Pogodzony....

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze:
Nie wiem czemu pominęłam Meksyk :D To właśnie on wchodzi na koncertową listę!

[ Dodano: 2010-07-24, 21:47 ]
Dodaję również Chile :) 1 Pazdziernik 2010 :)
Chile... jeżeli w takim wypadku nie zagrają w PL to naprawdę uznam, że mieszkam w kraju 3 świata ;)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Scrooge pisze:
jovizna pisze:
Nie wiem czemu pominęłam Meksyk :D To właśnie on wchodzi na koncertową listę!

[ Dodano: 2010-07-24, 21:47 ]
Dodaję również Chile :) 1 Pazdziernik 2010 :)
Chile... jeżeli w takim wypadku nie zagrają w PL to naprawdę uznam, że mieszkam w kraju 3 świata ;)

a jak zagrają w Polsce to na euro 2012 Polska w finale wygra z hiszpanią 12:4 i wtedy na wawelu obudzi się smok, przeniesie stolice do Krakowa, pociągi z Tarnobrzega do Stalowej Będa jeździć 30 minut a autostradami przejedziemy Polske wzdłuż i wszerz :) A Jon na koncercie zaśpiewa It's My Life po Polsku ... no to tyle :)
C'mon
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

czyyyyyyyyli chcesz nam powiedzieć, że nie wcześniej niż 2013? ;) jakiś przeciek? :P a więc jest nadzieja! ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:
jovizna pisze:
Nie wiem czemu pominęłam Meksyk :D To właśnie on wchodzi na koncertową listę!

[ Dodano: 2010-07-24, 21:47 ]
Dodaję również Chile :) 1 Pazdziernik 2010 :)
Chile... jeżeli w takim wypadku nie zagrają w PL to naprawdę uznam, że mieszkam w kraju 3 świata ;)
Powiem więcej :D BJ zawitają również do PERU :D ( i teraz jak się czujesz? :D )
Dostałam te informacje jako "PEWNE", ale ja tam jestem nieufna do samego końca.

Meksyk 24 września POTWIERDZONE
Peru 29 września
Chile 1 października
Argentyna 4 Października
Brazylia 6 Października POTWIERDZONE

i gdzieś pomiędzy jeszcze Puerto Rico :D

Brzmi nierealnie nawet dla mnie :D ale zobaczymy.

Gdy w lutym proponowano nam koncert czerwiec/lipiec to również wydawało mi się to nierealne, abyśmy w Polsce spięli się w tak krótkim czasie hehe ale jeśli potwierdzi się, że Peru za 2 miesiące dostanie swój wymarzony koncert to strzelę sobie w kolano.

[ Dodano: 2010-07-27, 09:21 ]
No i szkoda tak cudownego kolanka :P właśnie widzę, że PERU potwierdzone. Dochodzi jeszcze Kostaryka :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze:
Powiem więcej :D BJ zawitają również do PERU :D ( i teraz jak się czujesz? :D )
Dostałam te informacje jako "PEWNE", ale ja tam jestem nieufna do samego końca.
Czuję, że w tym dniu wszyscy chcemy być Peruwiańczykami :P
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

A ja mam wrazenie, ze oni sobie specjalnie z nas jaja robia jadac do Peru itp gdzie wcinaja swiniki morskie, zeby nam pokazac jak mali jestesmy...... ;[
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:
jovizna pisze:
Powiem więcej :D BJ zawitają również do PERU :D ( i teraz jak się czujesz? :D )
Dostałam te informacje jako "PEWNE", ale ja tam jestem nieufna do samego końca.
Czuję, że w tym dniu wszyscy chcemy być Peruwiańczykami :P
:D :D :D :D o TAK! Zwłaszcza, że najtańsze bilety mają kosztować 20 ojro :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Po głębszym przemyśleniu sprawy uznałem, że to Peru to jednak dobry znak, bardzo dobry znak :D Wszakże premier, którego kraju znany jest jako słońce Peru? ;) Chyba czas odkładać te 20 euro na bilet :D
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Chyba że BJ chwytają się każdej możliwej okazji zarobienia pieniędzy by przebić forsą trasę koncertową AC/DC :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Moment moment. STOP. Przeciez u nas nie chieli wystapic bo nie chieli obnizyc cen biletow a nagle chodza po 20ojro? :o :zly: F**K.............

