Zamiast 1 bedzie 4 !

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zamiast 1 bedzie 4 !

Post autor: Adrian »

Co śadzicie o tym, że powstały już 4 teledyski do 2 piosenek. Chodzi mi oczywiście o teledyski do piosenki WTWYA i WSYCGH.

Dla niewtajemniczonych właśnie powstała druga wersja do WTWYA z Ishamem za kamerą (pierwszą wersje reżyserował ten od All About Lovin). Do WSYCGH powstały 2 teledyski. 1 teledysk sam zespół. 2 teledysk - zespół z Jeniffer. Teledysk z Jennifer trafi do kanałów Countrowych, a bez Jeniffer do ogólnych stacji muzycznych.

Jak dla mnie jest to super sprawa. Niedawno martwiłem się, że będą 3 single a tylko 2 teledyski. Nie wiem jak rozwiążą problem z WTWYA, tzn czy go jakos pomieszają, ale na pewno dostaniemy samą wersje Klansfielda (czy jak mu tam) no i ta drugą wersje (albo z fragmentami Ishama, albo całkiem inny).

Ja się ciesze z każdego teledysku i uważam że teledysk do WSYCGH może być naprawde dobry. Pomysł na teledysk dokumentalny z zespołem grającym przed domami wybudowanymi za ich pieniądze ... Może być ciekawie.

Ciekaw jestem dlaczego tak wyszło. Mam swoją wersje.

Przychodzi Jon i mówi Reidowi (universal szef), że rozdaje kase z teledysku WSYCGH ludziom poszkodowanym z Katriny, no i Jon wychodzi. Reid sobie mysli , a takiego wał.... Chcesz nie mieć teledysku, to ja ci zrobie 3 teledyski ... No i mamy 4 teledyski :)

Napiszcie swoje odczucia, czy też się cieszycie... Bo pozatym singiel WTWYA wyjdzie wszędzie oprócz USA i Kanady a oni dostana singiel WSYCGH, czyli możemy doczekac się 4 singla, gdyz trasa koncertowa będzie trwać ... A WTWYA i WSYCGH mają wyjsc w tym samym czasie
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Re: Zamiast 1 bedzie 4 !

Post autor: Cr@sH »

Adrian pisze: Przychodzi Jon i mówi Reidowi (universal szef), że rozdaje kase z teledysku WSYCGH ludziom poszkodowanym z Katriny, no i Jon wychodzi. Reid sobie mysli , a takiego wał.... Chcesz nie mieć teledysku, to ja ci zrobie 3 teledyski ... No i mamy 4 teledyski :)
dla mnie troche to bez sensu nie chcesz teledysku (napewno chcieli zrobic teledysk) to ze robia dwie wersje Who says tak myslalem ze bedzie i ze ta wersje country bedzie tylku w usa gdzie jest jako bonus na albumie a co do rozdawania kasy to za teledysk who says oni nie wydali z teledysku na pomoc ludzion poszkodowanym podczas huraganu (zrobil to Jon podczas wizytu u Ophry (czy jak to sie tam pisze;) przekazal 1 mln dol) a za pieniadze z teledysku wybudowane zostaly domy.

a pozatym who says i wlecome to beda jako drugi singiel no i nastepny 3 napewno bedzie ale na tym pewnie juz koniec bedzie
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Ogólnie uważam to wszystko za dobre i ciekawe rozwiązanie...ps. ta panienka Jennifer niczemu sobie jest hehe... 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”