2009 - Rok Bon Jovi!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Co planujesz kupić w tym roku ??

Nowy album - Best Of
9
17%
Nowe DVD
13
25%
Dokument o zespole
8
15%
Oficjalną książke o zespole
14
26%
Nowy singiel
6
11%
Nic
3
6%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

2009 - Rok Bon Jovi!

Post autor: Adrian »

Rok 2009 to oczywiście 25lecie zespołu. Zapowiada się, ze będzie on obchodzony bardzo hucznie. Fani dostana do swojej ręki nie byle co bo masę materiałów. Będzie to oczywiście nowy Best Of, nowe DVD, dokument o historii Bon Jovi i oficjalna książka o zespole.
+ ewentualnie singiel

Pojawia się teraz małe pytanie skąd na to wziąć kasę ;]

Oczywiście chciałbym mieć jak najczęściej takie problemy. Dodatkowo w tym roku nagrywają nową rockową płytę... To może być dla mnie najlepszy rok jeśli chodzi o Bon Jovi w moim całym życiu ;P

W sądzie podane jest wszystko osobno, bo może to wszystko wychodzić osobno, ale też może to być w jakieś mega dużej paczce za 500 zł ;] No i można wybrać maksymalnie 5 odpowiedzi (lub np 1dna)

Zaznaczcie jednak to co was najbardziej interesuje w tym roku.
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Zagłosowałam na DVD i The Best Of.

Już tak nie mogę doczekać się tego DVD. Koncerty w MSG odbyły się w lipcu zeszłego roku - ile można czekać. Bootleg to nie to samo... Co do składanki, jestem bardzo ciekawa, jakie utwory na nią trafią (czy od czasu wydania Cross Road, czy z całej twórczości zespołu), no. i oczywiście jakie będą piosenki premierowe. W końcu są/będą one nagrywane w trakcie tej samej sesji, co nowy album.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Głos na książke i DVD. The Best of sie nie spodziewam w 2009, pewnie bedzie w 2010. Ale z DVD wiąrze największe nadzieje, spodziewam sie jakichs fajnych dodatkow i dobrego montazu. Oby bylo warto.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Głos również na książkę i DVD. Uwielbiam oglądać ich koncerty, więc wiadomo, a co do książki - prawie wszystkie wielkie kapele mają coś oficjalnego o sobie, teraz czas na BJ :D
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Ja bym chętnie sobie kupiła tą książkę, no i oczywiście DVD :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
EVENo

Post autor: EVENo »

Album TheBestOf (nieważne kiedy wyjdzie i tak kupie :P) dokument i książka. No i czekamy, czekamy na (prawdopodobnie) 2010r. i 11. płyte :cfaniak:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jakiś album ma wyjśc pod koniec tego roku, ale podobno sam Jon nie wie jeszcze czy będzie to Best Of czy jednak studyjny album.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Coś dziwnie czuje ,że możemy sie spodziewać studyjnego albumu. Skoro Jon i Rich maja juz pare ( czy tam pewnie wiecej) nowych utworów napisanych to pewnie nie bedą tego trzymać w szufladzie. Choć z drugiej strony tyle tego ma wyjść , ze cholera wie co dadzą pierwsze...
Obrazek
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jak mają wydać drugie LH - lepiej niech poczekają do przyszłego roku. Za kawałkami typu Seat Next To You ani mi po drodze, ani specjalnie tęskno...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli czas ma działać na ich korzyść to lepiej, żeby poczekali i wydali potem jakiś naprawdę czaderski album studyjny. Ale kto tak naprawdę wie czy będzie jakaś różnica jeśli wydadzą płytkę za dwa lata a nie w tym roku...
Tak czy inaczej, kiedykolwiek to miałoby nastąpić...doczekać się nie mogę ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Mam mieszane uczucia co do czasu tworzenia płyty. Wydaje mi się, że to bardziej jest potrzebne fanom aby nabrali głodu na nową twórczość BJ.

Dla przykładu krążek Gunsów. Czekaliśmy 17 lat na album. Wiele sesji, mnóstwo muzyków a piosenki były nagrywane nawet w 100 wersjach. I co dostaliśmy?? Album który mi się bardzo podoba, ale bez większych rewelacji. Są 2 genialne piosenki (Better, SRevenge), kilka bardzo dobrych i kilka słabszych.
Z drugiej strony płytą roku poprzedniego jest dla mnie Viva La Vida Coldplay. Między Viva a X&Y upłynęło 3 lata i to w spokoju wystarczyło aby stworzyć super płytkę.
Taka sama sytuacja tyczy się BJ. LH w 2007 a nowy w 2010. 3 lata spokojnie wystarczą aby stworzyć coś nowego i świeżego.
Zresztą ostatnio wybraliście Bounce na najlepszą płytkę po 2000 roku a wydana została 2 lata po Crushu.

Osobiscie płytka Gunsów ma dla mnie tyle samo wartości co LHighway. NA LH mamy 2 genialne (przegenialne utwory - AOD, WLOALeaving), kilka bardzo dobrych (MAM, TWASAnymore, TLNight, WGIGOn) oraz kilka słabszych (SNTYou, EB, Summertime).
Trzeba było czekać aż 17 lat?? nie. wystarczyły 2 lata aby dostać produkt o podobnej wartości muzycznej (jak dla mnie).
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

tylko czekaj aż Tatar przeczyta fragment o gusnsach xd
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze:Z drugiej strony płytą roku poprzedniego jest dla mnie Viva La Vida Coldplay.
Szczerze, to bardzo mnie to zaskakuje. Płyta jako całośc jest słaba, jedynie pojedyncze 3 moze 4 piosenki zasluguja na uwage. Ciekaw jestem argumentacji.
Adrian pisze:Osobiscie płytka Gunsów ma dla mnie tyle samo wartości co LHighway.
Bardzo brzydko obrażasz Gunsów i Chinese democracy. Jak dla mnie ChD jest to naprawde batdzo dobra płyta a nie słaba.
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dandi pisze:Szczerze, to bardzo mnie to zaskakuje. Płyta jako całośc jest słaba, jedynie pojedyncze 3 moze 4 piosenki zasluguja na uwage. Ciekaw jestem argumentacji.
dokładnie, płytka słaba, parę utworów na +
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Adrian, błagam. Nie wiem wogóle co Ty chcesz porównywać? WLOL do TWAT? Wybacz, ale jakikolwiek wymiat osobisty ma dla Ciebie WLOL no to zdobywając sie na minimum obiektywizmu mozna stwierdzic, ze muzycznie, produkcyjnie itp. itd. kazda piosenka z ChD bije wszystko na LH. Ja tu nie widze nawet pola do argumentacji i dyskusji, to wydaje mi sie oczywiste. Z resztą nieważne - ile razy mozna wałkować temat tych samych płyt. ;]

Nt. Coldplay sie nie wypowiadam - nie lubie i ch**. :cfaniak:

Poza tym:
a) SRevenge to co najwyżej dobry kawałek; pomimo całej sympatii do niego inne utwory z ChD mają lepsze rozwiązania.
b) nie wiem gdzie od 93 roku do 2008 jest 17 lat. ;]

Ale czekam na album BJ, a jakże. :PPP
tylko czekaj aż Tatar przeczyta fragment o gusnsach xd
jasnowidz, czy co.... xD
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”