Kobiety związane z Bon Jovi

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Adrian pisze:
jovizna pisze:To jest raczej pomieszanie z poplątaniem. Dziadkowie Sambory byli POLAKAMI i wyemigrowali oboje w 1912 - przynajmniej taka datę wpisywalo sie w urzedowych pismach. Dziadek zmarł w 1939r. a babcia w 1982. Oboje dochowali sioę chyba z 9-cioro dzieci w tym Adama, ojca Richiego. Wszyscy urodzeni byli juz w New Jersey a nie w zadnym Krakowie o ktorym tak czesto sie mowi, ale wg.mnie to nie byl zaden krakow tylko wioseczka z poludniowo wschodniej polski.
a to nie było tak, że dziadkowie Ryśka byli Polakami, a co do Krakowa to Ryśka rodzice się tam spotkali po raz pierwszy??
Wlasnie to napisalam, ze byli POLAKAMI ;) inaczej nie czaje.
Adam Sambora raczej nie przyplynal do Polski,by poszukac sobie tu zony... Nie wydaje mi sie tez, aby Joan byla polska emigrantka. Od dwoch lat studiuje materialy genaologiczne sambory i sienile raczej pozostawilabym wlochom. Tym samym nigdzie tez nie jest wzmiankowany ten slynny Krakow. Slady prowadza do wioski na podkarpaciu, ale tam slad sie urywa, gdy wiecej jestesmy w stanie dowiedziec sie od mormonow niz od naszych ksiezy, ktorzy z niechecia otwieraja stare, zakurzone ksiegi.


A co do tematu to jestem jeszcze ja! Zwiazana z Jonem od 15 lat. ( o Boze!)

[ Dodano: 2013-04-24, 23:34 ]
I jeszcze jedno. Nie rozumiem tego calego zachwytu nad Ava. Jest ladna dziewczyna przyznaje, ale kaman. Na ulicy jest wiele takich dziewczyn. Oczywiscie nie kazda z nich ma swoja prywatna kosmetyczke, wizazystke, stylistke i slawnych rodzicow, ale bez tego wszystkiego ona tez bylaby szara jednostka z niezatuszowanymi wypryskami i przetluszczajacymi sie wlosami ;p
I nie, nie jestem zazdrosna.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ja też nie rozumiem zachwytu nad tak młodym dziewczęciem. ;)
Czekamy w takim razie na aktualną fotkę Jovizny, która wiadomo, że rozniesie konkurencję :))
Ok, coś z moich prywatnych archiwów. Sorry za jakość ale taki skan wyszedł a nie chcę mi się robić photoshopów etc...
Na dole mama Tica, na górze rodzice Ryszarda i wszyscy rodzice + babcia Tica.
Enjoy! :D

Obrazek
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:Nie rozumiem tego calego zachwytu nad Ava.
Masz rację, może trochę przesadzamy. Jednak obserwując te wszystkie matki, żony i kochanki, z lupą szukać jakiejś piękności (po za Heather i trzecią żoną Tico), do tego w porównaniu z córeczką Jona czy nawet Davida, Ava, w mojej opinii na prawdę wypada korzystnie... stąd moje dobre słowo na jej temat. Reszta niech mówi za siebie.

Jestem pewien, że gdybyście wrzuciły kochane fanki swoje zdjęcia, zostawilibyśmy natychmiast Avę w spokoju ;)

Prezes super materiał! Masz więcej takich archiwów?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Swietne zdjecia prezes! Matt wymiata hehe
---------------
Heather vel botoks? Ta baba jest juz tak masakrycznie ponaciagana, ze nie moge na nia patrzec.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

jovizna pisze:Nie wydaje mi sie tez, aby Joan byla polska emigrantka. Od dwoch lat studiuje materialy genaologiczne sambory i sienile raczej pozostawilabym wlochom.
Jovizna, A jak wytłumaczysz te materiały które podawałem?
Aleksander Sienila - miejsce urodzenia Poland, żona New Jersey (i ona może być włoszką), córka Joan (new Jersey - pół/pół?). Czy z tego nie wynika, ze Ojciec Joan Sienila to Polak?. Oczywiście może Włoch, ale urodzony w Polsce?). Zgadza się coś z Twoimi ustaleniami?
Obrazek
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

jovizna pisze: ---------------
Heather vel botoks? Ta baba jest juz tak masakrycznie ponaciagana, ze nie moge na nia patrzec.
Kiedyś była piękna , a że teraz się naciąga ...no trudno taka moda :)) Jak będziesz w jej wieku postąpisz podobnie ;) Ale mała jest kopią matki ! Z Richiego nie ma kompletnie nic
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

kikusia28 pisze:
jovizna pisze: ---------------
Heather vel botoks? Ta baba jest juz tak masakrycznie ponaciagana, ze nie moge na nia patrzec.
Kiedyś była piękna , a że teraz się naciąga ...no trudno taka moda :)) Jak będziesz w jej wieku postąpisz podobnie ;) Ale mała jest kopią matki ! Z Richiego nie ma kompletnie nic
Nie chcę się wtrącać czy coś, ale to poważna zniewaga :D A ja bym akurat Jovizny o takie rzeczy nie posądzała, nawet za 30 lat! Nieładnie ;)

Fajne foty rodzinne, ale już się pogubiłam co do korzeni Richiego :D Czy ktoś wie coś konkretnie i na 100%?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

uuu, to ja dziękuję za taka kopię. Sory, ale to jak bym miał wytłoczoną oryginalna płytę BJ i jej kopię wypaloną na platinum

[ Dodano: 2013-04-25, 00:17 ]
Agata BJ pisze:pogubiłam co do korzeni Richiego :D Czy ktoś wie coś konkretnie i na 100%?
Skoro nawet Rychu miesza to my możemy jedynie się domyślac. Zresztą pewnie Rysiek przed przyjazdem do Polski chciał dowiedzieć się skąd pochodzi i teraz zajęty siedzi w urzędach żeby coś z tego skumać
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker, a skąd wiesz , że Richie się nie naciąga ? :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

na co się nie naciąga?
A sory już doczytałem o co kaman...

