JBJ na nowym albumie Avicii

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

JBJ na nowym albumie Avicii

Post autor: Damned »

Obrazek

Jon Bon Jovi na nowym albumie Avicii
Tą szokującą z punktu widzenia fanów Bon Jovi wiadomość podał dziś magazyn Rolling Stone. Według autora artykułu Jon ma być jednym z gości na nowym albumie szwedzkiego DJ'a. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że muzykę produkowaną przez Avicii można określić jako pochodną techno czy szeroko rozumianej muzyki klubowej. Próbkę działalności Avicii można wysłuchać w najnowszym, dyskotekowym singlu Coldplay - Sky Full of Stars. Oprócz Jona na albumie mają pojawić się właśnie wokalista brytyjskiego zespołu Chris Martin,Serj Tankian z System of a Down oraz Joe Armstrong z Green Day. Data premiery albumu nie jest jeszcze znana.

Osobiście wstrzymuje oddech i trzymam kciuki, by nie doszło do jakiejś spektakularnej klapy, podobnie jak w powyższym przypadku :D

A co Wy na to? :D


Źródło: Rolling Stone
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2014, o 21:28 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paddy
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 1 stycznia 2011, o 13:23
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Paddy »

Szczęka mi opadła :o
ale muszę przyznać że ciekawość mnie zżera. Może to nowy kierunek w jakim chce iść Jon? może na kolejnym albumie Jon pójdzie jeszcze dalej niż na WAN i usłyszymy Bon Jovi w wersji techno? :D :lol:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Byle nie wyszło jak w przypadku Sebastiana Bacha... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OlfjUugDANg
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Ooo trzymajcie mnie ! Po muzycznej masakrze RS z Nikki Lund miałam nadzieję, że to koniec tragedii a tutaj ... ok słabo mi ide słuchac 'Sons Of Beaches' :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze:Ooo trzymajcie mnie ! Po muzycznej masakrze RS z Nikki Lund miałam nadzieję, że to koniec tragedii a tutaj ...
Uwierz mi, że tego nikt nie pobije! Nawet jak będzie się bardzo starać ;]

P.S Poza tym ten facet wszystko co stworzy staje się popularne tak więc zobaczymy :D
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2014, o 22:04 przez kikusia28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Richie miał swpja przygodę z Nikki czy Kayne Westem to i Jon poszedł po bandzie.

Osobiście jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie. Avicii uwielbiam za singiel "Seek Bromance" (jeszcze jako Tim Berg) no i Levels tez jest spoko. Reszta znanych singli to nie moje klimaty.

Ciekaw jestem jak bardzo rockowy bedzie to numer i czy będzie singlem. Wokalistow na album dobrał sobie świetnych.

A co do poròwnan z Nikki to poròwnujemy beztalencie z uznanym 2 razy z rzędu w top3 najlepszych Dj na świecie. Zobaczymy czy za niedługo będzie Jon puszczany na dyskotekach :D
KondZik

Post autor: KondZik »

Adrian pisze:Richie miał swpja przygodę z Nikki czy Kayne Westem to i Jon poszedł po bandzie.

Osobiście jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie. Avicii uwielbiam za singiel "Seek Bromance" (jeszcze jako Tim Berg) no i Levels tez jest spoko. Reszta znanych singli to nie moje klimaty.

Ciekaw jestem jak bardzo rockowy bedzie to numer i czy będzie singlem. Wokalistow na album dobrał sobie świetnych.

