"Crush" debiutanckim albumem...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

czasami szybko pisze bo mam chwile i pisze to co mi pierwsze do glowy przyjdzie . Nie zwracam uwagi na stylistyke,bo nie o to tutaj chodzi ,a uczucia i przekonania.A je sie da ,mimo niepoprawnej stylistyki,na szybko przekazac.Student ty za to niby wykszalcona osoba,sadzac po nicku,ale kultury osobistej to chyba za duzo nie posiadasz!Na to wyglada,ze to nas różni.Jeden moze byc murarzem i nie pisac poprawna polszczyzna ale kulture osobista posiadac a drugi bedzie mial skonczone piec fakultetow a kultury i tak mu brakuje!pozdrawiam
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

kowal11 pisze: Nie zwracam uwagi na stylistyke,bo nie o to tutaj chodzi
O to tez.

A tak wogole to co ma moja kultura osobista do Twojego stylu pisania?
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Kowal nie karm trolla ;)

student chyba ma jakieś problemy ze sobą, a związane z tym frustracje odreagowuje na tym forum poprzez głupawe wycieczki osobiste, jak np. powyższa w stosunku do Ciebie... po prostu ignoruj, bo odpisując tylko dajesz mu satysfakcję, pokazując że Cię to rusza ;)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Zmieniam trochę swoje zdanie na temat albumu Crush, ponieważ doznałem olśnienia. Dlaczego nie zauważyłem tego, że na tym albumie jest jeszcze jeden bardzo chwytliwy hicior. Chodzi mi o One Wild Night wydane dokładnie rok po premierze Crusha. Bon Jovi stałoby się wtedy Two-Hit Wonder, czyli zostałoby zapamiętane przez utwory It's My Life i One Wild Night.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”