Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: M »

Patrząc jak krwawisz...
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: imp »

na tvn7 leci U-571 z JBJ
sprzed 20lat:)
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: Badmotorfinger »

Sergio Ramos - najlepszy w ostatnim czasie snajper Realu Madryt wrzucił na Instagrama filmik z dedykacją dla swojej uroczej małżonki i dzieci, a w tle leci It's My Life.
Poza tym SR ma na karku tatuaż w stylu logo Bon Jovi a wraz z żoną są fanami rocka.
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
usunięty użytkownik 4858

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

..
Ostatnio zmieniony 25 października 2020, o 20:47 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4858

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

przy okazji opisu tła powstawania "Wind of Change" Scorpionsow dziennikarz wpiął kilka pamietnych anegdot zwiazanych z wyprawą BJ na Moskiewski "Peace Festival":
"Pomysł MTV i Doca McGhee, promotora i menedżera kilku ważnych w tamtym czasie zespołów heavy metalowych, był szatański: na stadionie im. Lenina (dziś Łużniki) w ramach Moskiewskiego Muzycznego Festiwalu Pokoju zagrają: Ozzy Osbourne, Bon Jovi, Skid Row, Cinderella, Scorpions i Mötley Crüe.

Amerykańscy chłopcy z długimi tlenionymi włosami, grający soft metal i śpiewający "Girls, Girls, Girls" (wielki przebój Mötley Crüe), jako ambasadorowie wolnego świata w chylącym się ku upadkowi Kraju Rad. I Scorpionsi, z zachodnich Niemiec.

To wciąż był ZSRR, więc koncert nie mógł odbyć się ot tak po prostu, dla samego koncertu. Wymyślono więc szczytną ideę: muzycy wystąpią w ramach walki z alkoholizmem i narkotykami.

To dosyć dziwne, bo zespoły metalowe, jak wiadomo, miały i mają tylko cztery zainteresowania: seks, alkohol, narkotyki i seks. Koncert organizowała Fundacja Make A Difference – Zrób Różnicę, którą muzycy, na własny użytek, szybko przemianowali na Make A Drink – Zrób Drinka.

Na pokładzie samolotu wiozącego amerykańskie kapele z USA do Europy szybko zaczęła się balanga. Gdy na międzylądowaniu w Londynie dosiedli się Scorpionsi, reszta była już na dobrej bani i zaczęły się kłótnie: czy Bon Jovi ma zagrać przed Mötley Crüe, czy odwrotnie? Kto ma prawo użyć pirotechniki (Rosjanie zresztą patrzyli na nią niechętnie) w czasie występu? Do tego doszło przedrzeźnianie niemieckiego akcentu Klausa Meine.
Później, już w Moskwie, zaczęło się udowadnianie, kto jest większym dupkiem.
Skończyło się tym, że organizator koncertu, Don McGhee, został zwolniony ze stanowiska menedżera przez kilka zwaśnionych zespołów. Sam koncert był jednak wielkim wydarzeniem - pierwszym takim w historii Rosji Radzieckiej.

Za to na scenie okazało się, kto jest największą gwiazdą. To Scorpionsi, mimo, że umieszczeni między rosyjskim zespołem Brigada S. a amerykańskim Skid Row, zaczarowali rosyjską publiczność. 100 tysięcy gardeł śpiewało z wokalistą piosenki niemieckiego bandu, a żołnierze Armii Czerwonej rzucali w powietrze czapkami z szerokim daszkiem.

Gdy Amerykanie pili, Scorpionsi czuli, że mają pokojową misję do wypełnienia: nieśli dobrą rockandrollową nowinę od Niemców dla Rosjan. Zapomnijmy w końcu o wojnie ojczyźnianej… Tak właśnie kończyła się Zimna Wojna. Wspólnym śpiewaniem "Bad Boys Running Wild"."
źródło: https://gwiazdy.wp.pl/scorpions-wind-of ... 195355265a

Ile czasu minęło... W kilku szczegolach mam nieco inne zdanie niż autor artykułu, ale większość się zgadza:D Mam jeszcze sentymentalną taśmę magnetofonową ale cd zdazylem zgubić, prehistoria... ;D

P. S. Jon został pochwalony przez Joe Bidona ;) za intensywne wspieranie w walce o prezydenturę:
"On Saturday (October 24), Jon Bon Jovi played a three-song concert at a drive-in rally in eastern Pennsylvania for Joe Biden. At the event, Jon praised Biden's response to the coronavirus, saying, "Joe knows that masks are not a sign of weakness, thBiden later called Bon Jovi a friend and "national treasure" who has "always gone wherever I've asked him." ey're a sign of strength.
Biden later called Bon Jovi a friend and "national treasure" who has "always gone wherever I've asked him.""
Ostatnio zmieniony 25 października 2020, o 21:10 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: EVENo »

Świetny tekst, czyta się rewelacyjnie :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

tak, fajny txt :)

A odnośnie wsparcia kampanii Bidena w Pensylwanii; link do fragmentów z występu :
https://w3.cdn.anvato.net/player/prod/v ... NjB9#amp=1
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: JonetteBJ »

Tak, znowu Mróz :P Tym razem Czarna Madonna
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: prezes1 »

JonetteBJ pisze:Tak, znowu Mróz :P Tym razem Czarna Madonna
Mróz niestety słynie ze swojego niechlujstwa, czasem go czytam ale nie lubię wszelakich błędów, które popełnia. W jednej z książek z serii o komisarzu Forście znalazłem 3 błędy topograficzne(bo akurat na Tatrach się znam).
A odmiana Bonjoviego też mnie wnerwia. ;)
Ja tymczasem oglądałem w weekend koncert Europe z okazji 30 lecia albumu 'The Final Countdown' i wyłapałem takie foto na telebimie:

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Widać, że miło wspomina JOna! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: Paulska »

prezes1 pisze:Ja tymczasem oglądałem w weekend koncert Europe z okazji 30 lecia albumu 'The Final Countdown'
To było nas dwóch ;)
Koncert przedni, a zdjęcie na telebimie też wyłapałem ;)
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: Franciszek Józef I »

Organizatorzy skoków narciarskich chyba upodobali sobie Bon Jovi. Tydzień temu na skoczni leciało Born Again Tommorow, a dziś Have a Nice Day.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: JonetteBJ »

Generalnie, z tego co się orientuję, to na większości konkursów za oprawę dźwiękową odpowiada ta sama ekipa, więc może są fanami :P
W poprzednim sezonie BJ też trafiało się dosyć często, raz nawet słyszałam I'll sleep when I'm dead ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: aLittleRunaway »

Nie mogę po prostu, ten fragment kiedy Jonny wpada do basenu ?
https://youtu.be/Xm86fwUgoSs?t=1243
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: aLittleRunaway »

Ok, więc... nie wiem czy to tutaj ktoś kiedyś porównał Bon Jovi do wirusa, czy to było gdzie indziej, ale jakoś tak mnie niedawno wzięło na tworzenie memów i coś takiego z tego wyszło ?

(nevermind, w sumie muszę zacząć w końcu analizować teksty źródłowe ze zjazdu gnieźnieńskiego na jutrzejszą historię a tymczasem ciągle przeglądam to forum ? )

Anyways
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Wzmianki o BJ

Post autor: aLittleRunaway »

Koleżanka rzuciła naszemu Philowi wyzwanie, miał spróbować powiedzieć "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz". O dziwo - przyjął challenge ?
https://www.instagram.com/p/CK7sYMaMEPK ... xcb6usm31j
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”