Oczekiwania na rok 2014

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Oczekiwania na rok 2014

box set z nieznanymi utworami
34
39%
box set z koncertowymi nagraniami
8
9%
nowa płyta BJ (z RS)
3
3%
nowa płyta BJ (bez RS)
1
1%
jubileuszowy koncert wydany na DVD
13
15%
solowa płyta i trasa JBJ
4
5%
solowa płyta i trasa RS
18
20%
całkowity brak aktywności (odpoczynek)
7
8%
 
Liczba głosów: 88

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Oczekiwania na rok 2014

Post autor: Damned »

Obrazek

Jak wszyscy dobrze wiemy, w tym roku mija 30 lat od debiutu fonograficznego BJ. Z tej okazji możemy spodziewać się, podobnie jak w przypadku dziesięciolecia (CrossRoad) i dwudziestolecia (100,000,000 BJ Fans Can't Be Wrong) jakichś atrakcji. Wiele wskazuje również na to, że szykuje nam się przynajmniej jeden album solowy. Założyłem sondę i temat, w którym warto podyskutować co byłoby najlepsze dla nas, jak i dla samego zespołu na najbliższych 12 miesięcy. Żeby było ciekawiej, w głosowaniu można zaznaczyć 2 opcje.

Zapraszam do dyskusji :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Sam jestem ciekaw co panowie zaproponują, a swój głos oczywiście oddałem.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Głos oddany :)
Myślę, że chłopaki przygotowali coś wspaniałego dla swoich fanów, coś zarąbistego i wzruszającego na tą rocznicę. :D
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Ja liczę na 3 punkty z tej listy, które są całkiem realne do spełnienia:

Pierwsza połowa 2014 - solowa płyta Richiego + mini trasa
Jesień 2014 - box set z nieznanymi utworami
Koniec 2014 - jubileuszowy koncert wydany na DVD

Co do koncertu, to marzy mi się show z długą listą gości związanych przez 30 lat, w mniejszym lub większym stopniu z BJ: Alec John Such, Dave Sabo, Aldo Nova, Phil-X, Southside Johnny, Bruce Springsteen, Steven van Zandt, Asbury Jukes, Bob Geldof, Steven Tyler, Joe Perry, Brian May, Joe Elliott, Jimmy Page, może nawet sir Paul McCartney itd... Wiem wiem, brzmi nieprawdopodobnie, ale pomarzyć można... Pewne jest, że część z tych postaci na pewno przyjęłaby zaproszenie na ewentualny koncert w dogodnym terminie, a ukoronowanie 30-lecia byłoby to chyba najlepsze z możliwych :)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ja stawiam jak większość, na boxset z nieznanymi utworami. Nie widzi mi się solowa płyta R.S. nagrywana w pośpiechu i bez natchnienia, tak samo płyta Jona, z drugiej strony nie widzi mi się całkowita pasywność tego zespołu, bo za bardzo go lubię :P
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Jak otworzyłam ten temat i zobaczyłam baner BJ to pomyślałam, że już pojawiło się jakieś oficjalne info.. :D

Hm... ja nie chce wiele, naprawdę cudów nie wymagam ! Ale niech ten Pan z gitarą wróci w końcu i niech będzie ten legendarny boxset z nieopublikowanymi utworami.. Tyle mi wystarczy do szczęścia. :)
Damned pisze:Ja liczę na 3 punkty z tej listy, które są całkiem realne do spełnienia:
bardzo lubie Twoje marzenia ;) oby nie tylko marzenia !
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3516
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Odpoczynek jest wskazany. Jak Jon coś zacznie zaraz robić to zwariował kompletnie. ;)
Czekam na album i trasę Ryśka i to jest najbardziej prawdopodobne.
Box set będzie miłą niespodzianką albo jakieś dvd koncertowe np. z jubileuszu(gdzie gościem będzie Alec i Snake). To byłoby i tak ponad program więc mi wystarcza. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Zaznaczyłam dwie opcje: box set z nieznanymi utworami oraz odpoczynek.
Uważam, że ten rok to nie jest czas na kolejną płytę kogokolwiek z zespołu ani tym bardziej na kolejną trasę.. Niech sobie odpoczną, pobędą z rodzinami i zbiorą siły na nowy album w przyszłym roku (oczywiście wspólnie z Richiem).
Box set byłby miłą sprawą, my dostalibyśmy trochę nowych kawałków, a BJ zasłużony odpoczynek.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

realnie: odpoczynek i przerwa

a z marzeń: trzy niewydane do tej pory na dvd koncerty, po jednym z każdego dziesięciolecia

