Bon Jovi bez Sambory...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Strasznie mi ta wiadomość popsuła humor. Bez Richiego to już nie to samo. Jadę na 2 koncerty i nie mogę pogodzić się z myślą, że mogę nie zobaczyć swojego ulubionego gitarzysty :( Wydaje mi się , że na czas koncertu w Dreznie Richie jeszcze nie będzie grał, ale obym się myliła.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ostatnio jak go posadzili, to siedział 1 miesiąc więc jakaś nadzieja jest... być może wsadzili go teraz, żeby pozbierał się na europejską część trasy, zobaczymy.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ja nie tragizuję z tego powodu, jak co niektórzy na tym forum. Rysiu przecież nie odchodzi definitywnie z Bon Jovi, tylko udaje się na kilkumiesięczny odwyk związany z uzależnieniem od alkoholu. Lepiej dajcie sobie na luz i nie wyolbrzymiajcie tak tej przerwy Ryśka. Kuracje odwykowe związane z uzależnieniem od używek to normalna rzecz jeżeli chodzi o rockmanów.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Scrooge pisze:Ostatnio jak go posadzili, to siedział 1 miesiąc więc jakaś nadzieja jest... być może wsadzili go teraz, żeby pozbierał się na europejską część trasy, zobaczymy.
Obyś miał rację! Też mam nadzieję, że miesiąc mu wystarczy.

A póki co, uważam że powinni zawiesić trasę i odwołać najbliższe koncerty. No dobra, gdybym miała bilet na najbliższy miesiąc to pewnie wybrałabym opcję: przełożyć. Może na koniec trasy? Wystarczająco dużo czasu, żeby choć część fanów zdążyła zmodyfikować swoje plany. Odwołanie czy częściowy zwrot za bilety z kilkunastu koncertów jakoś ich straszliwie nie zuboży finansowo... Myślę, że na nieobecności Sambory stracą więcej.

Pozostaje poczekać i zobaczyć jakie zmiany wymusi nieobecność Richiego. Więcej wersji akustycznych? Piosenki z solowych albumów Jona? David na wokalu?
To może być ciekawe ale szkoda, że wynika z takiej sytuacji.
EVENo

Post autor: EVENo »

Geminiman019 pisze:Ja nie tragizuję z tego powodu, jak co niektórzy na tym forum. Rysiu przecież nie odchodzi definitywnie z Bon Jovi, tylko udaje się na kilkumiesięczny odwyk związany z uzależnieniem od alkoholu. Lepiej dajcie sobie na luz i nie wyolbrzymiajcie tak tej przerwy Ryśka. Kuracje odwykowe związane z uzależnieniem od używek to normalna rzecz jeżeli chodzi o rockmanów.
No tak, ale przynajmniej mamy W KOńCU o czym gadać na forum...
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

EVENo pisze:No tak, ale przynajmniej mamy W KOńCU o czym gadać na forum...
a idź do ... na majówkę :) Już wolałabym grać w nieskończoność w X czy Y, jaka to piosenka czy inne (skądinąd fajne) przerywniki.
Ani
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 7 października 2008, o 13:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: Ani »

Kochani Fani!
Richie Sambora już od 2007 roku choruje na alkoholizm. Richie chce wyzdrowieć, dlatego poszedł na odwyk. Ten czas na pewno szybko minie i Richie powróci do Was.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Wiadomo, BJ bez Ryśka to samo. No ale cóż, jak to mówią, przedstawienie musi trwać... Z Ryśkiem, czy bez, powinni dalej kontynuować trasę. A my musimy cierpliwie czekać na powrót The King Of Swing. Widać, że koledzy go nie opuścili w potrzebie i będą go nadal wspierać. To się liczy i ceni.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Dolaczam sie do tych, ktorzy licza, ze Rychu pojawi sie w Dreznie. Nie sadze, zebym zdecydowala sié kupic bilet wiedzac, ze go nie bedzie ;/
Mimo to, caly czas odnosze wrazenie, ze BJ powoli zmierzaja ku zakonczeniu swojej kariery, bynajmniej jako zespol, wiec nie zamierzam pozbyc sie biletu, wrecz przeciwnie- mam w planach w pelni cieszyc sie koncertem oraz miec nadzieje, ze zespol wystapi w pelnym skladzie :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ani pisze:Kochani Fani!
Richie Sambora już od 2007 roku choruje na alkoholizm. Richie chce wyzdrowieć, dlatego poszedł na odwyk. Ten czas na pewno szybko minie i Richie powróci do Was.
W 2007 to się zaczął leczyć, bo alkoholikiem to jest od lat 80...
EVENo

