Bon Jovi bez Sambory...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Bon Jovi bez Sambory...

Post autor: Scrooge »

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Co można powiedzieć? Szkoda chłopa, szkoda zespołu, ale przede wszystkim szkoda mi fanów, którzy kupili bilety na pewno nie z myślą by na gitarze prowadzącej podziwiać Bobbiego.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Szkoda Sambory, ale cóż - to już nie lata 80-te, wtedy to był standard, teraz po prostu problem...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Boję się coraz co będzie dalej będzie z BJ, ale mam nadzieję, że Rysiek weźmie się w garść i znowu zobaczymy cały skład z Samborą. :))
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

sobol_77 pisze:Szkoda Sambory, ale cóż - to już nie lata 80-te, wtedy to był standard, teraz po prostu problem...
Przeczytalem ten news i serio.... Zal mi sie zrobilo Sambory, jak nigdy wczesniej... Sobol ma racje... Czasy sie zmienily... Boze... Kiedy mialo sie 20,30-pare lat pewnie i tych pare piw nie robilo roznicy na scenie... Wtedy rzecz jasna... Ale z biegiem lat problem narastal... A teraz... Kurde... Mam nadzieje, ze Rysiek znajdzie w sobie sile i motywacje do zmian... I pisze to z perspektywy siebie samego i wiem rowniez ,ze rodzina i przyjaciele sa tutaj najlepszym lekarstwem ( zwlaszcza rodzina)... Ehhhh...
KondZik

Post autor: KondZik »

Interia też już wie...
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/roc ... 1631170,46
Hm... Oby chłopaki mu pomogli, Jon ma głowe na karku, nie sądze, że dadzą mu się tak marnować. Ale oczywiście sam sobie z tym nie poradzi, myśle, że powrót do żony i wsparcie całej rodziny byłoby najlepsze choć z żoną nie sądze, że tak się stanie.
Keep the faith Richie!!!
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Jak podaje Polska Agencja Prasowa...

"Muzycy poinformowali, że ze względu na leczenie, gitarzysta opuści znaczną ilość koncertów na najbliższej trasie. Wystąpi dopiero, gdy „wyzdrowieje”.

Chyba czas pozbyć się swojego biletu na Drezno ;]



http://www.google.com/hostednews/epa/ar ... Id=8879126
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:(

Post autor: TheRock »

Ostatnio Bon Jovi grali na dwie gitary (ja się nie znam Wy za to tak), ale Czy możliwe, że ktoś inny dołączy a Bandiera zostanie tam gdzie był, albo odwrotnie??? Niektóre media piszą, że zastępca nie jest jeszcze znany...

Tak czy inaczej nigdy bym nie kupił biletu, gdyby istniało niebezpieczeństwo, że Rycha nie będzie w Dublinie.

Ryszardzie musisz wrócić w przeciwnym razie rozpad zespołu, kto inny nie wchodzi w gre...
...and just only rock...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

W takim układzie chyba temat Bon Jovi z Polsce upadł...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

W takim układzie to bym się nie zdziwił, gdyby przyjechali bez niego, ot taka mała irionia losu... ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Byłbym nieziemsko wku...ony.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Hehe, może BJ bez Sambory będzie w promocji ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Wezcie sobie nawet jaj k...a nie robcie, bo to by byla ironia straszliwa :) To teraz co? Bobby Bandiera- gitara prowadzaca sie zrobi a na rytmicznej bedzie gral... powiedzmy Billy Falcon?
Bez Sambory? Serio... Nawet gdyby koncert odbyl sie za friko... Nie poszedlbym... Na solowego JBJ- prosze bardzo... Ale bilety kupilem na zespol BJ, prawda? A zespol to jedno cialo ;), tym bardziej ze jeden z elementow tego zespolu, to cholernie istotne ogniwo... Dziekuje... Taki fanatyk ze mnie... :) A moze tak sie wymadrzam, bo widzialem BJ juz wczesniej na scenie kilka razy i latwo mi sie pisze takie rzeczy? :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Szkoda Ryśka ale jestem zaje*iscie wkurzony, że wydałęm tysiaka na bilety do Drezna a go może tam nie być. Ja jestem zdecydowanie bardziej fanem Ryśka niż Jona wiec wiedząc ,że tak będzie w życiu bym biletów nie kupił. Wciąż licze ,że po tych 30 dniach jednak dołączy do zespołu...
Obrazek
EVENo

Post autor: EVENo »

Nie ma Sambory, nie ma Bon Jovi. W sumie żadne bardziej sensowne i więcej wnoszące zdanie mi do głowy nie przychodzi. Oby to potrwało jak najkrócej. Gdyby była taka pewność, to powinni przenieść majowe koncerty na inny termin, ale w takim przypadku podjęcie decyzji było pewnie dużo trudniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”