Who Says You Can't Go Home - 3 singiel z HAND

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Nie, trzecim będzie WTWYA, do którego już jest gotowy teledysk. Klipu do Who Says zaś chyba... nie będzie :|
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

To już mi się wydaje co najmniej dziwne :| :| Jaki ktokolwiek ma w tym interes?
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Nie wiem, kto ma w tym jaki interes, ale już widać, że oto mamy kolejne potwierdzenie nieudanego schematu. Cóż, ja się tym zbytnio nie przejmuję, bo na koncertach (niech im Bóg pobłogosławi!) grają naprawdę rockowe kawałki z promowanych płyt ;). Last Man Standing będzie podczas tej trasy jazdą obowiązkową ^-^.
Proszę państwa, oto pyza :D :
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

Drugim singlem będzie "Welcome To Wherever You Are" taka kolejnosc jest na okladce plyty, a po drugie to jest taka informacja na niemieckim forum, a z reszta nie nagrywali by chyba klipu 10 sierpnia, po to by byl on wyeminowany dopiero zalóżmy ...wiosną
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

99-in-the-shade pisze:O Chryste, drugim? TYlko mam nadzieję, że na trzeci nie dadzą 'Wildflower', bo to już by była całkiem skiepskana promocja *-*
No dokładnie, 99, a nawet powiem więcej-"Wildflower" byłoby strzeleniem sobie bonjovisowego samobója.... :P

A co do WSYCGH-no cóż, piosenka na albumie prezentuje się nieźle, aczkolwiek na singiel nie bardzo się moim zdaniem nadaje.... A...i może fakt wynika stąd, że się nie znam, ale melodyjnego hard rocka to ja tam w WSYCGH nie widzę, w czym zgadzam się z Dandim-generalnie nie mam nic przeciwko samemu utworkowi i nie działa mi jakoś specjalnie na nerwy, ale ja bym to zakwalifikowała jako pop-rock, ewentualnie jakąś lżejsza odmiana rocka....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

co do ilosci singli to pewnie beda 3 bo teraz jest juz taka moda 3 single i kolejny album ;] a szkoda bo teledyskow nigsy za malo :D
a co do kolejnego singla to juz sam nie wiem bo niby nakrecili juz teledysk do WTWYA a ostatnio przeczytalem:
As they prepare to shoot their next video for the single, "Who Says You Can't Go Home," the band will use only part of the allocated budget. They will donate the rest to Habitat for Humanity.
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

krissk pisze:Drugim singlem będzie "Welcome To Wherever You Are" taka kolejnosc jest na okladce plyty, a po drugie to jest taka informacja na niemieckim forum, a z reszta nie nagrywali by chyba klipu 10 sierpnia, po to by byl on wyeminowany dopiero zalóżmy ...wiosną
Otóż nagrywaliby :D Mogą być dajmy na to strasznie zajęci koncertowaniem, udzielaniem wywiadów itede. Mogliby nie mieć na to czasu, a że mają go teraz, skorzystali z tego i nagrali klip ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”