Post autor: EVENo »

Może dla małego rozluźnienia jeden z moich ulubionych cytatów:

Pierwszy raz grałem trzeźwy, kiedy po prostu zapomniałem się napić. Cholera – pomyślałem – gram lepiej!

James Hetfield
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A póki co, uważam że powinni zawiesić trasę i odwołać najbliższe koncerty. No dobra, gdybym miała bilet na najbliższy miesiąc to pewnie wybrałabym opcję: przełożyć. Może na koniec trasy? Wystarczająco dużo czasu, żeby choć część fanów zdążyła zmodyfikować swoje plany. Odwołanie czy częściowy zwrot za bilety z kilkunastu koncertów jakoś ich straszliwie nie zuboży finansowo... Myślę, że na nieobecności Sambory stracą więcej.
Spoko. A co z rezerwacją samolotów, hoteli etc.? Niektórzy przemierzają pół świata, by uczestniczyć w kilku koncertach. Odwołanie ich wszystkich byłoby chyba najgorszym posunięciem. Poza tym nie sądzę, aby mieli go trzymać tam dłużej niż miesiąc. Wydaje mi sie, że w Europie pojawią się w pełnym składzie.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Bon Jovi bez Sambory to jak:
- niedziela bez rosołu
- rosól bez makaronu
- makaron bez jajek
- jajka bez żółtek
- żółtlka bez koloru żółtego (nie mam nic do chińczyków)

Równie dobrze mogliby zawiesić działalność ale chciwość Jona na to nie pozwala .
Mam nadzieje, że uda się mi ich zobaczyć w pełnym składzie bo to już pewnie będzie jedna z ostatnich tras.
(miałem nic nie pisać, ale to pierwszy temat w którym od 2008 roku można sie wypowiedzieć)
C'mon
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

nadzieja nigdy nie umiera ;)

http://www.nola.com/jazzfest/index.ssf/ ... l_mak.html

za chwilę będzie wiadomo co i jak, a raczej kto i jak...

[ Dodano: 2011-04-30, 22:47 ]
a z drugiej strony

http://www.rollingstone.com/music/news/ ... a-20110429

tour of North America and Europe without guitarist Richie Sambora

bardzo mi się nie podoba taki tekst, nawet jeśli to tylko spekulacje
Rosie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 16:40
Lokalizacja: Daleko

Post autor: Rosie »

Zgadzam się w 100% z Geminiman019.
A co do plotek, że możliwe, że Richie opuści resztę trasy...Moim zdaniem za mało czasu minęło, żeby tak spekulować... Nie wiadomo na jakie dokładnie leczenie się skierował i ile ono będzi trwało, no i przede wszystkim w jakim jest stanie...
Denerwuje mnie to, że niektórzy uważają, że tak prosto jest wstrzymać trasę, przełożyć koncerty... :whoeva: A poza tym wydaje mi się, że dzięki temu,że nie przerywają trasy, Richie będzie miał większą motywację.
Mam nadzieję, że będzie grał na koncercie w Monachium, ale najważniejsze dla mnie jest jego zdrowie.

[ Dodano: 2011-05-01, 00:01 ]
Sambora nie gra,ale nie zastąpił go Bobby,ale ktoś inny,kto prawdopodobnie ma na imię Phill.

[ Dodano: 2011-05-01, 00:02 ]
"PHILIP SAYCE he played with Melissa Etheridge"

[ Dodano: 2011-05-01, 00:04 ]
http://www.youtube.com/watch?v=IPuYugh0 ... e=youtu.be
Philip Sayce grający Wanted
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”