Akcja dorwać autografy!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Przemo30
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 26 czerwca 2012, o 06:37
Lokalizacja: Wlkp.

Akcja dorwać autografy!

Post autor: Przemo30 »

witam. założyłem temat ponieważ wpadłem na pomysł, żeby zapytać szanowne Forum co myśli na temat zmobilizowania się i spotkania się 1 dzień np. w Gdańsku przed koncertem i odszukania chłopaków z BJ? fajnie by było dostać się w jakieś miejsce (może hotel, restauracja) i choć przez moment zobaczyć swoich idoli na żywo oraz otrzymać od nich autografy na np. ulubionych płytach zespołu.
w dzisiejszym świecie, przy internetowych możliwościach możemy zdołać wymyślić jakiś plan... może ktoś trafi na jakieś info o pobycie zespołu w Gdańsku, jakieś przecieki, linki itd. może akurat czyjeś marzenie może się spełni. piszcie proszę co myślicie na ten temat. pozdrawiam
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Chyba trzeba się postarać o czapkę niewidkę ;]

A tak poważnie to fajna sprawa coś zorganizować, tylko wiadomość o noclegu i czy w ogóle BJ planuje jakiś dłuższy pobyt w PL okaże się zapewne przed samym koncertem. Tak myślę.
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Trzeba by było się dowiedzieć w jakim hotelu sie zatrzymuja .Macie może jakieś znajome recepcjonistki hotelowe w Gdańsku? :lol:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

wiki525 pisze:Trzeba by było się dowiedzieć w jakim hotelu sie zatrzymuja .Macie może jakieś znajome recepcjonistki hotelowe w Gdańsku? :lol:
Ja będę za parę dni dzwonić do hotelu, w którym mam nocleg (najpierw muszę coś uzgodnić z koleżanką z którą jadę), to mogę zapytać czy coś nie wiedzą. Ale myślę, że najlepiej jak rozeznają sytuację osoby, które mieszkają na miejscu i mają dużo znajomych i znajomych znajomych. :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Pracowałam jakiś czas w hotelu i jedną z głównych zasad to
ZAKAZ UDZIELANIA JAKICHKOLWIEK INFORMACJI O GOŚCIACH HOTELOWYCH...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

No to dupa zbita! Nawet nie pytam! :D
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Przed koncertem to raczej się ich nie dorwie w Gdańsku, bo dzień przed (18 czerwca) grają w Berlinie także można spodziewać się, że do Polski przyjadą/przylecą tuż przed koncertem, a też nie wiadomo czy od razu po koncercie w Polsce nie pojadą do Niemiec, bo kolejny koncert 21 czerwca w Stuttgardzie. No chyba, że jako to ich pierwszy koncert w Polsce mają zaplanowane jakieś wywiady czy coś 20 czerwca, ale szczerze to wątpię w to (obym się mylił) ;)
Awatar użytkownika
bad_name62
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 1 lutego 2011, o 14:14
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_name62 »

Przemo30 też o tym już myślałam :) Tak się zastanawiałam jakbyśmy wiedzieli w jakim hotelu się zatrzymają to byśmy się zebrali, stanęli przed hotelem i np. zaczęli śpiewać jakąś piosenkę BJ. Może by zeszli do nas :D Tylko najgorsze, jeśli oni przyjadą do Polski dopiero w dzień koncertu a pojadą zaraz po nim .. :whoeva:
I've been everywhere, still I'm standing tall .. :)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Jak chłopaki będą nocować w tym samym hotelu co ja :D , to Was wszystkich przemycę do pokoju, a później zrobimy taką imprezę, że nawet chłopaki nie odmówią i się na niej zjawią! Wtedy będziemy mieć wszystko zdjęcia, autografy i filmy! HA! HA! HA! :P
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wystarczy popytać się okolicznych taksówkarzy gdzie nocują artyści grający na PGE. Który hotel zawsze wybierają. Taksówkarze znają wszystkie ciemne interesy miasta ;)

Czy będa nocowac? Podejrzewam, ze przylecą popołudniu i gdzieś pojadą do hotelu, aby później wrócić. Możliwe jest, że będa robić soundchecki.

