Pogodzony....

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Sam Bora

Re: :)

Post autor: Sam Bora »

TheRock pisze:Coldplay - no to jest to !!! przynajmniej wirtuozi rocka, a nie jakieś tam Bon Jovi - pseudomuzycy.
Coldplay posiada w sobie tyle nieokiełznanej energii, że przy pierwszej zwrotce pierwszej piosenki któregokolwiek ich albumu można z nudów zasnąć. Mam szacunek do takich tuz jak Zeppelini, Floydzi(chyba najlepszy zespół brytyjski) ,Deep Purple czy Stonesi.Queen pomimo stylu Freddy'ego też (choć nie zawsze) trzymał poziom. Ale to całe przynudzanie z pogranicza U2 czy Radiohead(choć grupa Thoma Yorke to akurat średni przykład)jest raczej męczące.Tyle w tym rocka co metalu w Bon Jovi.
Sin666
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 32
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, o 12:28
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Sin666 »

Kolego "Sam Bora" powiedz mi jaki masz cel w chwaleniu się w każdym temacie, że jesteś bardzo ograniczony muzycznie? Bardzo niefajnie się czyta Twoje posty w których niewiele odnosisz się do meritum a na siłę wciskasz innym swoje poglądy.
Sam zespół Bon Jovi jest z tego co czytam jest dla Ciebie dnem i domyślam się, że jesteś tutaj w ramach akcji oczyszczania swojej duszy poprzez masochizm.
We Wrocławiu stadion otwierają Coldplay więc już możecie odpuścić temu biednemu miastu :P
To jest potwierdzona wiadomość??
Mówiąc stylem kolegii "Sam Bory" nie idąc na koncert Coldplay jesteśmy popierdółkami a nie prawdziwymi fanami najprawdziwszego na świecie ROCKA. Zaznaczam, że należy popatrzeć, że pisze ROCK z dużej litery a to oznacza, że chodzi mi tylko o te najwartościowsze zespoły ROCKOWE tj. U2, Coldplay, Smiths ecc a nie takie popowe popierdółki jak Zeppelini czy Metalika.
Oczywiście tekst z przymrużeniem oka może niektórzy pomyślą jak ich "oczywiste oczywistości" są żałosne.
A na Coldplay poszedłbym z miłą chęcią. Na pewno dla mnie lepsze to niż 10ty koncert Mettaliki, która chyba miała grać we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ale, na przykladzie POZnania, widzimy, ze organizatorzy sa jednak samobojcami i zapraszaja smętnych nudziarzy takich jak Sting (przy calym moim braku szacunku do niego) na ktorych koncerty przychodza ludzie z popcornem i kawka w rece. Prawie jak na Legii w stolycy ;)
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ciekawostka dla tych, którzy twierdzili, że w latach 80' BJ byli traktowani poważniej niż obecnie i grali prawdziwego hard rocka :D

Kategoria w jakiej dostali nagrodę + słowa Jona w przemówieniu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=AainLjK5 ... re=related

jeszcze jakieś pytania? :P
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

zaczynam się bać w jakiej kategorii zagrają na Jazz Fest...
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Scrooge pisze:Ciekawostka dla tych, którzy twierdzili, że w latach 80' BJ byli traktowani poważniej niż obecnie i grali prawdziwego hard rocka

Kategoria w jakiej dostali nagrodę + słowa Jona w przemówieniu
Takie moje przemyslenia nieco obok tematu: nie wiem czy krytycy mieli racje określajac BJ "flash in the pan", bo przeciez oni nie wyplyneli nagle z nikad z jednym hitowym singlem, ale wczesniej wydali 2 płyty, ktore rozeszły sie bez wiekszego echa.
Co do samej kategorii - w latach 80 nawet pop był niezły :lol: Nie to co teraz: albo totalny shit-hit na pół sezonu, albo... covery hitow z lat 80 i wczesniejszych ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
PiterQ
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 16 stycznia 2011, o 20:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: PiterQ »

mała-mi pisze:
Scrooge pisze:Ciekawostka dla tych, którzy twierdzili, że w latach 80' BJ byli traktowani poważniej niż obecnie i grali prawdziwego hard rocka

Kategoria w jakiej dostali nagrodę + słowa Jona w przemówieniu
Takie moje przemyslenia nieco obok tematu: nie wiem czy krytycy mieli racje określajac BJ "flash in the pan", bo przeciez oni nie wyplyneli nagle z nikad z jednym hitowym singlem, ale wczesniej wydali 2 płyty, ktore rozeszły sie bez wiekszego echa.
Co do samej kategorii - w latach 80 nawet pop był niezły :lol: Nie to co teraz: albo totalny shit-hit na pół sezonu, albo... covery hitow z lat 80 i wczesniejszych ;)
?eby chociaż te covery utrzymały część poziomu oryginałów... a nawet cover w dzisiejszych czasach oznacza jedno, jak Ty to określiłas "shit-hit"
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Co to za syf w moim temacie? Scrooge robisz mi bajzel :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:We Wrocławiu stadion otwierają Coldplay więc już możecie odpuścić temu biednemu miastu :P
We Wrocławiu stadion otworzy George'a Michaela swoim wrześniowym koncertem. Kiszka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”