Because We Can Party On Our Own

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Zagrali Always !! !!

Ricky wlasnie wyslal mi sms !! Bawia sie wysmienicie !! !! :)

[ Dodano: 2013-06-19, 22:58 ]
To juz koniec?! Byly oswiadczyny w trakcie koncertu! Jon zalozyl koszulke!!! :D PIEKNIE!!!!!!! Cholera... Bedac tutaj... z Wami... Jakos poczulem ten klimat! :brawo:

Dzieki !! Najwazniejsze- w jakims sensie bylismy czescia tego wszystkiego !! :) :))
EVENo

Post autor: EVENo »

To ja dziękuję, bo choć miałem zamiar olać ten koncert, bo mój foch na zespół wciąż trwa, to dziś poczułem, że choć Bon Jovi jako zespół dzisiejszych czasów niewiele dla mnie znaczy, to zarówno ich dawna twórczość, jak i, przede wszystkim, TO FORUM jest ważną częścią mojego życia. I nie bez powodu jego nazwa to właśnie ALWAYS.

Słuchać na żywo Bon Jovi to nie byłoby dla mnie nic wielkiego, ale śpiewać ich wspaniałe piosenki z 30000 ludzi... Właśnie dlatego nie mogę się doczekać kolejnego zlotu. Ten wprawdzie już jutro, ale wyprawa do Gdańska na sam zlot byłaby zbyt dużym spontanem.

Wciąż pragnę, by "Śląskie" spotkanie choć raz odbyło się w plenerze. Liczę, że w końcu uda mi się do Was dotrzeć :P

Mój koncert jeszcze trwa :P Ale w razie czego, już teraz - DOBRANOC i dziękuję za ten wieczór, ale wierzcie mi - jak Oni wszyscy wrócą i zaczną się dzielić wrażeniami, z pewnością przekażą nam tą radość na tyle dobrze, że sami ją poczujemy ;)

ZDRÓWKO! I do zaś!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Świetnie się tu też bawiliście, szkoda, że musiałem iść do roboty... Ludzie ubolewają nad brakiem Sambory, ja też, ale jestem też na niego wkur..... Nawet nie tym, że go nie ma, ale tym, że gówno mówi i ludzie gówno wiedzą. Jon zapełnia stadiony nadzieją, że Richard wróci, a nie swoim (w)dzwiękiem. Nigdy nie sądziłem, że jak Bon Jovi pojawią się kiedyś w Polsce to akurat Sambora będzie w kiblu... Co jak co, w innych miejscach już był wiele razy natomiast w Polsce powinien zagrać nawet jednorazowo, charytatywnie, mnie tam nie było, ale osobiście nawet pod wpływem emocji i totalnie spontanicznie przestałem czuć sympatię do Pana R.S. Czuję niesmak.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Bon Jovi Fan, tobie za reklamę tej "transmisji" zapłacili czy co?? ;/
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Bon Jovi Fan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 17:52
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bon Jovi Fan »

Zapraszam do pobierania całej transmisji z koncertu Bon Jovi [Gdańsk 19.06.2013] całkowicie za darmo :)
O to link: http://bit.ly/1au4zbb
:)
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: :)

Post autor: mst »

TheRock pisze:Świetnie się tu też bawiliście, szkoda, że musiałem iść do roboty... Ludzie ubolewają nad brakiem Sambory, ja też, ale jestem też na niego wkur..... Nawet nie tym, że go nie ma, ale tym, że gówno mówi i ludzie gówno wiedzą. Jon zapełnia stadiony nadzieją, że Richard wróci, a nie swoim (w)dzwiękiem. Nigdy nie sądziłem, że jak Bon Jovi pojawią się kiedyś w Polsce to akurat Sambora będzie w kiblu... Co jak co, w innych miejscach już był wiele razy natomiast w Polsce powinien zagrać nawet jednorazowo, charytatywnie, mnie tam nie było, ale osobiście nawet pod wpływem emocji i totalnie spontanicznie przestałem czuć sympatię do Pana R.S. Czuję niesmak.
Masz rację.

Phil X wczoraj w 96% zapełniał braki po Samborze. Gościu jest wybitnym gitarzystą - Jon znalazł idealne zastępstwo Sambory.

btw. co do tras - to zazwyczaj odbywają się co dwa lata? tak jakoś kojarzę - ostatnie były w 2005/2008/2011 i teraz 2013 tak? Może w 2015 będziemy mieli ponownie BJ w PL.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Żałuję straszliwie, że nie mogłem się wczoraj w Gdańsku pojawić, cóż, życie... Szkoda, bo z tego, co widać i słychać, zabawa była przednia, a sam zespół nie zawiódł. A Samborą przestałem się przejmować. Nie on pierwszy... Za to wczoraj leciało New Jersey, Crossroad, a teraz leci Faith... i jest zabawa!

Wczoraj śledziłem relację nie pisząc nic i przygotowywałem miniwystęp na dziś wieczór (miniwieczorek poetycki). Piszę mini, bo na większą skalę imprezę zrobię ze znajomymi we wrześniu.

Ale tego koncertu wczoraj potwornie szkoda... :( :beksa:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”