NOWE ŚMIESZNE Video do WSYCGO

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

:O

Post autor: BonJovianka »

Ten człowiek-pies jest straszny ... jest tak żałosny, że nawet zaczełam się z niego smiać ... A z ludzi, których mi żal raczej się nie śmieje, więc to już jest szczyt ! Moment przy solówce jest szokujący i sama nie wiem czy lepsze budowanie domów czy to. Pewna jestem jednego: ten teledysk wzbudza w ludziach jakieś uczucia (nie tak jak budowanie domów), lepsze lub gorsze ... :) I faktycznie może kojarzyć się z IMF ... :)
A wiecie co w ogóle, ten pies w momentach kiedy szczeka i tak z ogólnego wrażenia przypomina mi mojego kolegę z klasy :P
Poza tym że ten teledysk śmieszy w większości świntuchów;) to uwarzam, że najlepszy jest motyw, gdy właściciel sklepu pierze miotłą tego człowieka-psa :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Poza tym że ten teledysk śmieszy w większości świntuchów;)
No i tu dużo zależy czy ktoś się potrafi śmiać z "seksualnych" scen.
Jak dla mnie 2 sceny są rozbrajające.
1) z Rychem - świetna :)
2) Jak pies biegnie i pokazuje łapą cześć do 2-go psa który ten właśnie ten tego Ekhm...

Teledysk inny, kiczowaty, ale na pewno o to chodziło w zamyśle.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmm... zależy jeszcze, jaki rodzaj scen z podtekstem seksualnym jest dla kogoś zabawny *-*. Bo dla mnie ta z solówki... eerm... *-*
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

moze ten teledysk jest troche kiczowaty ale wg mnie bj chodzilo zeby ktos o tym dyskutowal tak jak my teraz to robimy;]narazie widzielismy to tylko my fani a co bedzie jak zobacza to wszyscy ;]Ale bedzie masakra;]Beda o tym gadac i gadac mam nadzieje ze wyjdzie to bj na dobre;];;]
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2006, o 20:09 przez AxeL, łącznie zmieniany 2 razy.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

totalna beznadzieja, sorry, ale dawno nie widziałam głupszego teledysku i to w wykonaniu swoich ulubieńców.

kanał :(
“Believe in love. Believe in magic. Hell, believe in Santa Clause. Believe in others. Believe in yourself. Believe in your dreams. If you don't, who will?” JBJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Do tej pory narzekaliście, że ich teledyski są za piękne to teraz macie ładny teledysk :)

Wiecie, że z przyjazdu BJ do Polski to już kompletne nici. Przecież Mohery jak zobaczą teledysk to każą Kaczce wprowadzić zakaz wjazdu BJ do Polski a Rydz klątwe na nich "spuści".
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

z dwojga złego wolałam ten, w którym dom budowali... przynajmniej śmieszny był!! bo toto nie jest śmieszne ani trochę :| ... koniec kwestii...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Wiecie, że z przyjazdu BJ do Polski to już kompletne nici. Przecież Mohery jak zobaczą teledysk to każą Kaczce wprowadzić zakaz wjazdu BJ do Polski a Rydz klątwe na nich "spuści
ha
ha
ha
to żeśmy siem uśmioli no ;/
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

YYyy... a tak ogólnie to o czym jest ten teledtsk..Mój Boze!! Bon Jovi schodzi na psy..to jest przykre a moze ich oficjalna maskotką stanie się PIES!!;/ Przykro mi było patrzec..maja chłopaki fantazje..ale niech ją dla siebie zachowają..:)):/
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ojoj. Przecież oni nie byli przy kręceniu tego co robił pies. Dostali scenariusz zgodzioli się na niego i teraz nawet jeśli im się nie podoba to co mają zrobić ?

A swoją drogą. Czemu tu takie oburzenie praktycznie TYLKO płci pięknej ??? Oglądając ten teledysk wiedziałem, że tak będzie no i widze, że mam racje :)

Z tego co sprawdziłem to tylko jednemu facetowi się nie podoba reszta co się wypowiadała jest raczej za :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Przed chwilą obejrzałem to za namową kilku osób i..... jedynie motyw z Samborą był całkiem zabawny, reszta cienka jak dupa węża. Naprawdę, już widok mnie i dwóch kumpli w knajpie w pozycji 'na gwoździa' był zabawniejszny (tak przynajmniej słyszałem :P ) . Jak to mawiał mój znajomy z roku 'Dajcie mi kamerę, ja to zrobię lepiej'
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Adrian pisze:Do tej pory narzekaliście, że ich teledyski są za piękne to teraz macie ładny teledysk :)

Wiecie, że z przyjazdu BJ do Polski to już kompletne nici. Przecież Mohery jak zobaczą teledysk to każą Kaczce wprowadzić zakaz wjazdu BJ do Polski a Rydz klątwe na nich "spuści".
nie zdziwiłabym sie, już i tak kontrolują media :| ale może do aż tak drastycznych scen nie dojdzie...teledysk taki sobie, sredni jak dla mnie, bywały lepsze.
Awatar użytkownika
nemo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 17 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: z Czarnej Wierzy

Post autor: nemo »

Ja co prawda nie jestem facetem , ale teledysk jak dla mnie jest dosc zjadliwy.Nawet sie zdazylam posmiac. :D Takze nie jest zle. Co prawda nie podobaja mi sie dwa momenty, ale to wynika z mojego świadopogladu i tyle. :)
Nowy klip BJ narobil jak widze sporo zamieszania ,ale moze to i dobrze. :P 8)
Z drugiej strony wole juz ten teledysk niz tak czesto spotykane w telewizji klipy z ''panienkami'' pewnych zespołow. :evil: :evil: :P :P

Mozna powiedziec ze twoorcy teledysku pokazali jezyk :jezor: (czytaj : zrobili klip na wesolo, na przekoor). Poza tym nie da sie wszystkim dogodzic .Np. jednym sie podoba teledysk BJ '' Living in sin'' a innym nie. I Tyle. :diabel:
Come
As you are
As you were
As I want you to be
As a friend
As a friend
†''D''[*]
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Przed chwilą obejrzałem to za namową kilku osób i..... jedynie motyw z Samborą był całkiem zabawny, reszta cienka jak dupa węża
obejrzałam przed chwilą
i podpisuje sie pod tym swoimi blood red nails
i w ogole wszystkim co mam :lol:
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Adrian pisze:Z tego co sprawdziłem to tylko jednemu facetowi się nie podoba reszta co się wypowiadała jest raczej za :)
Kurna, nie będę pierwszy :o Cóż, pierwsi będą ostatnimi, więc żadna strata...
Teledysk do niczego. Niesmaczny, nieśmieszny, nawet nie zabawny. Gorszy teledysk jaki kiedykolwiek z BJ powstał, to ten do Runaway. Prości ludzie może i by się z tego śmiali, ale cóż, mi nie jest dane się z tego pośmiać :mrgreen:
A moment z Richiem może i jest zabawny. Ale nie za sprawą psa, a samej osoby wcześniej wymienionego. Tyle.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”