Teledysk "Because we Can"

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Czekam na drugi singiel. Ja już nie mogę nawet czytać bikoz łi ken bo mnie mdli.....zaraz będzie Because We Can - bloopers, później Because We Can - behind the scenes, dalej będzie Because We Can - deluxe edition, golden edition, diamond edition, backstage with JBJ edition i ku*wa smoleńsk edition ! Mam dość, drugi singiel chce.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

PePe pisze:Czekam na drugi singiel. Ja już nie mogę nawet czytać bikoz łi ken bo mnie mdli.....zaraz będzie Because We Can - bloopers, później Because We Can - behind the scenes, dalej będzie Because We Can - deluxe edition, golden edition, diamond edition, backstage with JBJ edition i ku*wa smoleńsk edition ! Mam dość, drugi singiel chce.
Z tym "ku*wa smoleńsk edition" to wg mnie sporo przegiąłeś PePe :(

a co do "Because We Can - behind the scenes" to mamy przecież Bon Jovi - Because We Can (Behind The Video) :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:Z tym "ku*wa smoleńsk edition" to wg mnie sporo przegiąłeś PePe
W takim razie niektórzy politycy i media przeginają 24/7.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Tomker pisze: Z tym "ku*wa smoleńsk edition" to wg mnie sporo przegiąłeś PePe :(
To nie miało nikogo obrazić. Ale tak jak średnio raz dziennie gdzieś muszą pisać o Smoleńsku, tak samo wszędzie, do porzygania, jest o bikoz łi ken. O to mi chodziło w tym co napisałem ;)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tak myśląc nad tym wszystkim... fajnie by było, gdyby wydali jeszcze jeden teledysk z wydziaranymi, nie obraziłabym się gdyby też z umięśnionymi, facetami :whoeva:
Ale gdzie tam BJ, ego samca alfa (czyt. Jona) nie pozwoliłoby na taki ruchu. Pewnie już sam wolałby latać nago w teledysku, niż zatrudnić facetów ładniejszych (i młodszych :D) od niego :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

misstwisted pisze:Pewnie już sam wolałby latać nago w teledysku, niż zatrudnić facetów ładniejszych (i młodszych :D) od niego :P
A są w ogóle tacy w USA? :D
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie, ale zatrudnienie szerokobarczystych (?! :D) Szwedów i Finów nie byłoby dla nich jakimś wielkim wydatkiem... :D
No, ewentualnie zadowoliłabym się kolegami z forum... :cfaniak:
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

misstwisted pisze:. Pewnie już sam wolałby latać nago w teledysku, niż zatrudnić facetów ładniejszych (i młodszych :D) od niego :P
Tak całkiem nago? :o Beee... Niech chociaż w tych gaciach zostanie :whoeva:
I'm such a child :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”