na konferencji po tak długim niebycie w showbiznesie, ale wywiad do jakiegoś pisma muzycznego jak najbardziej, aby dowiedzieć się o jego wrażeniach po gali, o spotkaniu po latach z chłopakami itd... Jestem bardzo ciekawa co miałby do powiedzenia dla swoich fanów po tak długiej nieobecności. Został niesprawiedliwie pominięty w tym całym zamieszaniu i to jest przykre, no chyba, że z własnej woli to co innego :(
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Kuba80BJ pisze:
prezes1 pisze:Kuba, dzięki za wypracowanie!(tylko Ty możesz przebić Adriana w długości) ;) :)
To było zaledwie marne streszczenie tego co czuję i myślę :) Jakbym miał napisać wypracowanie jak za starych dobrych czasów to to powyżej byłoby zaledwie wstępem do niego. Byłem wczoraj zmęczony i nie miałem siły na więcej ale jak chcesz to mogę puścić pióro ze smyczy :)

Dzięki ale ten wstęp był wystarczający! ;) :)
prezes1 pisze:Był taki moment na konferencji że Jon poprosił kogoś na scenę(muszę to obejrzeć ponownie bo na tablecie przeglądałem na szybko) i weszło 2 gości, a jeden z nich nie podał ręki Alecowi, choć widać było że tamten wyciągnął. Strasznie mnie wkurzył ten fragment. Przykro mi się zrobiło. Ktoś wie kto to był? Warto do tego wracać?
No to był właśnie DJ z WAPP (chyba z innym DJem), o którym pisałem w wypracowaniu (streszczeniu) :)
A widzisz, cholera to muszę wrócić tam i obejrzeć dokładnie! Głupio się zachował w takim razie ten DJ albo nie zauważył Aleca(jest niski to fakt ;) )
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: kikusia28 »

Dla mnie ważne było to, że pojawił się zarówno Rychu jak i Alec. Dobrze zrobiła ta przerwa, bo złość minęła i człowiek naprawdę zatęsknił za takim składem.
Ryszard mi się bardzo podobał, zarówno na scenie, podczas koncertu jak również wizualnie :D Cholera on przecież za niedługo będzie miał 60 lat!!!
Widok AJS to już w ogóle kosmos. Niestety ja również nie miałam tej przyjemności, aby go oglądać, bo kiedy ja zaczynałam słuchać jego już nie było.
Bałam się, że Jon i Richie będą się dziwnie zachowywać, trochę na siłę uśmiechać itd ale moim zdaniem wyszło to wszystko bardzo fajnie. Nie było wielu wspólnych uścisków, ale może i dobrze, bo przez to wyglądało to naturalnie. Nie robili na szczęście nic na siłę i na pokaz.
Jest takie ładne zdjęcie z tzw "ścianki", gdy Alec takim przyjemnym wzrokiem spogląda na Ryszarda :)) Strasznie mi się podoba to ujęcie!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

kikusia28 pisze:Ryszard mi się bardzo podobał, zarówno na scenie, podczas koncertu jak również wizualnie :D
No widzisz? Super! Zaiste, noc cudów to była!!! ;) :)
A zdjęcia piękne, w lepszej rozdzielczości by się przydały...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: PePe »

Wiaraaaaaa!!!! Ludzie!!!!!!!
Czy ja dobrze widzę, że to NIE JEST scena z RNRHOF tylko scena koncertowa BJ? :o :jupi:

https://www.instagram.com/p/Bhoh4FdjRWx ... ohn_shanks OMG OMG :D
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 629
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Bon Jovi »

Czyli stało się faktem. John Shanks, wyrzucił Jona Bon Jovi, Davida Bryana i Hugha z zespołu, przyjął Richiego Sambore i sam stał się liderem / wokalistą, basistą i klawiszowcem. Muszę przywyknąć do nowego Bon Jovi (4 wersji).
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2018, o 14:48 przez Bon Jovi, łącznie zmieniany 2 razy.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: teken020 »

jeszcze nic nie oglądałem. można gdzieś obejrzeć hof w "pro shots"?
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: medicineman90 »

Ta fotka jest pewnie z ostatniego koncertu gdzie Richie pojawił się na backstage'u :)
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Ricky Skywalker »

Według fanklubu Philemona, to jest fota zrobiona na próbie w Prudential Center w tamten poniedziałek ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

To zdjęcie z właściwą szóstką na pierwszym planie, Everettem i Philem tak uchwyconymi, że wyraźnie są mniej istotni i totalnie wyciętym Shanksem wygrywa :D Aż chcę wiedzieć, kto strzelił tę fotkę, bo po prostu gościu doskonale wiedział, co robi!

A co do dyskusji wyżej, to choć wszystko co do zdjęcia się wyjaśniło, to mimo to podtrzymałbym te optymistyczne okrzyki PePe. Przed kamerami i mikrofonem Jon i Richie mogą sobie mówić co chcą, a my na podstawie tego analizować co się dzieje. Pamiętajmy jednak, że oni w tym tygodniu mieli naprawdę dużo czasu, aby porozmawiać w cztery oczy. A co z tych spotkań wynikło, wiedzą tylko oni. Keep The Faith! :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: ROCKSTAR »

Moj znajomy, zablysnal dzisiaj stwierdzeniem. Uwaga, cytuje:" A co jesli, te Twoje gwiazdy rocka z Bon Jovi, sa jak politycy? Tutaj niby sie nie lubia, nie potrafia dogadac w kwestii artystycznej, tworza miedzy Wami-fanami, wielkie spory, a po godzinach jedza, nazwijmy to umownie- osmiorniczki przy jednym stole, za Wasze pieniadze i naiwne serce do muzyki?"
Chory czlowiek i tyle :glaszcze: ;)
Taki offtop dnia dzisiejszego :cisza:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”