Because We Can Party On Our Own

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

EVENo

Because We Can Party On Our Own

Post autor: EVENo »

Temat zakładam dla wszystkich tych, którzy nie mogą (lub nie chcą, choć ta grupa jest raczej nieliczna, wręcz dwuosobowa) z różnych powodów brać udziału w dzisiejszym koncercie, ale mają zamiar go spędzić tutaj, na forum. Na początek chciałbym się zorientować ile i jakie to będą osoby. Temat ten ma być rodzajem chatu dla nas wszystkich, by również w miarę możliwości jak najmilej spędzić czas. Formą ma przypominać tematy o innych koncertach, ale bardziej na luzie, ROCKSTAR już coś w jakimś temacie wspominał o flaszce :P Tak więc meldować się i zgłaszać, kto dziś wieczorem będzie na naszym wirtualnym stadionie?

PS. Jak się domyślam będziemy całkowicie wolni od adminów :D Ale mimo wszystko nie przesadzajmy :P
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

No ja juz flaszke mam( a w zasadzie to dwie :PPP ) Jak dotrwam do godzin wieczornych, stawie sie tutaj obowiazkowo Panie EVENo :) - jest duzo ryzyko, rownajace sie z prawdopodobienstwem, ze bede pisal glupoty, ale... Fakt... Wszystkie "adminy" sa w Gdansku! :P Wiec trzode z charakterem i smakiem gotow jestem tu czynic, w imie frustracji i zalu, tudziez smutku, ale i radosci, ze BJ graja w Polsce :D

Jak ktos chce- juz TERAZ moge wychylic jego zdrowie :P
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

ROCKSTAR pisze:Jak ktos chce- juz TERAZ moge wychylic jego zdrowie :P
Ja chcę Andrju :) Sam nie będę na koncercie ale sączyć mam zamiar do poźnych godzin wieczornych :D
Moment historyczny. Czekam na link online od kogokolwiek :jupi:
No to siup ... zdrówko ....... dobrze wchodzi ;)

Zaraz zaraz EVENo i ROCKSTAR nie będziecie na koncercie? (sorry ale coś mnie ominęło) i z tego co wiem to jeszcze Sobol.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Ekhm... bez komentarzy haha :whoeva:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
TheAnswer
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, o 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: TheAnswer »

Ja również nie będę na koncercie, więc chętnie poczatuję sobie tutaj :P
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Polowa flaszki wypita... w tle Slippery When Wet na full'a... Zona mnie zabije... albo zlozy mi wyrazy wspolczucia ;) :D
michael pisze:Ja chcę Andrju Sam nie będę na koncercie ale sączyć mam zamiar do poźnych godzin wieczornych
Moment historyczny. Czekam na link online od kogokolwiek
No to siup ... zdrówko ....... dobrze wchodzi

Zaraz zaraz EVENo i ROCKSTAR nie będziecie na koncercie? (sorry ale coś mnie ominęło) i z tego co wiem to jeszcze Sobol.
No to zdrowko, Michael! Za nas wszystkich !! Za ludziska tam w Gdansku !! Zeby jeszcze BJ wrocilo do nas... z Sambora !! No i tak... za Viviana- ty Michael, wiesz dlaczego pewnie...

Nie... nie moglem przyleciec.. sprawy zawodowe zatrzymaly mnie w Kairze... W Polsce bede w lipcu- niestety... Trudno... Trzeba zyc ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

Ja na koncert się nie wybrałem z kilku powodów razem wziętych. Przede wszystkim cena nie jest warta tego, co zespół na chwilę obecną jest w stanie zaoferować, głównie chodzi o głos Jona. Setlisty koncertów to niestety w znacznej większości, jak ja to lubię nazywać: "Papka", czyli charakterystyczne dla "nowego" Bon Jovi, ale i nie tylko, granie piosenek pod masową, komercyjnie nastawioną publikę. Bardzo niewiele prawdziwego rocka. Przenieście mnie 15 lat wstecz to dam na ten zespół każdą kwotę, ale w tej chwili... nawet za darmo nie miałbym ochoty pchać się aż pod Gdańsk. Gwoździem do trumny okazało się nie tylko wydanie beznadziejnego albumu, ale i zniknięcie głównej atrakcji - Richiego Sambory.

Jeszcze nie zaczynam, za wcześnie na picie, ale pierwszy za ROCKSTARA i za jego gitarową twórczość.

---

Obmyślam tracklistę na dzisiejszy wieczór. Zacznę oczywiście od supportu. To będzie pół-koncert marzeń, pół-obiektywny set, czyli biorę pod uwagę promocję płyt X oraz What About Now, oraz stałe punkty programu (nawet jeśli szczerze ich nie lubię), ale pozwolę sobie na dodanie perełek i własnej kolejności utworów, co ma dla mnie ogromne znaczenie

1. Taki Sam
2. Gniew
3. Mój Bóg
4. Deszcz
5. Trochę wolniej
6. Zakrapiane spotkanie
7. Reality
8. Styks
9. Uciekaj
10. Wiara
11. Nadzieja
12. Twój cały świat
13. Nie zatrzymam się
14. Wyznanie

[ Dodano: 2013-06-19, 18:21 ]
Wezmę pod lupę jeszcze ostatni koncert w Berlinie i ocenię, jak bardzo by mi się podobał (oczywiście gdyby grał Sambora, a Jon miał głos jak w latach 90.)

