Mam pytanie!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
FankaAnka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2007, o 18:07
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Mam pytanie!

Post autor: FankaAnka »

Hej! Bardzo często jestem pod wrażeniem waszych wiadomości na temat zespołu. :brawo: Dlatego mam pytanie. Ja jestem fan, który słucha ich muzyki, dla przyjemności tłumaczy teksty ich piosenek, no i troszeczkę wie o BJ. Ale nie tak dawno natknęłam się na zdjęcia Bon Jovi w Warszawie. Muszę przyznać, że nie miałam pojęcia, że oni byli w Polsce w grudniu 2000 roku. Czy ktoś może mi powiedzieć co to była za wizyta, bo chyba nie jakiś koncert? Chyba jestem strasznie do tyłu z informacjami, ale niech mnie w takim razie ktoś oświeci! :D Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jakiś czas temu pojawił się nawet temat dotyczący w pewnym stopniu tego występu:
http://bonjovi.pl/forum/viewtopic.php?t ... light=tvp1
Był to promocyjny koncert zagrany dla Telewizji Polskiej, oczywiście zagrany nie do końca live :P jak to bywa w tego typu występach. Wizyta była kilkugodzinna, ograniczona głównie do szybkiej promocji, krótki wywiad przeprowadzony przez Macieja Orłosia zaraz po programie i tyle :). O ile pamięć mnie nie zawodzi, udzielili również wywiadu dla jeszcze wtedy Tylko Rocka albo Metal Hammera.
Pod linkiem, który wrzuciłem znajdziesz więcej.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
FankaAnka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2007, o 18:07
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Dzięki

Post autor: FankaAnka »

Dzięki, to wiele wyjaśnia. Ale głowę dałabym uciąć, że nigdy nie byli w Polsce :D. Jak to dobrze pogadać z mądrymi ludźmi! Pozdrawiam.
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

o ile dobrze pamiętam, mam to spotkanie
na video :P. ach, narobili nadzieji :]
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Post autor: gnjovi »

Tak Byli kilka godzin w Polsce.Niestety z playbacku nagrali występ dla TVP ale takie niestety sa wymogi telewizji i obiecali wtedy koncert w 2001 roku.Jak czas pokazał nie zagrali a wywiadu udzielili gazecie Tylko Rock.Szkoda tylko że nie zagrali.Pamietam wtedy jak napaliłem się na koncert w 2001 roku bodajże to miał być czerwiec no trudno cóż...Może w 2009-2010?
Still Keeping the faith
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”