2015 - Rok prawdy dla Bon Jovi

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

monjovi pisze:Dzisiaj żona Hugha napisała na twitterze taki o to post:

''Kelli McDonald @saintlyedge · 10 godz. 10 godzin temu
Very excited that #hughmcdonald is headed into the studio soon to record another @bonjovi album! #jbjisbrilliant #bonjovi #allaboutthebass''

Jeśli jej wierzyć, nowy album, będzie pod szyldem BJ ... no a już na pewno będzie grał na nim Hugh
Sensacyjny wpis i wszystko wskazuje na to, że możemy być świadkami początku nowej epoki!
Póki co trzeba jednak pamiętać, że Hugh, a nawet David grali także na Destination Anywhere, więc nic nie jest jeszcze przesądzone.
KondZik

Post autor: KondZik »

Stawiam że zagrałby Bandiera + Phil X w studiu. Na trasie również. BJ z 3 oryginalnymi członkami.
Chyba że Richie i Jon udawali kłótnię w celach marketingowych i nagrają płytę, więcej ludzi kupi, więcej ludzi pójdzie na koncerty. :P
Co będzie to będzie.

BJ może znaczyć JBJ więc też nie przesądzajmy.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

To ja lepiej dodam, że Kelli potem napisała:

''Kelli McDonald @saintlyedge · 7 godz. 7 godzin temu
Please stop the assumptions & attacks...HM has recorded w/JBJ since 1984..this is not news about THE band..[...]'' - potem dodała coś o swoich świnkach morskich :D

Może to ostudzi emocje bo widziałam, że przez taki ''news'' facebookowy profil bj.pl już huczy jakoby płyta miała być na pewno pod szyldem BON JOVI. :D

Ale robi się ciekawie musze przyznać ;)

hehe tak, a w rzeczywistości Jon nagrywa album z Ori i RS, a czarnoskórzy muzycy pozują do zdjęc aby nas zmylić :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja uważam,że jak Jon nagra album to tylko jako Bon Jovi. Sam o tym kiedyś wspominał,że nie ma potrzeby nagrywać solo bo to co robi z zespołem to i tak głównie jego wizja więc by sie niczym nie różniło. Wiadomo,że troche się zmieniło bo już nie ma Richiego ale Jon uwielbia wielkie trasy, wielkie stadiony więc nagra i pojedzie jako Bon Jovi z Tico i Davidem. A ,że bez Sambory ? Trudno, show must go on.
A kto nagra gitary ? Może ich po prostu nie będzie, jedynie taki shanksowy szum a to można stworzyć na shanksowym komputerku :) A tak serio to pewnie zrobi to Phil, Bobby jest za słaby. Ciekawe tylko co napiszą w książeczce, stawiam na : "guitars : Jon Bon Jovi".
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

monjovi pisze:To ja lepiej dodam, że Kelli potem napisała:

''Kelli McDonald @saintlyedge · 7 godz. 7 godzin temu
Please stop the assumptions & attacks...HM has recorded w/JBJ since 1984..this is not news about THE band..[...]'' - potem dodała coś o swoich świnkach morskich :D

Może to ostudzi emocje bo widziałam, że przez taki ''news'' facebookowy profil bj.pl już huczy jakoby płyta miała być na pewno pod szyldem BON JOVI. :D

Ale robi się ciekawie musze przyznać ;)

hehe tak, a w rzeczywistości Jon nagrywa album z Ori i RS, a czarnoskórzy muzycy pozują do zdjęc aby nas zmylić :D
Czyli wychodzi na to, że będzie solowy album Jaśka. Bo w poprzednim wpisie wspomina ona o albumie, a nie np. jednej piosence, a teraz mówi, że nie jest to news o zespole. Oby!
EVENo

Post autor: EVENo »

Solowy czy nie solowy... co za różnica? Wszyscy dobrze wiemy, że to będzie następca What About Now.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo pisze:Solowy czy nie solowy... co za różnica? Wszyscy dobrze wiemy, że to będzie następca What About Now.
Różnica, bo po raz pierwszy w historii nie zagrałby na nim Richie. ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Nawet żona Hugh nie widzi różnicy pomiędzy BJ i JBJ ;)
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Smolek pisze:
monjovi pisze:To ja lepiej dodam, że Kelli potem napisała:

''Kelli McDonald @saintlyedge · 7 godz. 7 godzin temu
Please stop the assumptions & attacks...HM has recorded w/JBJ since 1984..this is not news about THE band..[...]'' - potem dodała coś o swoich świnkach morskich :D

