fjuczer:)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

fjuczer:)

Post autor: Rattie »

Kazali nam stworzyć temat więc tworzymy:] po burzy (dwóch) mózgów postanowiliśmy stworzyć to:

Jak widzicie Bon Jovi za 10 lat? (i chodzi mi o muzykę, a nie po ilu liftingach będą poszczególni muzycy). Ja szczerze powiedziawszy, ich wogóle nie widzę, po tym co prezentują ostatnio.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Fajowy temat :D

Ja osobiście obawiam się, że za 10 lat to BJ jako zespół nie będzie już istniało. Choć oczywiście ciągle jest we mnie jakaś nadzieja na to, że dalej będą grać ;)
A jeśli tak będzie to myślę, że dalej pójdą z prądem nowoczesności. Tak jak od początku ich muzyka zmieniła się od hard rocka w rock czy pop-rock, tak dalej ulegałaby metamorfozom w zależności od tego na czym stoi moda.
Kto wie...a nóż widelec nawrócą się i będzie New Jersey A.D 2016 :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

czy za 10 lat czy za 20 bj bedzie robilo swoje nagrywalo plyty wystepowalo na koncertach, moze juz z mniejsza czestotliwoscia, ale beda robic to nadal.
a jakie to beda plyty to juz inna para kaloszy
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Ja też obawiam się, że Bon Jovi AD 2016 nie będzie już istniało-chyba że w tym akurat względzie wykażą energię i 'sceniczną wytrwałość' Stonesów
:mrgreen: . A jeśli istnieć będą-zapewne czeka nas jeszcze kilka szoukących coverów ich piosenek, duety z najmodniejszymi obecnie gwiazdami (typu Usher czy Puff Daddy), kilka płyt opartych na coraz nowocześniejszych, coraz bardziej odchodzących od dawnego hard rocka brzmieniach.... Ogólnie nie widzę tejże przyszłości zbyt różowo, ale jak napisała Agata, zawsze trzeba KTF, że za lat 10 dostaniemy w swe fanowskie łapki New Jersey czy These Days AD 2016 :mrgreen: .

Temat faktycznie fajowy :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

oj nie wiem od ktorego roku elvis nie zyje :D a nadal jest nr 1 :D wiec co tu marudzic o czyms co stanie sie za 10 lat :D pewnie tylko wzrosnie im liczba milionow na koncie :D
C'mon
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Cr@sH pisze:a jakie to beda plyty to juz inna para kaloszy

Właśnie o to pytam!

A co do posta Agaty - właśnie dlatego, że idą za modą (jeśli można tak powiedzieć), uważam że powinni skończyć granie. ('Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść' ;) )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Taaaa, ja też uważam, że wszelkiego rodzaju ciągnięcie kariery na siłę jest tylko niepotrzebnym burzeniem legendy....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Z jednej strony masz rację Rattie, ale myślę, że Im też nie byłoby łatwo tak po prostu zejść z tej sceny zostawiając to, co się kocha i robiło przez taki kawał życiorysu.
Myślę, żę jeśli BJ przetrwają jeszcze te lata to mogą jeszcze dużo zyskać tak na prawdę. W zasadzie zależy jak się na to wszystko patrzy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Agata BJ pisze:Z jednej strony masz rację Rattie, ale myślę, że Im też nie byłoby łatwo tak po prostu zejść z tej sceny zostawiając to, co się kocha i robiło przez taki kawał życiorysu.
Myślę, żę jeśli BJ przetrwają jeszcze te lata to mogą jeszcze dużo zyskać tak na prawdę. W zasadzie zależy jak się na to wszystko patrzy.
Czy oni naprawdę kochają to co robią? Może solowe projekty, owszem, ale jako Bon Jovi chyba nie... Gdyby to kochali to utwory byłyby.... nie wiem jak to określić, ale chyba wiecie o co mi chodzi... powiedzmy, że czułoby się takie emocje jakie płyną z muzyki dobrych kapel rockowych powstałych rok czy 2 lata temu..., a niestety ich kawałki takie nie są - wszystkie bardzo do siebie podobne, robione jakby od jednego szablonu.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

Rattie pisze:
Cr@sH pisze:a jakie to beda plyty to juz inna para kaloszy

Właśnie o to pytam!
szczerze dla mnie takie gdybanie nie ma sensu kazdy by chcial zeby powstal kolejny TD czy NJ , a co powstanie tego nikt nie wie nawet sami jovisie (a tez se zdrobnie jak to tutaj duzo ludzi lubi robic :lol: )
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czy np. HAND wywołuje u Ciebie złe odczucia?
Bo dla mnie to wspaniała płyta, z taką pozytywną energią. Może niektóre piosenki są do siebie podobne, fakt. Ale w każdej jest jakieś przesłanie i nie sądze, żeby istaniały sobie tylko ot tak po prostu. Według mnie dalej można wyłapać w piosenkach ich muzyczną energię.
I jeśli za te 10 lat mieliby nagrywać takie płyty jak HAND to ja jestem stanowczo za ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Owszem-oby tylko nie zeszli na niższy poziom ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A ja właśnie nie :) nie ma już tego co na początku...
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

Rattie pisze:A ja właśnie nie :) nie ma już tego co na początku...
na poczatku byl Chaos ( wiec dobrze ze go nie ma :lol: )

no swiat sie zmienia jovisie sie zmieniaja i nagrywaja juz inna muzyke niz dawnie i nastepne albumy tez bede inne tylko w jakim kirunku pojda ?? (pytanie za 1000 punktow ;) )
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Cr@sH pisze:
Rattie pisze:A ja właśnie nie :) nie ma już tego co na początku...
na poczatku byl Chaos ( wiec dobrze ze go nie ma :lol: )
:brawo: :P

a co do temtu to byl moj pomysl hehe bo ta mysl co bedzie za 10 lat z bj mnie ciagle zastanawia. oni sie bardzo zmienili od czasu gdy pokochalam ich muzyke bardzo robili sie komercyjni i ida z moda ktora im nie sluzy. Robia sie jak marionetki w biznesie muzycznym..Takie polskie Turbo(ktore lubie) co gra tak jak oczekuja od niego masy mlodej generacji .Ja sie bardzo boje tego co bedzie za te 10 lat wogole co bedzie nawet za 5...
Takie zespoly jak Iron Maiden ,Helloeen ,Tsa mimo kupy lat na scenie sa soba moze mieli pare zmian ale cel i styl kapel pozostal wydaja ciagle i ciagle ludzie ich kochaja. Czlowiek wie ze nie odszczela takiej rewolucji ze nagle zaloza obcisle rozowe sweterki czy zielone spodenki i zmienia calkiem swoja muzyke, a po bj to juz wszytskiego sie mozna spodziewac. Jesli jeszcze za 10 lat bedzie modna muzyka gitarowa to bj zapewne beda ja grac ale dla zupelnie innej grupy ludzi. Moze jak za pare lat sobie uswiadomia ze ich ta stara kadra fanow sie zawiodla to na nich i wroca do starego dobrego grania...? Ja ciagle w nich wierze :!: Jesli za 10 lat zniknie po nichsluch napenow my swojim dziecia przekazemy ta wiedze muzyczna i znow zmartwychstana dla rzeszy fanow co pokochaja ich muzyke.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”