A co do poròwnan z Nikki to poròwnujemy beztalencie z uznanym 2 razy z rzędu w top3 najlepszych Dj na świecie. Zobaczymy czy za niedługo będzie Jon puszczany na dyskotekach :D

Będzie tak rockowe jak głos mojej babci (babciu kocham Cię) albo WAN.
Adrian byłbyś świetnym prawnikiem, pomyśl o zmianie zawodu.
Richie swoje śmieci z Nikki już miał teraz czas na głupotę Jona a Wy jak zawszę będziecie go bronić chociaż nie wiem co.
A niech sobie będzie popularne, niech sobie puszczają na VIVIE, w RMF super duper hit.
W tym miejscu muzyka się dla mnie kończy, kasa zamiast mózgu, pogłos zamiast szczerych piosenek.
Młody Jon j*** ze śmiechu co ten na starość wyprawia.
Niech już lepiej chodzi po wybiegu bo lepiej wygląda niż tworzy ostatnimi czasy.
ps. Richie swoje głupoty też zrobił, są siebie warci, nie mówię że jeden jest lepszy
A i to TYLKO MOJE ZDANIE, WIESZAJCIE PSY ALE MAM PRAWO.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Avicii i rock :lol: Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Kondzik zapoznaj się lepiej z teraźniejszą muzyką, bo inaczej zginiesz na tym świecie- dobrze Ci radzę ;)
Hao
I Believe
I Believe
Posty: 99
Rejestracja: 27 września 2013, o 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Hao »

KondZik pisze: Będzie tak rockowe jak głos mojej babci (babciu kocham Cię) albo WAN.
Adrian byłbyś świetnym prawnikiem, pomyśl o zmianie zawodu.
Richie swoje śmieci z Nikki już miał teraz czas na głupotę Jona a Wy jak zawszę będziecie go bronić chociaż nie wiem co.
A niech sobie będzie popularne, niech sobie puszczają na VIVIE, w RMF super duper hit.
W tym miejscu muzyka się dla mnie kończy, kasa zamiast mózgu, pogłos zamiast szczerych piosenek.
Młody Jon j*** ze śmiechu co ten na starość wyprawia.
Niech już lepiej chodzi po wybiegu bo lepiej wygląda niż tworzy ostatnimi czasy.
ps. Richie swoje głupoty też zrobił, są siebie warci, nie mówię że jeden jest lepszy
A i to TYLKO MOJE ZDANIE, WIESZAJCIE PSY ALE MAM PRAWO.
Popieram w 100%. :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Hehe, warto w tym miejscu przypomnieć o "najsłynniejszym" bonus tracku w historii Bon Jovi. W 2009 roku do albumu The Circle zakupionego przez iTunes dodawano remix utworu We Weren't Born to Follow autorstwa niejakiego Jasona Nevinsa. Jest to oficjalny, autoryzowany remix, nie jakaś samowolka ze strony remiksującego:
http://www.youtube.com/watch?v=ZTUI9lei4fM

Cóż, jeżeli tak ma wyglądać czwarta dekada w wykonaniu BJ, to Richie, Tico, David i Hugh są już faktycznie zbędni... :D

A tak serio, to wierzę, że jest to tylko jednorazowy eksperyment. Może coś w rodzaju ostatniego desperackiego skoku na szczyty komercyjnych list przebojów :D

A Richie oczywiście nie jest lepszy. Jeszcze nie dawno był gotów nagrywać z Lady Gagą, choć ta chyba nie była zainteresowana, bo skończyło się jedynie na deklaracjach gotowości do współpracy ze strony Sambory... ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ale co, to, że Richie sie ośmieszył z Nikki to znaczy, że Jon też może ? W przypadku Richiego przynajmniej nikt tego nie słyszał...
Jon po prostu tak bardzo pragnie być na czasie,że może rozmienić sie na drobne.
Jeśli ta piosenka z Avici będzie hitem to najemy się sporo wstydu ze strony środowiska rockowego. Już coraz ciężej by Bon Jovi byli uznawani za rock a teraz już w ogóle.
Mam nadzieje,że to plotka.
Obrazek
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Dand pisze:Ale co, to, że Richie sie ośmieszył z Nikki to znaczy, że Jon też może ? W przypadku Richiego przynajmniej nikt tego nie słyszał...
Jon po prostu tak bardzo pragnie być na czasie,że może rozmienić sie na drobne.
Jeśli ta piosenka z Avici będzie hitem to najemy się sporo wstydu ze strony środowiska rockowego. Już coraz ciężej by Bon Jovi byli uznawani za rock a teraz już w ogóle.
Mam nadzieje,że to plotka.
Sporo w tym przesady. Jon - podobnie jak reszta składu - solowo może robić co mu się żywnie podoba.

