2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Jak widzę takie obrazki:
https://www.instagram.com/p/Bhh844JAJFz/
https://www.instagram.com/p/Bhhoqv9ghN_/
To jestem pewien, że bedzie kupa zabawy w tegorocznym HOF. Szkoda, że człowiek nie może teraz być w Cleveland
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Ale, że teraz taki nie był (pokora) czy kiedyś (lata 80/90)? kiedy jego zachowanie/ kłótnie z innymi sprawiały, że był wielokrotnie określany osobą z olbrzymim ego? To jego ego sprawiło, że tak długo nie byli nominowani, bo przypominam, że w komisji są osoby które są skłócone z Jonem i to na poważnie ;>
Mnie osobiście ucieszył ten luz Jona, a to określenie to taki lekki pstryczek w nos dla kilku osób :)
Kontekstu nie trzeba mi wyjaśniać. Swoje ego starał się chować w wywiadach i wystąpieniach zawsze, domyślam się jaką osobą jest prywatnie. Nie o to chodzi. Powiedział co powiedział i to poszło w świat. Zwykli ludzie nie wiedzą o kontekście, historiach, sprzeczkach czy potrzebnych pstryczkach. Dla mnie mógł powiedzieć ' it's about motherfuckinhellovashittime' bo ja wiem że im się należało. Reszta świata niekoniecznie. Powiem więcej: reszta świata np. taki Teraz Rock nie są szczęśliwi z faktu, że BJ wchodzą a byli nominowani dopiero drugi raz. Nikogo nie obchodzi ego Jona i jego wcześniejsze utarczki z ekipą z Hall of Fame. Liczą się fakty i liczby.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Jak widzę takie obrazki:
https://www.instagram.com/p/Bhh844JAJFz/
https://www.instagram.com/p/Bhhoqv9ghN_/
To jestem pewien, że bedzie kupa zabawy w tegorocznym HOF. Szkoda, że człowiek nie może teraz być w Cleveland
Piękne obrazki! Na tym się skupmy! Na świętowaniu! Mamy to! It's about fuckin' time!!! :)
Gdzie będzie jakiś stream? O której? Ktoś coś wie? Damned where are You? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

Jeśli chodzi o stream to wygląda na to,że trzeba liczyc,że ktoś z widowni złamie zasady (bo ponoć można robić zdjęcia ale nie filmować ) i zrobi relacje live przez fb czy inny periscope. Czyli wielka niewiadoma,możemy równie dobrze wstać w nocy i czytać tylko relacje tekstowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Popatrzcie na te zdjęcie Aleca na fejsie! Kto jest z tyłu? hehe, no nie da się uciec od niego... ;)
Obrazek
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Kuba80BJ »

Wg mnie świetnie, że Jon dodał "fucking" :) To jest rock&roll. Był to jak najbardziej zasłużony pstryczek dla tych co na niego zapracowali. A co reszta świata pomyśli, zapewne i Jon, i reszta zespołu i ja też, mam w d.... :)

Ale tak na poważnie to powiem Wam, że odkąd zobaczyłem wczoraj ten filmik i później fotki uśmiechniętego Jona i Richiego obok siebie jestem totalnie rozwalony emocjonalnie. Co chwilę się wzruszam, powracają dziesiątki wspomnień przed oczami. Zobaczyć Aleca po tak długim czasie to jest dodatkowa perełka. To jest taki dzień, który choć na moment znowu zjednoczył fanów BJ, od 5 lat mocno podzielonych. Kłócimy się - Richie team, Jon team itd. Tyle ze dziś jest znowu po prostu BJ team. I nieważne co było, co się stało, WSZYSCY są razem. To właśnie NASZE BJ! To jedyne, to prawdziwe, które zdobyło nasze serca 30, 20 czy ile tam lat temu. Każdy z nas ma swoją historię...

Ech, puściłem sobie przed chwilą MTV Awards 89 i znowu mnie rozwaliło. Tak sobie myślę, że odnowienie współpracy Richiego z Ovation jest absolutnie nieprzypadkowe i o Wanted też możemy być spokojni dzisiaj. Ja bym właśnie chciał, żeby jak wtedy chłopaki usiedli z akustykami w łapach i zagrali medley Prayer/Wanted. A poza tym po cichu liczę i marzę o KTF, mojej ulubionej od zawsze. Tak czy siak, nieważne co zagrają, będzie to kolejne piękne wspomnienie, które każdy z nas zapisze w swojej pamięci. Czy będzie ich więcej? Czy po HOF coś się zmieni, będzie Reunion Tour kiedyś? Kto wie? 5 lat temu nie wyobrażałem sobie, że Jon i Richie będą stali obok siebie uśmiechnięci. A stoją :) I jest to pięny widok. Ich wszystkich zobaczyć, to piękny widok. Więc jak to mówią, dopóki żyją, nigdy nie mów nigdy. A na dziś po prostu delektujmy się chwilą - "when friends were friends forever and what you said was what you did" :)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Miracle-BJ »