Na zielono - odpowiada, na czerwono - nie odpowiada. Na czarno - pół na pół.

1. Water
2. Bad Name
3. Raise Your Hands
4. Born to Be My Baby

5. Lost Highway
6. Whole Lot of Leavin'
7. It's My Life
8. BWC
9. WAN
10.Runaway
11.We Got It Going On
12.KTF
13.Amen
14.Bed of Roses

15.Captain Crash
16.Born to Follow
17.Who Says

18.Jumpin' Jack Flash/Sleep/Pretty Woman
19.Bad Medicine

20.In These Arms
21.Wanted
22.Saturday Night
23.HAND
24.Prayer

25.I'm With You
26.Never Say Goodbye
27.Always


Muszę przyznać, że bardzo fajna była ta tracklista, ale niestety wykon mocnych kawałków pewnie był daleki od mocnego i dynamicznego. Na podstawie tego seta i zastąpienia przede wszystkim czerwonych kawałków na coś lepszego (nie licząc BWC, bo to niestety musi być) ułożę sobie tracklistę na dzisiejszy wieczór.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Wasze zdrowie ...kolejne 25% czystej substancji spływają w kierunku brzusia. Moc Jest z Nami !! Na dworze żar tropików :PPP 2h i koncert !!

W zasadzie 1,5H ;)
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

EVENo pisze:Jeszcze nie zaczynam, za wcześnie na picie, ale pierwszy za ROCKSTARA i za jego gitarową twórczość.
Dzieki :)

Co do IRY... Dla mnie IRA to duet gitarowy Plucisz-Lukaszewski... Plus glos Gadowskiego rzecz jasna... I taki "Moj Dom" na otwarcie, (albo zakonczenie) bylby perfekcja... Do tego wszystkie lepsze numery z pierwszych, 4 plyt? Marzenie....

Bon Jovi widzialem pierwszy raz w 1993... I to jest problem... Wtedy nie bylo samochodu na scenie.... Byl ZESPOL w swojej szczytowej formie... To mnie wtedy uformowalo w jakims sensie... Szkoda tylko, ze bylem za mlody, aby to wszystko bardziej ogarnac, zrozumiec... Ten moment... Ale zaluje, ze mnie teraz nie ma w Gdansku.... Zobaczyc flage... Spotkac ludzi... Brak Sambory? Martwi mnie coraz bardziej- niestety :(

WAN? Przekonuje sie do tej plyty coraz bardziej... Ale dalej podtrzymuje moje oceny... Na tym krazku pierwszy raz w temacie BJ znalazly sie piosenki, ktore... pomijam... ;/

Jesli dobrze rozumiem... Teraz IRA juz jest na scenie? Czy jeszcze nie?
EVENo

Post autor: EVENo »

Zdrówko ;)

Ja kończę słuchać SWW, muzyka będzie u mnie całą noc, mam wolne cały tydzień, bo nasze biuro wyrabiało powyżej normy i Warszawa musi nas dogonić :D Plan wygląda tak:

18:20 - Slippery When Wet
19:10 - New Jersey
20:00 - IRA (tracklista wyżej)
21:10 - Bon Jovi (tracklista w przygotowaniu)
0:00 - 7800DH, KTF, TD
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

michael pisze:Na dworze żar tropików 2h i koncert

W zasadzie 1,5H
Zdrowko!! W Kairze jest jakies 39C :D 25%?! Co Wy tam pijecie obywatelu? ;) Ja mam cos Egipskiego... wodeczke... 40%- ale do naszej, Polskiej sie nie umywa nawet... Ale... wazne, ze wchodzi...

Bardzo powazne dyskusje moga sie tutaj rozwinac, cos tak czuje :P

[ Dodano: 2013-06-19, 19:05 ]
EVENo pisze:18:20 - Slippery When Wet
19:10 - New Jersey
20:00 - IRA (tracklista wyżej)
21:10 - Bon Jovi (tracklista w przygotowaniu)
0:00 - 7800DH, KTF, TD
No ja juz po Slippery... Bedzie New Jersey... Bedzie koncert z Londynu... Bedzie Access... Na koniec zostawie sobie Keep The Faith i jako epicki final- These Days... to na pewno! :D
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Słuchałem dzisiaj dużo The Distance, Bounce, What About Now !! (świetny numer), a teraz ..... New Jersey.... ja pier...lę ale MOC ma ten krążek :brawo: W między czasie It's all about believin' - zdrowie Viviana !! Kolejna 25% cząsteczek mocy :PPP
Let's get rocked!
EVENo

Post autor: EVENo »

Ja dziś na taniej whisky, ale dobrej! :P
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Nie wazny gatunek- wazny efekt koncowy... ;)

Ehhh... Jeszcze 40 minut zostalo ?
Awatar użytkownika
TheAnswer
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, o 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: TheAnswer »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”