Co do drugiej części wypowiedzi - Bon Jovi to rock. Tylko frustraci i niespełnieni "muzycy" twierdzą inaczej. Gdybym miał 15 lat pewnie bym sie tym przejmował ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dand jest to oficjalna notka prasowa od Aviciego wiec dla mnie na 100% jest to oficjalne.

Pytanie czy będzie to nowy utwór (na co liczę) czy tez jakiś mix z uwzględnieniem jakiegoś klasyka Bon Jovi.
Seek Bromance dla przykładu jest przearanżowanym mixem 2 starych kawałków.

Rozumiem jak ktoś będzie wieszał na tym psy. Dawniej i ja miałbym wątpliwości. Kiedyś Jon mówił, że dla niego Techno to nie muzyka . Avicii co prawda gra szeroki dance a nie techno, ale jednak. Styczność z tego typu emixami BJmieli już od dawna bo KTFaith ma swój remix z 1992 roku w wykonanie bodaj Jessie Jamesa.
Trzeba też przyznać że od słów Jona trochę minęło czasu i scena dance rozwinęła się i podniosła poziom. Największe hity śpiewane są przez najlepsze wokale, które do tej pory nie miały styczności z tego typu muzyką jak Sia, Nneka cze Ellie.

Na moje oko to pomysł wytwórni i jestem ciekaw czy Jon się w tym odnajdzie na tyle żeby to brzmiało spójnie szczerze i dobrze.

[ Dodano: 2014-07-22, 08:48 ]
Dolkin pisze:
Dand pisze:Ale co, to, że Richie sie ośmieszył z Nikki to znaczy, że Jon też może ? W przypadku Richiego przynajmniej nikt tego nie słyszał...
Jon po prostu tak bardzo pragnie być na czasie,że może rozmienić sie na drobne.
Jeśli ta piosenka z Avici będzie hitem to najemy się sporo wstydu ze strony środowiska rockowego. Już coraz ciężej by Bon Jovi byli uznawani za rock a teraz już w ogóle.
Mam nadzieje,że to plotka.
Sporo w tym przesady. Jon - podobnie jak reszta składu - solowo może robić co mu się żywnie podoba.

Co do drugiej części wypowiedzi - Bon Jovi to rock. Tylko frustraci i niespełnieni "muzycy" twierdzą inaczej. Gdybym miał 15 lat pewnie bym sie tym przejmował ;)
W 100% sie zgadzam.
Solo Jon przecież mocno eksperymentuje: Lookin for love, Ktf gospel, My Way Bang A Drum ver z Chrisem itp
A i w Bj były już naleciałości dance np w LTORule, No Apologiec czy This is love This is life
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

