Pogodzony....

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

PePe pisze: http://bonjoviperufans.blogspot.com jak na moje oko, patrzac na ich zlot (fakt, oni przynajmniej maja :P ) oficjalna strone oraz na forum itd itp - w porownaniu z nami - amatorka jakas.....
Daje swoj leb uciac, ze poszlo tylko o kase a 45k w zyciu sie nie sprzeda.

No obiektywnie u nas wcale nie jest lepiej, co z tego, że mamy wypaśną stronkę, forum i 38 mln ludzi w kraju, jak na forum wypowiada się aktywnie w porywach 10 osób, a zloty są 2-3 osobowe ;) a no i najważniejsze oni mają koncert a my nie :D

A tak poza tym... Peru to 4 razy większy kraj niż Polska, ludzi mają 30 mln... tanie bilety + fakt, że duże gwiazdy nie wpadają do nich zbyt często = myślę, że spokojnie sprzedadzą i 50 tys. biletów bo taki koncert to będzie istne święto lasu ;)
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

My mamy ludzi prawie 40mln, gestosc zaludnienia 4 razy wieksza niz oni, jestesmy w UE, rozwijamy sie na pewno prężniej niz oni, nasze kobiety sa ladniejsze (choc znajda sie i wyjatki :D ) i nie jemy swinek morskich.

Jedyne co za nimi przemawia to zapewne to, iz BJ to jedyni artysci swiatowej slawy w tym roku ktorzy odwiedza Peru. Mam racje? Dlatego sie stadko zbierze nawet za te 20 dolcow zeby tylko zobaczyc cos co nie spiewa po hiszpansku.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

PePe pisze: Jedyne co za nimi przemawia to zapewne to, iz BJ to jedyni artysci swiatowej slawy w tym roku ktorzy odwiedza Peru. Mam racje? Dlatego sie stadko zbierze nawet za te 20 dolcow zeby tylko zobaczyc cos co nie spiewa po hiszpansku.
I o to chodzi :D

Co do kobiet to się nie zgodzę :P widać, że peruwiańskich telenowel nie oglądałeś xD no i wzrost gospodarczy u nich wynosił za 2009 rok prawie 10% podczas, gdy my świętowaliśmy fakt, że w ogóle go mamy ;) ehhh pracujący w pocie czoła Peruwiańczycy dostali swoją nagrodę :PPP
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

PePe pisze: Jedyne co za nimi przemawia to zapewne to, iz BJ to jedyni artysci swiatowej slawy w tym roku ktorzy odwiedza Peru. Mam racje? Dlatego sie stadko zbierze nawet za te 20 dolcow zeby tylko zobaczyc cos co nie spiewa po hiszpansku.
No nie do końca :P
* Metallica - World Magnetic Tour (2010)
* Korn - Escape From the Studio '10 (2010)
* Gustavo Cerati - Fuerza Natural Tour (2010) znacie prawda? :D
* Bon Jovi - The Circle Tour (2010)
* Green Day - 21st Century Breakdown World Tour (2010)
Mam wrażenie, że tylko nasza trójka chciałaby być w tych dniach Peruwiańczykami :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ciekawe czy "Oni" myślą o nas tak samo jak my o nich - w kategoriach zadupia i państwa 3 świata :D

Coraz bardziej podoba mi się to Peru - latają do nich tanie linie lotnicze?:P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No ja myślę, że wielu z nich pewnie nawet o Polsce nie słyszało :D W każdym razie, jaki by to kraj nie był i czego by nie jedli...oni mają koncert, a my nie :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Ale gorąca dyskusja :D Ja tam uważam, że brak koncertu BJ w Polsce jest wyłącznie winą Polaków.
Po pierwsze radio i tv od lat ludziom wciska do głów, że Bon Jovi to badziewie i nawet jeśli się w to na poczatku nie wierzy, to jak ci to będą powtarzać milion razy i beda to robić rzekomi znawcy muzyki, to w końcu 80% ludzi uzna to za pewnik.
A po drugie dajcie spokój z tymi cenami biletów, naprawdę rocznie, co ja mówię - dziennie wydaje się tyle kasy na pierdoły, że te 300 czy ileś tam złotych na bilet to jest kropla w morzu naszych wydatków :D Tylko po prostu u nas wciąz jeszcze chodzenie na biletowane koncerty to jest ekstrawagancja :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Edyta pisze:Po pierwsze radio i tv od lat ludziom wciska do głów, że Bon Jovi to badziewie i nawet jeśli się w to na poczatku nie wierzy, to jak ci to będą powtarzać milion razy i beda to robić rzekomi znawcy muzyki, to w końcu 80% ludzi uzna to za pewnik.
Tjaaaaa. A w Peru to ST, WWWB i WWBTF maja 3 pierwsze miejsca na radiowych listach? :D
Scrooge pisze:Co do kobiet to się nie zgodzę :P widać, że peruwiańskich telenowel nie oglądałeś xD
To oni robia telenowele? :P Myslalem, ze sa tylko brazylijskie, meksykanskie, argentynskie, kolumbijskie i urugwajski :D

Slyszalem, ze w Peru tanio dzialeczki chodza, taniej niz na Podkarpaciu :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze: Coraz bardziej podoba mi się to Peru - latają do nich tanie linie lotnicze?:P
PePe pisze: Slyszalem, ze w Peru tanio dzialeczki chodza, taniej niz na Podkarpaciu
To co chłopaki, jedziemy :P Ja mogę pilotować.
To oni robia telenowele? :P Myslalem, ze sa tylko brazylijskie, meksykanskie, argentynskie, kolumbijskie i urugwajski
Grzeszysz :P Luz Marii nie pamiętasz? :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze: Grzeszysz :P Luz Marii nie pamiętasz? :D
o ku.. też to oglądałaś? Potem jeszcze leciało takie drugie z tą samą aktorką tylko że już w dzisiejszych czasach :D

[ Dodano: 2010-07-27, 21:47 ]
Fiorella :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:
jovizna pisze: Grzeszysz :P Luz Marii nie pamiętasz? :D
o ku.. też to oglądałaś? Potem jeszcze leciało takie drugie z tą samą aktorką tylko że już w dzisiejszych czasach :D

[ Dodano: 2010-07-27, 21:47 ]
Fiorella :D
Zaskakujesz facet, zaskakujesz :D :D tak czy inaczej Gustavo i Luz Maria mają BJ a my nie!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Dla mnie jak nic Zbuntowany Anioł lepszy :D I oni tez pewnie beda mieli (czy juz maja bo sie gubie) BJ :P
W kazdym razie mieli w 95 :P
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

PePe ja tam nie wiem czego słuchają w Peru :D , ale mam wrażenie, że BJ mają jednak wyjątkowo złą prasę w Polsce
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

PePe pisze:Dla mnie jak nic Zbuntowany Anioł lepszy :D :P
Tak a ja wolę tą druga Jesteś życiem moim czy jakoś tak w każdym razie chyba coś takiego też było :P I właśnie za te ''wspaniałe'' produkcje koncert tam dostali i to z wyprzedzeniem :PPP
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

Telenowele widzę wszyscy ogladali :D Oni przynajmniej mieli jakieś, bo my nie mamy nawet porządnego serialu :)
jovizna pisze:tak czy inaczej Gustavo i Luz Maria mają BJ a my nie!
Bo Gustavo i Luz Maria to wyższa klasa, a u nas co ? Lekarze z " Na dobre i na złe" ,a na czele dr. Lubicz ;)
One light burning ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”