Rysiek może niech też odpoczywa, bo znów się zmęczy kilkoma koncertami i jak BJ ruszą ponownie w trasę to niewydoli i ... znamy tę historię ;)


A taki koncert z udziałem znajomych to musieliby planować kilka niezłych miesięcy albo i więcej. Ale impreza by była:)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Dla mnie box z nieznanymi utworami + poniekąd zapowiedziana juz płyta Richiego to 2 punkty, na które liczę w tym roku :) Plus zgoda w rodzinie i ogólny odpoczynek, najlepiej tak do połowy 2015 roku ;)
Damned pisze: Koniec 2014 - jubileuszowy koncert wydany na DVD

Co do koncertu, to marzy mi się show z długą listą gości związanych przez 30 lat, w mniejszym lub większym stopniu z BJ: Alec John Such, Dave Sabo, Aldo Nova, Phil-X, Southside Johnny, Bruce Springsteen, Steven van Zandt, Asbury Jukes, Bob Geldof, Steven Tyler, Joe Perry, Brian May, Joe Elliott, Jimmy Page, może nawet sir Paul McCartney itd... Wiem wiem, brzmi nieprawdopodobnie, ale pomarzyć można... Pewne jest, że część z tych postaci na pewno przyjęłaby zaproszenie na ewentualny koncert w dogodnym terminie, a ukoronowanie 30-lecia byłoby to chyba najlepsze z możliwych :)
Też dobra myśl... do listy dopisałbym jeszcze Sebastiana Bacha, Gorky Park, Paula Stanleya, Alice'a Coopera (z Orianthi... :P) czy Cher... takie show to by była miazga po prostu :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dałbym odpoczynek, ale..

No z chęcią usłyszałbym Sex Sells, This Ain't Love This I Life czy Good Ein't Good Enough

Dałbym odpoczynek, ale..

Jon już spędza czas z menadżerką Prince'a więc może jakiś album z duetami? Prince, Alicia Keys, Bruce, Paul, Duffy, Taylor, Southside Johny?

Dałbym odpoczynek, ale..

Na AOLowdown znalazło się parę perełek więc i na następnej tez musi się znaleźć chociaż jedna piosenka warta uwagi

Dałbym odpoczynek, ale

Zobaczyć Jona lub Richiego w Polsce solo to byłoby ciekawe wydarzenie

Dałbym odpoczynek, ale ... jak widzicie się po prostu nie da ;P
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Zaznaczyłam oczywiście box set z nieznanymi utworami;) Z drugą opcją miałam mały problem, bo solowa płyta Ryśka owocowałaby mini trasą; kto wie, może w nawet Polsce;) Z drugiej strony:
imp pisze: Rysiek może niech też odpoczywa, bo znów się zmęczy kilkoma koncertami i jak BJ ruszą ponownie w trasę to niewydoli i ... znamy tę historię ;)
No właśnie :D
A tak poważnie, to jeszcze mu odbije i koncertowo popłynie, w ramach rekompensaty:P Oby nie.

A tak już zupełnie poważnie, to jak najbardziej wszystkim panom przyda się długi odpoczynek, niech regenerują siły. W zasadzie mały koncert z gośćmi nie byłby chyba niczym bardzo szkodliwym.

Jako, że Rysiek się już podregenerował wystarczająco, to zapraszam na koncert do Europy, bo mam ochotę pana zobaczyć :P
To też było moją drugą opcją:)
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
dariaa
I Believe
I Believe
Posty: 74
Rejestracja: 5 listopada 2013, o 18:44
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: dariaa »

Serce mówi co innego i rozum co innego ;). I jak tu być mądrym ?

Ostatecznie głos oddałam na box set z nieznanymi utworami i solowa płyta+trasa RS :)
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Mam nadzieję, że w tym roku panowie sobie odpoczną. Jak słucham nagrań koncertowych, to aż jestem zażenowany głosem Jona. Oby sobie dali na wstrzymanie, a potem (np. 2015-16) wydali godziwą płytę.
Jovka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 63
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 12:45
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: Jovka »

Ja również mam nadzieję, że panowie sobie w tym roku odpoczną, choć box set z nieznanymi utworami mogliby wydać:) Niech zbierają siłę na 2015 rok na kolejny wspaniały koncert w Polsce tym razem w pełnym składzie :)
Believe that the sun will shine tomorrow...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”