Czym jest dla Was forum?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Czym jest dla Was forum?

Post autor: ewaika789 »

Właśnie, czym dla Was jest forum, co Wam daje, może też dlaczego tu jesteście...
Dla mnie osobiście to forum jest miejscem gdzie wkraczam do innej rzeczywistości, gdzie są ludzie którzy interesują się tym czym ja czyli Bon Jovi w moim najbliższym otoczeniu nie ma osób które znają twórczość BJ i to jest ten ból..., :P , jest tez miejscem gdzie dowiaduje sie coraz to nowych rzeczy w szczególności o Bon Jovi i poznaje też nowych ludzi ich pogląd na muzyke, różną nie tylko Bon Jovi
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Czym jest dla mnie to forum? Jak na razie chyba tylko miejscem, gdzie mogę znaleźć informacje o tym, co dzieje się na bieżąco w zespole i wokół niego.
Jeszcze do końca się nie zaaklimatyzowałam, dlatego moja obecność tutaj ogranicza się do podglądania tego co piszecie ;)
Trudno mi się udzielać, skoro mam tak małe doświadczenie z muzyką BJ...
EVENo

Post autor: EVENo »

To forum jest dla mnie czymś podobnym, jak dla ewaiki - z nikim w pobliżu nie można porozmawiać o Bon Jovi, no chyba że tak jak ja ostatnio rozmawiałem z kolegą przez chat w grze (konkretnie w SAMPie):
- Fajnie jak tak sie leci, a w słuchawkach leci "It's My life"
- U mnie leci coś innego od Bon Jovi, nawet nie będę pisał co :P
- ITS MAJ LAAAAJFFF
- A co ty k***a wiesz o Bon Jovi?
(cisza)
- To co? Lądujemy w Las Venturas?
:D

No i jak kiedyś wspominałem - to jedyne forum, na którym się udzielam, bo na innych forach np. forum Formuły 1 na portalu PitStop jest mieszanina ekspertów oraz ekspertów z napisem "Potrzebne źródło" obok :D Akurat w tym przypadku rozmawiam tylko na chacie, gdzie zbieramy sie około godziny 19:00 (jest nas około ośmiu) i rozmawiamy o F1 na poważnie. Jednak bez chatu F1 mógłbym przeżyć, bo mój przyjaciel Rafał (pozdrawiam xD) interesuje sie tym sportem nawet bardziej niż ja.

Jednak jeżeli chodzi o Bon Jovi, to wy - użytkownicy tego forum - jesteście jedynymi osobami, które "znam" i przynajmniej znają więcej niż cztery piosenki zespołu, o innych rzeczach nie wspominając. :))
monic96
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 13:59
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: monic96 »

mam tak samo jak ewaika789
na forum są ludzie z którymi można porozmawiać i którzy znają więcej piosenek niż
it's my life

rozmowa z moimi znajomymi

-bon jovi jest do kitu,fajna jest piosenka it's my life
-to jest piosenka bon jovi

i wielkie zdziwienie :o

nie ma z kim porozmawiać o bon jovi bo jaka jest reakcja śmiech albo głupie teksty

dlatego forum jest dla mnie miejscem gdzie są normalni ludzie gdzie można z kimś porozmawiąć
If you feel alone and lost and need a friend
Remember every new beginning is some beginning's end
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

I jak się mówi Jasiek to nikt nie wie kogo mam na myśli :P

Też nie udzielam się na tym forum zbyt często, nie wchodzę też regularnie ale nigdy o nim
nie zapomnę i zawsze z ciekawością w końcu na niego zaglądam by zobaczyć co jest grane ;)
Jest to jedyne forum danego wykonawcy na którym jestem.
Wiadomo że nie ma jak w rodzinie :lol:
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

