BJ okiem byłego fana

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Captain_Kidd
I Believe
I Believe
Posty: 69
Rejestracja: 24 grudnia 2013, o 13:31
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Captain_Kidd »

Jeżeli chodzi o ballady to Bon Jovi zawsze byli najwyższej klasy " fachurami " w ich tworzeniu.
Ja po co prawda niedługiej przerwie ,ale jednak , wrocilem do " młócenia " twórczości BJ w kółko i stwierdzam że moja miłość do tego zespołu nie osłabła ,a nawet jeszcze sie wzmocnila !
So you wanna be a cowboy,well you know it's more than just a ride.
OliWkowa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 sierpnia 2018, o 09:42
Ulubiona płyta: dafe

Re: BJ okiem byłego fana

Post autor: OliWkowa »

Ja generalnie rzadko utożsamiam się z zespołami, więc w ogóle nie wiem, czy mogę nazywać się fanem :D
REHABILEJKO

Re: BJ okiem byłego fana

Post autor: REHABILEJKO »

Ten temat powinien ewoluować na "Bon Jovi okiem stałego fana" ;)

Nie wiem, czy jestem fanem Bon Jovi - zresztą, czy słowo fan nie kojarzy się nieco z nastolatkiem? :P
Nastolatkiem może nie jestem ale wielbicielem talentu Jona i spółki (no może Shanksy się wyłamuje) jak najbardziej. Jak bym się nie obrażał po premierze każdego nowego singla to i tak koniec końców w dniu premiery nowego materiału biegnę z wywalonym jęzorem po "swój egzemplarz płyty".

Pytaniem powinno być to czy słuchanie Bon Jovi jest NADAL (?), BARDZIEJ NIŻ KIEDYŚ (?), MNIEJ (?) obciachowe i jak współczesna forma muzyczna zespołu nie tylko różni się od dawnej jego formy ale jak wypada na tle innych zespołów z jego epoki? W tym przede wszystkim Aerosmith, Guns N'Roses, U2 czy Def Leppard.

Mnie w obecnej formule Bon Jovi boli głównie niemal doszczętne zmarginalizowanie roli gitary i ogólne zagubienie tej kapeli. Ciągle piosenki na jedno kopyto, ubogie gitarowo, z tekstami o niczym. Smutne, że 56-latek ma tak mało do powiedzenia i pisze/wypisuje takie banały jak "Born Again Tomorrow", "Reunion" i cała plejada innych niesłuchalnych potworków... Ale - za dawne czasy i tak można przymknąć ucho ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”