Obrazek

Wuja Donek chyba pomylil kraje i zalatwil dla Peru...... :whoeva:
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Wybaczcie, miało być 20$ a nie ojro :D (wiem, jest jeszcze zabawniej)

Kurcze, jestem strasznie ciekawa jak to się wszystko potoczy.
Ich organizator zaryzykował, że wyprzedadzą wszystkie bilety czyli ok 45.000 :) nasz niestety nie miał takiej wiary i przede wszystkim konkretnego miejsca, które nie byłoby w tym czasie rozkopane.
Poza tym ten nasz "stadion" lub coś, co go przypominało miał o połowę mniejszą pojemność i żeby opłacić zespół bilety musiałyby kosztować troszkę więcej niż 20$ :D

Jeśli ceny rzeczywiście będą takie, jakie podają ludzie z Peru :P czyli między 20$ - 180$ to nawet średnia z tego x 45.000 typa daje organizatorowi zarobek ok. 2 mln $ - zakładając oczywiście, że BJ nie obniżyli stawki i nadal oczekują 2 mln $ za występ.

Wszystko zależy od tego, jak liczni są fani w Peru...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Moment moment. STOP. Przeciez u nas nie chieli wystapic bo nie chieli obnizyc cen biletow a nagle chodza po 20ojro? :o :zly: F**K.............
zakładając oczywiście, że BJ nie obniżyli stawki i nadal oczekują 2 mln $ za występ.
Wczoraj czytałem jakiś artykuł w którego tytule było, ze Jon broni wysokich cen biletów. W artykule odpowiadał na pytania dziennikarza, że ogólnie ceny mają niskie w porównaniu do innych największych gwiazd, a drogie są tylko pakiety specjalne typu VIP w które wchodzą specjalne udogodnienia. Powiedział, że nie wie co tam jest dokładnie ale chyba w ramach takiego pakietu jest 20 biletów na koncerty itp. W żadnym przypadku nie tyczy się to miejsc na koncercie które są dalej w takich samych cenach.

Był to artykuł bodaj sprzed koncertów O2. Wyraźnie w nim widać, że Jon nie wiedział nic o biletach i oddał tą sprawę menadżerowi i firmie. Bo jak wiemy nie w żaden pakiet nie chodziło 20 biletów ;] i ceny biletów na płytę itp też podrożały.

Podejrzewam, ze po tych pytaniach z rożnych stron zainteresował się kwestią cen biletów i sprawdził co w nich jest udostępniane. Podobno mocno się zdenerwował na obietnice "Spotkań" fanów z nim samym, bo do takich spotkań nie dochodziło. I to miał być powód zwolnienia tego menadżera. Dodatkowo Jon bardzo narzekał na promocje Circle o czym mówił przed wykonaniem ST i WWWB w O2 mówiąc, ze nie może liczyć na radio, video tylko na "was" czyli fanów.

No i podejrzewam, ze te nowe ceny są już wynikiem pracy nowej ekipy i ingerencji Jona w sprawy biletów.
Wuja Donek chyba pomylil kraje i zalatwil dla Peru...... :whoeva:
Jako cudotwórca w ramach wdzięczności za ciepłe przyjęcie załatwił im coś co było niemożliwe. Koncert w PL chyba jest ponad jego możliwości ;]
A ja mam wrazenie, ze oni sobie specjalnie z nas jaja robia jadac do Peru itp gdzie wcinaja swiniki morskie, zeby nam pokazac jak mali jestesmy...... ;[
Ja bym nie obrażał Peru. Owszem jak zobaczę na liście koncert w np. Kambodży, Antigue i Barbude, Birmie, Botswanie, Erytrei, Gabonie, Komorach, Laos, Suazi lub ewentualnie (nie wiem czy nie przesadzam) na wyspach Marschalla to przejdzie mi myśl, że BJ mogą u nas. Bo to są kraje z ligi w której my jesteśmy ;]
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Adrian pisze: Ja bym nie obrażał Peru. Owszem jak zobaczę na liście koncert w np. Kambodży, Antigue i Barbude, Birmie, Botswanie, Erytrei, Gabonie, Komorach, Laos, Suazi lub ewentualnie (nie wiem czy nie przesadzam) na wyspach Marschalla to przejdzie mi myśl, że BJ mogą u nas. Bo to są kraje z ligi w której my jesteśmy ;]
A Kaczyński mówił, że nasze miejsce w G20 ;)

P.S. ciekawe czy te obiecane spotkania z Jonem w ramach VIP to takie jak na zamieszczonych w wątku obok fotkach :whoeva: :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

jovizna pisze:Wszystko zależy od tego, jak liczni są fani w Peru...
http://bonjoviperufans.blogspot.com jak na moje oko, patrzac na ich zlot (fakt, oni przynajmniej maja :P ) oficjalna strone oraz na forum itd itp - w porownaniu z nami - amatorka jakas.....
Daje swoj leb uciac, ze poszlo tylko o kase a 45k w zyciu sie nie sprzeda.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Eeeee, ale oni już byli w Peru hehe i w Gwatemali też! Pfff i w Wenezueli.... :whoeva:
teraz to ja czuję się jak obywatelka kraju piątego świata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”