I jak się mówi Jasiek to nikt nie wie kogo mam na myśli
Skąd ja to znam... :zly:
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
coelka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2010, o 01:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: coelka »

jestem tu nowa,Bon Jovi słucham od dawna, dlaczego dopisałam sie , pomyślałam, że zawsze warto mieć dostęp do nowych i swiezych informacji na temat zespołu, kogo lubie najbardziej..uwazam, ze cały zespół jest fajny a czy Jasiek czy Rysiek,uhm , nie wiem w sumie, acha tak na odchodne powiem cześc wszyskim i pozdrawiam ;) :)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Forum jest dla mnie miejscem, gdzie mogę rozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach jak moich, oraz wyrażać opinie na różne tematy. W realu praktycznie nie mam przyjaciół i dlatego zostały mi tylko fora internetowe. Wiecie że mam problemy z formułowaniem treści postów i specyficzny sposób myślenia; dlatego więc to co piszę, może być dla was nieco irytujące.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo pisze:Jednak jeżeli chodzi o Bon Jovi, to wy - użytkownicy tego forum - jesteście jedynymi osobami, które "znam" i przynajmniej znają więcej niż cztery piosenki zespołu, o innych rzeczach nie wspominając. :))
Ja tak samo mam. Chciałbym z kim w realu porozmawiać o BJ. Ale nie mam z kim bo większość słucha jakieś gnioty, których się nie da słuchać. Tylko na tym forum mogę porozmawiać o moim ulubionym zespole. :))
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jak to się stało, że ominęłam ten temat?
Czym jest dla mnie forum...hmm...trudno określić to w jednym stwierdzeniu. Jestem tu już od tylu lat, że to miejsce stało się codzienną normą. Tak jak mycie zębów po przebudzeniu się rano. To już jest jakaś część życia, tak samo jak ludzie których tu poznałam bliżej. Forum to ludzie. Nie ze wszystkimi udawało mi się dogadać przez te 8 lat, ale są osoby które znaczą dla mnie więcej niż tylko forumowy profil z avatarem :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Dla mnie to forum jest tak jak dla wielu innych skarbnicą wiedzy na temat BJ. Też niestety nie mam za bardzo z kim pogadać na temat zespołu. Do tej pory moje zainteresowanie Bon Jovi ograniczało się do słuchania ich kawałków, dopiero od niedawna wiem coś więcej i to między innymi dzięki właśnie temu forum, ale i nie tylko. ;) Tu ciągle czytam poszerzam swoją wiedzę. Z czasem będę się więcej udzielał. :)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Z pewnością mogę zaczerpnąć z tego forum wiele wiedzy na temat BJ i pooglądać dużo fotek, których wujek Google mi nie pokaże :D
W moim otoczeniu ludzie wolą słuchać muzyki tanecznej lub hip hopu, a mnie to nie za bardzo kręci, więc tutaj spotykam ludzi, którzy gustują w hard rocku i wszystkich odmianach tej żywej muzyki. Cieszy mnie to bardzo. A tym bardziej na tak obszernym forum z pewnością udzielają się osoby z okolic Mikołowa i ?azisk, z którymi w przyszłości mogę nawiązać bliższe znajomości, bo nic tak nie łagodzi obyczajów jak muzyka.
No i cieszę się, że użytkownicy starają się nie obrażać siebie nawzajem, tak jak się to dzieje na innych forach (równiez o tematyce muzycznej).

Tak więc jestem tu dopiero kilka dni, ale dostrzegam te pozytywne cechy i napiszę szczerze, że odniosłam bardzo pozytywne pierwsze wrażenie o tym forum.
EVENo

Post autor: EVENo »

misstwisted pisze:No i cieszę się, że użytkownicy starają się nie obrażać siebie nawzajem, tak jak się to dzieje na innych forach (równiez o tematyce muzycznej).

Tak więc jestem tu dopiero kilka dni, ale dostrzegam te pozytywne cechy i napiszę szczerze, że odniosłam bardzo pozytywne pierwsze wrażenie o tym forum.
Prawdopodobnie dlatego, że wiele osób stąd "wymiotło" (w tym cały, prócz mnie, Błazen Team), jak i również tematy, w których się gotowało umilkły, co sprawiło, że całe forum jest teraz zupełnie inne. Niestety, moim zdaniem - gorsze.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

FORUM - TO ZACZAROWANA KRAINA BON JOVI !!!

Kraina, w której buszują krasnoludki i dostarczają wszystko co tylko chcemy o naszych najukochańszych chłopakach z New Jersey. :jupi:

Ps. Nie mogę przeboleć, że wcześniej nie dołączyłam do tej cudownej krainy ;/
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”