Może to ostudzi emocje bo widziałam, że przez taki ''news'' facebookowy profil bj.pl już huczy jakoby płyta miała być na pewno pod szyldem BON JOVI. :D

Ale robi się ciekawie musze przyznać ;)

hehe tak, a w rzeczywistości Jon nagrywa album z Ori i RS, a czarnoskórzy muzycy pozują do zdjęc aby nas zmylić :D
Czyli wychodzi na to, że będzie solowy album Jaśka. Bo w poprzednim wpisie wspomina ona o albumie, a nie np. jednej piosence, a teraz mówi, że nie jest to news o zespole. Oby!
Bo nie jest o zespole ani o JBJ. Jest o tym ze Hugh pojechał do studio nagrywac.

Poza tym slusznie ktos napisal tutaj: Jon uwielbia wielkie stadiony wiec wydanie takiego albumu jako solowego nie ma takiego sensu jak wydanie albumu zespołu. To logiczne. Poza tym to bedzie kolejny pstryczek w nos dla RS ze: hej, nie ma Cie a my ciagle jestesmy ntopiw.e. Ciagle wyprzedajemy bilety a Ty z wlasnej woli wozisz sie z Orianthi wypelniajac tylko klubowe sale...
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Damned pisze:Nawet żona Hugh nie widzi różnicy pomiędzy BJ i JBJ
Z tego co zauważyłam to Kelli na co dzień trudni się siedzeniem na Twitterze, FB, Instagramie i wstawianiem fotek, piesków, kotków, świnek morskich czasami Hugstera, ah i promuje syna Jake'a :D Także nie wymagajmy od niej zbyt wiele hehe :D

Nie chce bawić się we wróżkę, ale mam wrażenie, że jeśli miałby to być album solowy to Jon mówiłby o tym od początku, że w końcu chce coś wydać sam, bez tajemnic, podchodów, itd. A że może chodzić o album zespołu, to ze względu na skomplikowaną sytuacje z RS, nie chcą podawać takiej informacji zbyt wcześnie bo są świadomi, że wybuchnie małe zamieszanie i poruszenie, jak dziś :D Obym się myliła ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

haha, niezłe spekulacje :D
Póki co jeśli napisała prawdę to pewne jest tylko, że Hugh spotka się z Jonem w studiu, a przynajmniej na jego polecenie nagra linię basu do jakiegoś albumu (oby nie Avicii ;D )

Kelli "tagowała" to m.in. jako #gojohnny, czy coś w tym stylu, więc tym bardziej jej tok postępowania może pozwolić przypuszczać, że to solowy projekt.
Co nie zmienia faktu, że wystarczy, że Jon każe nagrać ścieżki Davidowi i Tico i już jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki album z solowego zmieni rangę na zespołowy :D
Póki co można jedynie grać na czas i "uciekać do przodu", bo sytuacja stała się dość patowa jeśli chodzi o nagranie płyty zespołu bez RS
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

A ja myślę, że taki jest właśnie cel Jona. Aby nagrać płytę zespołu i wydać ja w tym samym czasie co Richie. Myślę że chce tym pokazać Richie że bez niego też się da. A że płyta BJ sprzeda się należności lepiej niż Richego to jest pewne... Wiadomo liczy się marka. Myślę że Jon teraz coś musi udowodnić światu a przedewszystkim Richiemu. Takie jest moje zdanie... bo mam wrażenie że Jon ostatnio bardziej przyspieszył pracę nad płytą. Moim zdaniem wydanie teraz płyty solowej to byłby strzał w kolano i nie miało by sensu. Jon teraz musi pokazać, że Richie nie jest mu tak potrzebny jak to się wydaje Richiemu.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

zobaczcie filmik z urodzin Douga nagrany podczas Raiding the Rock Vault ;)
https://www.facebook.com/WhiteTrashBeautifulBelgium
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Hehe, potem się okaże że żonka Hugh pomyliła Jona z Richiem... ;)
a może Hugh robi za listonosza? :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

dokładnie Peter!;) Rysiek zgrał 3 ścieżki gitary na WAN II i przekazał Hughowi. A więc jednak album zespołu;D

[ Dodano: 2015-02-21, 13:16 ]
"Richie Sambora joined on stage tonight for "Here I Go Again" and to wish Doug Aldrich a happy birthday."
Obrazek
żródło: fb Raiding The Rock Vault
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”