Boże nie wierzyłam, że jeszcze ich zobaczę razem. Jon, Richie, David, Alec i Tico – pięciu wspaniałych. Oglądając ich wszystkich na YT łzy same się cisnęły z niedowierzania, z radości, poczułam się młodsza o 30 lat mimo, że już siwe włosy na głowach tych wspaniałych facetów. Coś pięknego! Ale gdy zobaczę ich razem na scenie i zagrają razem to chyba zemdleję z emocji. Nie mogę się doczekać. Wczoraj odświeżyłam sobie (a i tak znam je na pamięć) wszystkie clipy z ery BJ w oryginalnym składzie. Wróciły wspomnienia, niesamowity czas wspaniałej, szalonej zabawy i sielskie rockandrollowe życie. Chcę to poczuć jeszcze raz i myślę, że będzie mi to dane. Już mam ciarki na całym ciele. Moim marzeniem jest, żeby zagrali tylko i wyłącznie w oryginalnym składzie, ale to jest chyba nierealne. Ale na pewno w piątkę powinni zagrać LOP, Wanted i KTF. Jestem szczęśliwa, że chociaż ten jeden raz dane mi będzie znowu zobaczyć i usłyszeć Bon Jovi w składzie z przed lat. Tak, to jest moje ukochane Bon Jovi, nasze BON JOVI i wszyscy się cieszmy, radujmy, świętujmy , płaczmy, wzruszajmy się i bądźmy najszczęśliwsi na świecie. To są chwile dla nas, dla fanów, którzy pokochali ten zespół do granic możliwości i nam wszystkim należy się ten wspaniały czas z zespołem i przeżyjmy go razem jak i każdy z osobna jak najlepiej. Życzę wszystkim, żeby zachłysnąć się tymi emocjami i poczuć tą siłę zjednoczenia jak najdłużej.
Może stanie się cud i zostaną razem ..... chociaż dłużej niż ten jeden raz :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Damned »

Zaczynamy o 23:30 ogólnodostępną oficjalną transmisją z czerwonego dywanu, która pojawi się tutaj:
https://www.youtube.com/user/rockhall

Sama gala zaczyna się o 2 w nocy czasu polskiego i potrwa przynajmniej do 5 nad ranem. Pozostaje nam liczyć na amatorskie nagrania występu BJ, choć same zdjęcia i info o setliście będą eskcytujące :D
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: kondzik »

Damned pisze:Zaczynamy o 23:30 ogólnodostępną oficjalną transmisją z czerwonego dywanu, która pojawi się tutaj:
https://www.youtube.com/user/rockhall

Sama gala zaczyna się o 2 w nocy czasu polskiego i potrwa przynajmniej do 5 nad ranem. Pozostaje nam liczyć na amatorskie nagrania występu BJ, choć same zdjęcia i info o setliście będą eskcytujące :D
Dzięki. Można na Ciebie liczyć :)

To co, zbieramy się dziś na forum ludziska ??



Ps w komentarzach do filmiku z koncertu w Prudential


Adam Shellard
2 dni temu
Richie was back stage during this concert.

2


ThelowRider
ThelowRider
2 dni temu
Adam Shellard For real?



Valen
Valen
1 dzień temu
Yes, there are some photos of him during the concert in Twitter (@BonJoviTalk for example)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

prezes1 pisze:Popatrzcie na te zdjęcie Aleca na fejsie! Kto jest z tyłu? hehe, no nie da się uciec od niego... ;)
Obrazek
Pojawił się nowy człowiek (Alec) to trzeba go pilnować by się nie rozgościł za bardzo.
Też się takiej niedorajdzie jak Szanks trafiło jak slepej kurze ziarno ta obecność na salonach Hall of fame.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Dand pisze:
prezes1 pisze:Popatrzcie na te zdjęcie Aleca na fejsie! Kto jest z tyłu? hehe, no nie da się uciec od niego... ;)
Obrazek
Pojawił się nowy człowiek (Alec) to trzeba go pilnować by się nie rozgościł za bardzo.
Też się takiej niedorajdzie jak Szanks trafiło jak slepej kurze ziarno ta obecność na salonach Hall of fame.
Kurde ciekawe jak się Alec czuje teraz po tylu latach wracać na salony, tłumy osób, fani, zespół, taki zaszczyt.. Na pewno jest mu miło :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Alec tam jest najszczęśliwszy chyba :) Wyrwany z prostego życia, jakie wybrał, aby na jeszcze jeden moment zasmakować bycia na szczycie. Widać po nim, że po prostu cieszy się chwilą, po prostu enjoy. Ze wszystkich uśmiechów, jego jest chyba najszczerszy :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

Fajne jakby mu się spodobało,spędził trochę czasu z chłopakami,odnowili starą znajomość i może by zaczął się pojawiać od czasu do czasu na koncertach np na Wanted. Taka atrakcja dla starszych fanów w trakcie koncertu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Agata BJ »

Ciężko uwierzyć, że widzę takie zdjęcie..
Obrazek
Wspaniale widzieć ich razem. Mega się cieszę, że udało się też ściągnąć Aleca. Nie sądziłam, że dożyję takiego momentu :) Piękna sprawa.
Nie liczę na żadne powroty jego czy Ryśka. Ale ten jeden moment jest piękny i fajnie, że postawnowili na chwilę wrócić do korzeni :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

OMG ! Ależ zajebiste zdjęcie,aż się łezka w oku kręci.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”