Mam HAND!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Hej hej! Nareszcie mi się udało! Kupiłam wersję DualDisc w Traffic Clubie! Za 73 zł, ale nie żałuję. :aniol: I jest książeczka i wszystko! Była jeszcze ta wersja dla ubogich i kosztowała 49,99 :| a ta moja była jedyna w całym sklepie. :D
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

Pytanie do tych co kupili digi packi : czy ktoś z Was próbował może oderwać tę zasraną naklejkę ? Bo aż się boję , że jak zacznę odrywać , to mi okładkę poszarpie. Co za palant przykleja naklejki bezpośrednio na okładce ?
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Może spróbuj jakoś tak delikatnie nad parą... Albo w ogóle, bo możesz potem żałować. Zawsze jeśli się nie rozwali pudełko, to zostanie klej i będzie czarny ślad od brudu. :|
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Pathfinder - ja mam digipacka i też mnie to lekko wkurza, no ale - jak rzekła Teena... lepiej zostawić. Zresztą, nie jest to jakaś reklama RMFu czy coś w tym rodzaju, lecz przeźroczysta naklejka traktująca o samym albumie, więc aż tak nie przeszkadza. A jak ruszysz, to może być gorzej...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ediyo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ediyo »

ja odkleilem bez problemu :lol:
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Ja też chciałbym odkleić, ale nie mam z czego :|
Lordi pisze: własnie ze taka niejest, mocna rockowa by była gdyby utrzmali ja w stylistyce Unbreakable, a ten kawałek nawet nie znalazł sie na cd
I wtedy byloby coś dla Ciebie, młócka bez zróżnicowania. Bardzo dobrze, że płyta jest taka jaka jest.
BTW: odpalilem wlaśnie Bounce, ale wytrzymałem do połowy Everyday tylko.. Nie ma porównania do HAND :P

Restekpa!
Mateo
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ja również zaopatrzyłam sie w nową płytke. Mała niespodzianka spotkała mnie wczoraj w empiku gdzie nie ma wersji normalnych tylko same wersje dla ubogich za 46 zł wiec wypiełam sie na sempik i pojechałam do MM do Czeladzi. wersja europejska została jedna (59 zł), przynajmniej jak ja wychodziłam. i informacja dla zainteresowanych - są zamówione wersje z dvd i mają być w niedługim czasie.
tańsza wersja nie niegłupi pomysł, problem w tym że i tak jest za droga, gdyby kosztowała ok 30 zł to skusiło by sie na nią więcej osób a tak 45 zł to i tak dużo dla wielu.
Okładka badziewna, ale mam jeden plus - czerwoną mordkę widziałam z daleka i nie musiałam daleko szukać.
No coz zawartosc książeczki też marna, jakieś fotki no i teksty piosenek, chyba nie warto przepłacać bo przecież najważniejsza jest muzyka.
a ta jest całkiem całkiem :mrgreen:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

elek84 pisze: tańsza wersja nie niegłupi pomysł, problem w tym że i tak jest za droga, gdyby kosztowała ok 30 zł to skusiło by sie na nią więcej osób a tak 45 zł to i tak dużo dla wielu.
No cóż...ja za moją wersję "dla ubogich", bez książeczki i tekstów zapłaciłam 49.99.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Ja się nareszcie dzisiaj wybieram do MM, jak nie dorwę wersji z DVD ani tej "normalnej", to pieprzę i kupuję przez merlin.pl, chociaż jak mi przyjdzie jeszcze chociaż dzień poczekac to coś mi się stanie :-|
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

ja kupilem juz w sobote dual disc ;]
a co do tej naklejki to nie powinno byc zadnych klopotow z oderwaniem jej (ale kazdy robi to na swoja odpowiedzialnos zeby pozniej nie bylo :D)
i tan naklejak to byla fabrycznie robian tak mi sie przynajmniej wydaje u poznaiu w empiku tez tylko ta werjs dla krajow ubogich za 46 w mm bylo za 42 ja juz wole miec pelna wersje no i jeszcze dvd dzwiek znacznie lepszy od cd
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

własnie, jesli chodzi o dzwięk - nie sądzicie ze płyta jest nagrana kijowo? Cienizna. Moze to tylko wersja dla ubogich tak ma?
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

olcat pisze:Ja się nareszcie dzisiaj wybieram do MM, jak nie dorwę wersji z DVD ani tej "normalnej", to pieprzę i kupuję przez merlin.pl, chociaż jak mi przyjdzie jeszcze chociaż dzień poczekac to coś mi się stanie :-|
Ja robilem tak samo, w calym Szczecinie nie ma wersji z dvd. Juz zamowilem przez fan.pl :)
Obrazek
klaudi

Post autor: klaudi »

Niestety nie miałam możliwości łazić po całym Rzeszowie za HAND wersji delux limited edition bo i tak ciężko było przekonać rodziców, żeby mnie zabrali do tego miasta, które leży 50 km od Brzozowa. W sumie chodzenie po całym Rzeszowie nie byłoby konieczne, bo przecież mogłabym od razu pojechać do media markt i tam może byłaby ta wersja ale i tak miałam uzbierane 60 zł, a nie chciałam znowu prosić mamę , aby mi dołożyła, ponieważ już kilka razy to zrobiła.Z tego powodu wybrałam tą wersję, która znajdowała się w Empiku czyli za 46,99. Bardzo żałuję, że nie mam płyty BJ z dvd ale najważniejsze, że w ogóle posiadam płytę Have a nice day.
patka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 17 września 2005, o 14:41
Lokalizacja: z krakowa
Kontakt:

mam hand

Post autor: patka »

dzisiaj kupiłam sobie płytę bon jovi have a nice day z wersją delux limited edition :o
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Jestem zatem chyba ostatnią osobą w tym Układzie Słonecznym, która HAND jeszcze nie posiada. Chodziłam do bydgoskiego sEmpa za nią od zeszłego piątku dzień w dzień, by wczoraj znaleźć li wersję dla ubogich. A dzisiaj pan ze szczeciniastą bródką mi odrzekł, że "ludzie pytają", więc wersję deluxe ściągną, owszem, ale będzie w piątek :/. Na co się wypięłam i zamówiłam w vividzie :P.
Proszę państwa, oto pyza :D :
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”