Z tym, ze o co my się martwimy. Jak ja widzę fanów chwalących się, że pozbyli się biletów, że nie kupili itp. Dostaje smsy, że ludzie chcą zwracać bilety bo im się ledwie 2 setlisty nie podobają.
To mi się odechciewa u nas koncertu. Wolałbym chyba już pojechać do Niemiec. Jest tam zdecydowanie mniej narzekania, egoizmu a więcej cieszenia się muzyką.
Pozom tego co ostatnio się pojawia jest strasznie żenujący.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

misiek_93 pisze:No chyba, że jako to ich pierwszy koncert w Polsce mają zaplanowane jakieś wywiady czy coś 20 czerwca, ale szczerze to wątpię w to (obym się mylił) ;)
20 czerwca? Mają. II Oficjalny Zlot Fanów Bon Jovi :diabel:

A tak serio mówiąc, może jakoś damy radę. Rozstawimy szpiegów po całym mieście, a później dobiegniemy na drugi koniec Gdańska w cztery minuty, tak jak ten gość w It's My Life!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

misiek_93 pisze:Przed koncertem to raczej się ich nie dorwie w Gdańsku, bo dzień przed (18 czerwca) grają w Berlinie także można spodziewać się, że do Polski przyjadą/przylecą tuż przed koncertem, a też nie wiadomo czy od razu po koncercie w Polsce nie pojadą do Niemiec, bo kolejny koncert 21 czerwca w Stuttgardzie.
No właśnie. Jest też możliwość, że po Berlinie od razu polecą do Stuttgartu, i tylko dolecą na koncert do Gdańska 19.06. Nie chce mi przejść przez gardło, ze chyba nie ma szans aby ich gdzieś spotkać. Niestety. Za krótki pobyt w Gdańsku. Ale kto wie, wszystko jest możliwe...
A co do hotelu to zakładam, że będą nocowali w Hiltonie, bo:
1. Hilton jest patronem koncertu
2. Jennifer Lopez tam nocowała jak w Gdańsku grała, a ją też Prestige MJM ściągał
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Adrian pisze:Z tym, ze o co my się martwimy. Jak ja widzę fanów chwalących się, że pozbyli się biletów, że nie kupili itp. Dostaje smsy, że ludzie chcą zwracać bilety bo im się ledwie 2 setlisty nie podobają.
To mi się odechciewa u nas koncertu. Wolałbym chyba już pojechać do Niemiec. Jest tam zdecydowanie mniej narzekania, egoizmu a więcej cieszenia się muzyką.
Pozom tego co ostatnio się pojawia jest strasznie żenujący.
Adrian po co sobie psujesz radość z oczekiwania na koncert ??? Tyle lat czekałeś na to wydarzenie ,a teraz parę postów , w dodatku ciągle tych samych osób sprawia,że Ci się odechciewa ?! Oby mi to było pierwszy i ostatni raz !!! :PPPP

Ja już wole nasze marudy, niż niemieckich "przyjaciół" ;]
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Może moja fantazja jest nie do zrobienia ale ...

Pomyślałam, że jeśli dowiemy się gdzie Bon Jovi śpią można by zebrać się grupką pod hotelem z gitarami i zagrać np. Wanted czy coś innego, to by mogło zrobić na nich wrażenie i zechcieliby zejść... dać nam autograf ^^ ( a taki na gitarce, mmmhm ;] bym się rozpłynęła )
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dajda im kuźwa spokój pod tymi hotelami. Panowie latają po Europie, dzień po dniu dają koncerty, poza koncertami jeżdżą na próby, latają samolotami, jeżdżą z lotnisk, dajcie im odpocząć, a nie koczować a co gorsza brzdękolić pod hotelem im będziecie :whoeva:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”