Kobiety związane z Bon Jovi

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Damned pisze:Żona Hugh całkiem całkiem, natomiast małżonka i córka Davida wyglądają obok siebie jak siostry :D Super!
Hah, przez chwilę się zastanawiałam, która to córka :D

Ava prześliczna;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ava jest naprawdę zjawiskową dziewczyną. Obserwuję ją czasem na Twitterze czy Instagramie. Ma też konto na portalu Keek, gdzie wrzuca króciutkie filmy. Urodę odziedziczyła po swojej pięknej mamie, za parę lat mężczyźni będą za nią szaleć ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

A czy przy okazji tego tematu można zadawać pytania? :D
Mam nadzieję, że tak.... :P
Agata BJ pisze:Gabrielle Luna - córka Davida (ur. 10.03.1994)
Obrazek
Czy to jest zdjęcie z jego obecną żoną czy z byłą żoną i zarazem matką jego pięknej córki?
I jeszcze jedno: Czy może ktoś z was wie czy jego córka mieszka z nim czy z matką? Zastanawiam się, bo np. Ava mieszka z Ryśkiem, a u nas zazwyczaj przyznaje się prawo do opieki matkom, a tu proszę taki kaprys przyznali ojcu i to do tego gwieździe rocka :D
A tak w ogóle Gabrielle Luna? Po kim ona ma nazwisko? :o
MotherLoveBone
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 30 października 2012, o 18:52
Lokalizacja: Opole

Post autor: MotherLoveBone »

To są bliźniaczki z tego co się orientuje :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

misiek_93 pisze:A tak w ogóle Gabrielle Luna? Po kim ona ma nazwisko? :o
Wydaje mi się, że Luna to raczej drugie imię, a nie nazwisko ;)
MotherLoveBone pisze:To są bliźniaczki z tego co się orientuje :)
David faktycznie ma bliźnięta, ale czy nie jest to siostra i brat? Mogę się mylić, ale nazywają się Gabreielle Luna i Colton Moon, a Colton to chyba męskie imię? Nie wiem, uświadomcie mnie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Agata BJ pisze: David faktycznie ma bliźnięta, ale czy nie jest to siostra i brat? Mogę się mylić, ale nazywają się Gabreielle Luna i Colton Moon, a Colton to chyba męskie imię? Nie wiem, uświadomcie mnie ;)
Jak najbardziej jest to chłopak:)
MotherLoveBone
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 30 października 2012, o 18:52
Lokalizacja: Opole

Post autor: MotherLoveBone »

Faktycznie. Dla mnie jako faceta lepiej po prostu było myslec, że ma dwie córki bliźniaczki, ale google grafika mówi co innego :)
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Agata BJ pisze:David faktycznie ma bliźnięta, ale czy nie jest to siostra i brat? Mogę się mylić, ale nazywają się Gabreielle Luna i Colton Moon, a Colton to chyba męskie imię? Nie wiem, uświadomcie mnie
O kurcze on chyba rzeczywiście jest jakimś pasjonatem księżyca (Luna to po łacinie księżyc, a Moon wiadomo :P) Jego oba albumy solowe mają w tytułach odniesienia do księżyca, a do tego drugie imiona jego dzieci... No i jeszcze jego strona internetowa http://davidbryan.com/ Już kiedyś się zastanawiałem o co chodzi z nim i księżycem, ale to chyba wątek do innego tematu :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:
Agata BJ pisze:Kobiety związane z BJ to wszystkie fanki również :D Ja nie wiem jak można mnie pominąć w tej liście :D Hah.
Masz pełną rację Agata! Czekamy na Wasze zdjęcia w tym temacie! :D
Agata, ja mam szczególnie sentyment do tego zdjęcia od którego zaczęła się nasza znajomość... :) W sumie to gdzie się podziało?

[ Dodano: 2013-04-23, 22:06 ]
Damned pisze: Pociecha Jona mi się kompletnie nie podoba, ale Ava Sambora jak najbardziej ;)
Damned, możemy wyskoczyć na wspólny podryw, bo w drogę byśmy sobie nie wchodzili ;)
Nie żeby Jonówna jakos mi się specjalnie podobała, ale i tak bardziej niż Ava :D

[ Dodano: 2013-04-23, 22:09 ]
misiek_93 pisze:
Agata BJ pisze:David faktycznie ma bliźnięta, ale czy nie jest to siostra i brat? Mogę się mylić, ale nazywają się Gabreielle Luna i Colton Moon, a Colton to chyba męskie imię? Nie wiem, uświadomcie mnie
O kurcze on chyba rzeczywiście jest jakimś pasjonatem księżyca (Luna to po łacinie księżyc, a Moon wiadomo :P) Jego oba albumy solowe mają w tytułach odniesienia do księżyca, a do tego drugie imiona jego dzieci... No i jeszcze jego strona internetowa http://davidbryan.com/ Już kiedyś się zastanawiałem o co chodzi z nim i księżycem, ale to chyba wątek do innego tematu :D
bo to wampir jest. A najgorzej, ze zagryzł Ryśka... ;)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Te kobiety to również kobiety BJ chyba najważniejsze dla chłopaków :comk2:

Richie z mamą

Obrazek

Jon z mamą

Obrazek

A mamy Tico i Davida są mi nieznane.
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

kikusia28 pisze:Hugh ma fajną kobietkę ! Ciekawe co się ciekawego dzieje w prywatnym życiu Bobbiego B ? Może Tomker coś wrzuci :D
Np. na destination anywhere Jon dziękował Tracey i Bobbiemu Bandiera, więc wtedy chyba ona była żoną. Znalazłem tylko 2 zdjęcia, :
Obrazek

Obrazek
drugie zdjęcie było zamieszczone na profilu na którym było tez zdjęcie Bandiery z tegorocznego koncertu (zrobione z trybun), był tez komentarz jakiejś Nancy McDonald (ktoś od Hugh?) , że niby Bobby fajnie grał. A pierwsze to kadr z wręczania jakiejś nagrody
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2013, o 22:45 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Tomker pisze:Jeśli ktoś potrafi zweryfikować czy to ta właściwa Tracey to proszę o info
Nice find Tomker!
Wszystko wskazuje na to, że to jego żona, bo na prywatnym profilu myspace, jest z kolei jego fotka z koncertu, pod którą widnieje komentarz: I hope ya thinking of TRACY in this pic
Link

A mama Richiego to 100% Polka ;)
Wg jego słów, obaj rodzice są Polakami.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: A mama Richiego to 100% Polka ;)
Wg jego słów, obaj rodzice są Polakami.
Z tego co wiem Tata Adam Sambora był Polakiem, a Mama jest Włoszką... Więc chyba powiedział to w innym znaczeniu
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Tomker pisze:
Damned pisze: A mama Richiego to 100% Polka ;)
Wg jego słów, obaj rodzice są Polakami.
Z tego co wiem Tata Adam Sambora był Polakiem, a Mama jest Włoszką... Więc chyba powiedział to w innym znaczeniu
Bo tak do czasu wszystkim się wydawało, ale posłuchaj tej wypowiedzi: http://www.youtube.com/watch?v=jecQQKgPEjQ ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Pewnie w Polsce się poznali, ale Mama to przecież Joan Sienila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”