Od kiedy BJ??

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

Pierwszy raz Bon Jovi puścił mi tata jak jeszcze byłam w podstawówce,dokładnie nie wiem kiedy ale gdzieś 4 klasa < teraz jestem w 3 gim.>. Na początku słuchałam ich sporadycznie, w samochodzie jadąc z tatą, w domu czasami razem płyty i kilka piosenek na odtwarzaczu miałam. Potem dopiero gdy weszłam w taką fazę internetu zaczęłam z ciekawości szukać więcej no i znalazłam :) dyskografia siedzi cała w komputerze i cieszy się ilością odtworzeń :D
These open arms...
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Bleeh, czy tylko ja najpierw odkryłem Ryśka?
Trochę nietypowo, ale tak jakoś się stało, że przez Garego Moora, BB-Kinga natrafiłem na któryś z występów Sambory.

Pierwsze (z własnej woli usłyszane) piosenki BJ to były covery Bridge over troubled water i Imagine. Wtedy to już reakcja łańcuchowa, poznałem masę piosenek dzięki stronie z gitarowymi podkładami :PPP

Rozwinęło się to troszkę dzięki siostrze, która widząc moje zainteresowanie Bon Jovi kupiła mi These Days pod choinkę. Nigdy nie pytałem dlaczego akurat ta płyta, ale to był bardzo dobry wybór! Zacząłem przygodę z BJ w liceum, obym na liceum jej nie zakończył :D
What a beautiful mess..
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

od 88 roku , kiedy kompan ze szkoly pozyczyl mi New Jersey. Jako dodatkowy element edukacji muzycznej w przedmiocie BJ dodam liste przebojow programu 3 . Wtedy na przelomie 88 i 89, wlasnie na liscie zaczely swoj marsz ku chwale Born to be my baby czy tez bad medicine .
Drugi krok to byla nagrana z programu 3 masetria pod tytulem Slippery when wet.Dobre czasy gdy jeszcze radio bylo Radiem a nie gownianym doadatkiem do gownianych reklam ....
Zatem "lost virginity" odbylo sie w zacnym towarzystwie.
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
Awatar użytkownika
Mrs Bon Jovi
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:54
Lokalizacja: Room at the end of the world

Post autor: Mrs Bon Jovi »

Pragnę podziękować mojemu Wujkowi za zarażenie mnie wirusem BJ, przez który zapadłam na nieuleczalną chorobę - miłość... <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”