Myślę, że lepsze naciąganie miałby po koncertach, więc mu na tym nie zależy. Po prostu szuka swojego Ja. Jak odkryje, ze jest Polakiem to mu przejdzie ;)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:na co się nie naciąga?
ojej miałam na myśli botoks :D mówiłeś , że dziękujesz za kopię matki ,ale gdyby była kopią ojca sytuacja może byłaby podobna ... :))

[ Dodano: 2013-04-25, 00:28 ]
Tomker pisze:
Myślę, że lepsze naciąganie miałby po koncertach, więc mu na tym nie zależy. Po prostu szuka swojego Ja. Jak odkryje, ze jest Polakiem to mu przejdzie ;)
Też tak myślę , ale zobaczymy co będzie po 19.06 ;)
Ale widać , że ciągnie go do naszego narodu , bo w 2000 był najmilszy :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Po prostu wg mnie Heather jest (dobra była parę lat temu) dużo ładniejsza niż Ava i córka nigdy nie dorówna Mamie urodą. Ale to tylko mój gust. Powiem zrozumiale - Kikusia jeśli wyglądasz jak Ava to się w Tobie nie zakocham ;)

Pomóż mi lepiej znaleźć nałożnice Aleca. Tak niby Jon narzekał na Sucha, że z niego taki kobiecarz, a jakoś nic nie mogę znaleźć

[ Dodano: 2013-04-25, 00:55 ]
Dalej stare Fanki, przyznać się kto jest na tym zdjęciu (w środku oczywiście)
Obrazek
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tomker, co do tych linkow, to spojrze na nie jak bede miala kompa. Obecnie klepie z telefonu, wiec mozliwosci mam ograniczone. Wiem tyle, ze trzeba kazda informacje sprawdzic w kilku zrodlach. Sama zgodnosc nazwiska i kraju urodzenia nie wystarczy. Jak ktos tu napisal - ludzie noszacy nazwisko sambora rozsiani sa po calej Polsce, nie mow jiac juz o Stanach. Dodajmy jeszcze bardzo popularne imiona Jan i Anna i mozemy tuptac ciagle w tym samym miejsu. Trzeba rowniez zawsze przyjac jakis drobny margines bledu, gdyz ludzie odczytujacy rekordy rowniez moga sie pomylic. Drobna literowka, pomylka w dacie i znowu walimy glowa w mur. Np. Richie wspomina date urodzenia dziadka na 1897 a na rodzinnym grobowcu widnieje data 1900 a babcia 1901. Dlaczego? Nie wiem, pewnie przez bledna archiwizacje.

Agata, to, ze dziadkowie sambory oboje rodzeni byli w Polsce to niepodwazalny fakt. Scan dokumentu wrzucilam do tematu "Polak..." Ojciec richiego i rodzenstwo tez sila rzeczy byli czystej krwi polakami, ale urodzonymi juz na tamtej ziemi.

Ciagle staram sie okreslic ta miejscowosc z ktorej wyemigrowali. Richie malo mowi o swoich przodkach, bo ogolnie ma to gdzies. Poza tym, ze " krakow, pierogi..itp. to nic nie jest w stanie powiedziec. Troche chyba odbiegam od tematu ;-)
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2013, o 12:14 przez jovizna, łącznie zmieniany 1 raz.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker, co do tych linkow, to spojrze na nie jak bede miala kompa. Obecnie klepie z telefonu, wiec mozliwosci mam ograniczone. Wiem tyle, ze trzeba kazda informacje sprawdzic w kilku zrodlach. Sama zgodnosc nazwiska i kraju urodzenia nie wystarczy. Jak ktos tu napisal - ludzie noszacy nazwisko sambora rozsiani sa po calej Polsce, nie mow jiac juz o Stanach. Dodajmy jeszcze bardzo popularne imiona Jan i Anna i mozemy tuptac ciagle w tym samym miejsu. Trzeba rowniez zawsze przyjac jakis drobny margines bledu, gdyz ludzie odczytujacy rekordy rowniez moga sie pomylic. Drobna literowka, pomylka w dacie i znowu walimy glowa w mur. Np. Richie wspomina date urodzenia dziadka na 1897 a na rodzinnym grobowcu widnieje data 1900 a babcia 1901. Dlaczego? Nie wiem, pewnie przez bledna archiwizacje.

Agata, to, ze dziadkowie sambory oboje rodzeni byli w Polsce to niepodwazalny fakt. Scan dokumentu wrzucilam do tematu "Polak..." Ojciec richiego i rodzenstwo tez sila rzeczy byli czystej krwi polakami, ale urodzonymi juz na tamtej ziemi. Zreszta cale stany to jedna wielka mieszanka.
Fajna kobieta by była z Rycha- tak odnośnie żeby na temat było
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ustalenie narodowości matki Ryszarda jest jak najbardziej na temat :cfaniak:

Ale Bartek też dobrze kombinuje - wróćmy do tematu młodszych kobiet ;) :D

[ Dodano: 2013-04-25, 22:17 ]
Obrazek

Dla wielbicieli Avy - zagrała parę minut w dość kiepskiej komedii This is 40. Filmu nie dałem rady obejrzeć :whoeva: , przewinąłem w poszukiwaniu Samborówny, ale za długo nie pograła...

a ponizej z wczorajszej przejażdżki z Richiem, śpiewająca jakiś utwór Taylor Swift:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”