Kobiety związane z Bon Jovi

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Masz gdzieś potwierdzone info, że matka jest włoszką?

PS. Jest takie polskie nazwisko jak Sieniła ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ja znam tylko informacje, które zawsze podawały, że Mama jest Włoszką i Rychu tego nie dementował. Jedno co mi nie pasowało to jakiś zapomniany wywiad, sprzed ładnych kilku lat, w którym pisali, że Adam Sambora poznał Joan Sienila w Polsce. tam było coś o tym, że ona jest pół Polką pół Włoszką, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia, więc porzuciłem trop. Damned, może w końcu rozwiążemy tę zagadkę... :D

[ Dodano: 2013-04-24, 01:27 ]
tu jest np info gdzie poznali się rodzice. Wynika z tego, że niby Mama pochodzi z Krakowa, ale Rychu jest Włochem. I takich wzmianek jest multum. Jeśli faktycznie Rychu jest Polakiem i przez tyle lat wstydził się do to głośno powiedzieć, to się dziwię...

Sambora, who is Italian, met his wife Joan in her native Krakow,
http://www.canada.com/topics/entertainm ... ed&k=15773

[ Dodano: 2013-04-24, 01:34 ]
tu znalazłem takie coś:
Richie’s paternal grandparents were John Sambora and Anna Klucek. They were both Polish immigrants.

Richie’s maternal grandfather was Alexander Sienila, who was a Polish immigrant. Richie’s maternal grandmother, Stella, was born in New Jersey. It is likely that she was also of Polish ancestry.

http://ethnicelebs.com/richie-sambora
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2013, o 00:00 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Moim zdaniem, ktoś kiedyś musiał pomieszać pochodzenie rodziców Jona, z pochodzeniem rodziców Richiego i w efekcie wyszedł z tego taki mix polsko-włoski, a sam zainteresowany nie kwapił się by sprostować tych rewelacji. Być może nawet nie było okazji, bo nikt o to nie pytał. W wywiadzie dla polskiej TV nie było ani słowa o włoskich korzeniach...

No proszę, czyli linki które podajesz potwierdzają, że rodzice Rycha są czystej krwi Polakami, a co za tym idzie sam gitarzysta BJ też! :)

Tomker rozwiązaliśmy zagadkę! Piona!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: No proszę, czyli linki które podajesz potwierdzają, że rodzice Rycha są czystej krwi Polakami, a co za tym idzie sam gitarzysta BJ też! :)
no niezły numer :D Przybijam Damned!

tu jest jeszcze skan urzędowego wpisu, gdzie można znaleźć nazwiska Alexadra Stenila, jego żonę i córkę Joan Sienila i ich miejsce urodzenia:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Wygląda na to, że matka mamy Richiego miała jednak włoskie korzenie (Stella urodzona w New Yersey)

W tym wywiadzie Richie mówi o sobie: "I'm half Italian half Polish, so I'm a mixture of both " (ok. 8:50) :)

http://www.youtube.com/watch?v=h2TIjFAT2RU&

Czyli czysty Polak z lekką domieszką krwi włoskiej, mieszanka iście wybuchowa :D
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To jest raczej pomieszanie z poplątaniem. Dziadkowie Sambory byli POLAKAMI i wyemigrowali oboje w 1912 - przynajmniej taka datę wpisywalo sie w urzedowych pismach. Dziadek zmarł w 1939r. a babcia w 1982. Oboje dochowali się chyba z 9-cioro dzieci w tym Adama, ojca Richiego. Wszyscy urodzeni byli juz w New Jersey a nie w zadnym Krakowie o ktorym tak czesto sie mowi, ale wg.mnie to nie byl zaden krakow tylko wioseczka z poludniowo wschodniej polski.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Słyszałem kilka wywiadów w którym Rycho wyraźnie mówił że oboje rodzice są Polakami. Ale bardziej emocjonalnie do swoich korzeni zawsze podchodziła matka. Rycho mówił, że gdy tylko wylądował w W-wie w 2000 roku(na te nagranie dla TVP) od razu do matki zadzwonił, żeby się pochwalić... :)) Była przeszczęśliwa etc...
Z tym Amerykanami to tak jest że każdy ma różnych przodków. Poza bizonami myślę że każda nacja i rasa się znajdzie. ;) Taki Bobby to ma podobno przodków murzyńskich i indiańskich a babka ze strony matki była Chinką :D
był tez komentarz jakiejś Nancy McDonald (ktoś od Hugh?)
Nancy to pierwsza żona Hugh :)) Nie powiem czy była żona bo Hugh teraz rezyduje w Utah wśród mormonów :D Wszystko jest możliwe...hehe. Z Kelly jest od 2004.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Agata BJ pisze:W takim razie ja ukażę Wam te młodsze kobiety, które mają w sobie nie mniej uroku niż te dojrzałe :D