kikusia28 pisze:Avicii i rock :lol: Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Kondzik zapoznaj się lepiej z teraźniejszą muzyką, bo inaczej zginiesz na tym świecie- dobrze Ci radzę ;)
Znajomość dzisiejszej muzyki nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli ludzie będący legendami rocka, współtworzący jego historie i będący ikonami decydują się na współprace z DJ'ami, to w niektórych przypadkach, takich jak JBJ, to jest paranoja. Słodkowodna płotka nie może pływać w słonej wodzie...(Ale mi metafora wyszła :D ) Wczoraj z konDzikiem nawet rozmawialiśmy o tym, że na kolejnym wydawnictwie Bon Jovi usłyszymy Jona w wersji techno. Wykrakaliśmy i dużo sie nie pomyliliśmy :) Można to tłumaczyć poszerzaniem horyzontów, próbą trafienia do większej ilości słuchaczy - whatever. W momenie przeczytania tej wiadomości coś mi chrupnęło na półce z płytami, pewnie moja "These Days" pękła na pół z wrażenia :P Nie wiem jak w przypadku innych artystów, którzy zdecydowali się na ten projekt, ale w przypadku Jona to śmierdzi na odległość wypaleniem. Gość nadal jest na szczycie ale nie wie co dalej robić i "poszerza" horyzonty :P Może w rewanżu Avicii zastąpi Richiego na następnej płycie Bon Jovi ? ;) Popatrzcie na artystów z innych zespołów (nie będę już wspominał o Richie'm i tym, z kim dla porównania współpracuje, żeby dymów nie kręcić), np. Vivian Campbell i Phil Collen z Def Leppard, Joey Tempest z Europe... Oni wszyscy udzielają się na albumach innych wykonawców, lub mają swoje projekty poboczne, ale jednak to wszystko kręci się wokół rocka. Jedynym argumentem broniącym JBJ w przypadku mojej oceny jest to, że nie tylko On zgodził się na taką współpracę. Tyle ode mnie!
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
KondZik

Post autor: KondZik »

Adrian pisze:Dand jest to oficjalna notka prasowa od Aviciego wiec dla mnie na 100% jest to oficjalne.

Pytanie czy będzie to nowy utwór (na co liczę) czy tez jakiś mix z uwzględnieniem jakiegoś klasyka Bon Jovi.
Seek Bromance dla przykładu jest przearanżowanym mixem 2 starych kawałków.

Rozumiem jak ktoś będzie wieszał na tym psy. Dawniej i ja miałbym wątpliwości. Kiedyś Jon mówił, że dla niego Techno to nie muzyka . Avicii co prawda gra szeroki dance a nie techno, ale jednak. Styczność z tego typu emixami BJmieli już od dawna bo KTFaith ma swój remix z 1992 roku w wykonanie bodaj Jessie Jamesa.
Trzeba też przyznać że od słów Jona trochę minęło czasu i scena dance rozwinęła się i podniosła poziom. Największe hity śpiewane są przez najlepsze wokale, które do tej pory nie miały styczności z tego typu muzyką jak Sia, Nneka cze Ellie.

Na moje oko to pomysł wytwórni i jestem ciekaw czy Jon się w tym odnajdzie na tyle żeby to brzmiało spójnie szczerze i dobrze.

[ Dodano: 2014-07-22, 08:48 ]
Dolkin pisze:
Dand pisze:Ale co, to, że Richie sie ośmieszył z Nikki to znaczy, że Jon też może ? W przypadku Richiego przynajmniej nikt tego nie słyszał...
Jon po prostu tak bardzo pragnie być na czasie,że może rozmienić sie na drobne.
Jeśli ta piosenka z Avici będzie hitem to najemy się sporo wstydu ze strony środowiska rockowego. Już coraz ciężej by Bon Jovi byli uznawani za rock a teraz już w ogóle.
Mam nadzieje,że to plotka.
Sporo w tym przesady. Jon - podobnie jak reszta składu - solowo może robić co mu się żywnie podoba.

Co do drugiej części wypowiedzi - Bon Jovi to rock. Tylko frustraci i niespełnieni "muzycy" twierdzą inaczej. Gdybym miał 15 lat pewnie bym sie tym przejmował ;)
W 100% sie zgadzam.
Solo Jon przecież mocno eksperymentuje: Lookin for love, Ktf gospel, My Way Bang A Drum ver z Chrisem itp
A i w Bj były już naleciałości dance np w LTORule, No Apologiec czy This is love This is life
Nawet nie wiedziałem, że tak twierdził. Ciekawe bo sam tak często powtarzam. Kiedyś przy alkoholu kłóciłem się o to z kumplem, ostatecznie dodałem przedrostek "moim zdaniem..." i tyle się skończyło. A że tak powiem mój oponent nawiązywał do BJ znając IML z radia więc dyskusja była zabawna tym bardziej po %. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”