Ava Sambora - piękna córka Richiego i Heather Locklear (ur. 12.10.1997)
Obrazek
Dałbym jej z 20 lat :o
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Skoro Ava zyskała tu tylu fanów (w tym mnie) to więcej zdjęć należy pokazać ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Ostatnim zdjęciem Avy, które przytacza powyżej Agata (chyba z jakiegoś festiwalu) jestem zauroczony.. ;)

Wracając na moment do korzeni Rycha i podsumowując wszystkie informacje, które podaliśmy powyżej, otrzymujemy taki obraz:

Rodzice ojca Richiego:
John Sambora (Polak)
Anna Klucek (Polka)

Rodzice mamy Richiego:
Alexander Sieniła (Polak)
Stella (Polka z korzeniami włoskimi lub po prostu Włoszka)
Mona Tozzi pisze:Czyli czysty Polak z lekką domieszką krwi włoskiej, mieszanka iście wybuchowa :D
Amen :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Damned pisze:Ostatnim zdjęciem Avy, które przytacza powyżej Agata (chyba z jakiegoś festiwalu) jestem zauroczony.. ;)
Hehe. Ty uważaj bo o naszym ulubionym reżyserze Romanie już rozmawialiśmy. On też zgrzeszył w Californii... ;) Ava- fajne dziewczę ale wolałbym poczekać z 5-10 lat... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:
Damned pisze:Ostatnim zdjęciem Avy, które przytacza powyżej Agata (chyba z jakiegoś festiwalu) jestem zauroczony.. ;)
Hehe. Ty uważaj bo o naszym ulubionym reżyserze Romanie już rozmawialiśmy. On też zgrzeszył w Californii... ;) Ava- fajne dziewczę ale wolałbym poczekać z 5-10 lat... :D
Ups... przeoczyłem jej datę urodzenia :D Wycofuję się z tych słów ;) (ale za 2 lata wracam...)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: Z tym Amerykanami to tak jest że każdy ma różnych przodków. Poza bizonami myślę że każda nacja i rasa się znajdzie. ;) Taki Bobby to ma podobno przodków murzyńskich i indiańskich a babka ze strony matki była Chinką :D
Zapomnieliśmy o Alecu - naszym "bratanku" - jego przodkowie pochodzą z Węgier. Węgierskie nazwisko to: Szűcs :)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Jestem 100% hetero, ale mimo to zapiszę się do fanclubu Avy XD Śliczne dziewczę... 15 lat... Serio? Tatuś Ryszard będzie musiał BARDZO pilnować córki :D
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

jovizna pisze:To jest raczej pomieszanie z poplątaniem. Dziadkowie Sambory byli POLAKAMI i wyemigrowali oboje w 1912 - przynajmniej taka datę wpisywalo sie w urzedowych pismach. Dziadek zmarł w 1939r. a babcia w 1982. Oboje dochowali się chyba z 9-cioro dzieci w tym Adama, ojca Richiego. Wszyscy urodzeni byli juz w New Jersey a nie w zadnym Krakowie o ktorym tak czesto sie mowi, ale wg.mnie to nie byl zaden krakow tylko wioseczka z poludniowo wschodniej polski.
a to nie było tak, że dziadkowie Ryśka byli Polakami, a co do Krakowa to Ryśka rodzice się tam spotkali po raz pierwszy??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”