fjuczer:)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ricky Skywalker pisze: Wyszumią się, i zaczną znów nagrywać magiczne albumy, jak dawniej :D Taką mam nadzieję... i taką mam wiarę :D
Tylko pozazdroscic wiary w cuda. No ale po to sa w koncu marzenia, czyz nie?? :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

sobol_77 pisze:Tylko pozazdroscic wiary w cuda. No ale po to sa w koncu marzenia, czyz nie?? :P
No właśnie ;) In a world that gives you nothing, we need something to believe in... ;) W coś trzeba wierzyć... choćby tym czymś miało być pięciu starzejących się rockmanów ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Ricky Skywalker pisze:
sobol_77 pisze:Tylko pozazdroscic wiary w cuda. No ale po to sa w koncu marzenia, czyz nie?? :P
No właśnie ;) In a world that gives you nothing, we need something to believe in... ;) W coś trzeba wierzyć... choćby tym czymś miało być pięciu starzejących się rockmanów ;)
Taaaa... rock'n'roll w dzisiejszych czasach wręcz wymaga wiary weń :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Czy tylko mnie jednej HAND się podoba!!?? :P
Prawda to, że albumów na miarę NJ już nie nagraja... czasy inne, magii brak... ale ja i tak uwielbiam ich muzę.. i wszystkie dywagacje na temat zakończenia przez Jovisów kariery jak dla mnie brzmią okropnie :evil:
mysle, że za 10 lat BJ wciąz bedą grać :D of kosz to co akurat bedzie trendy... i jak to nie bedzie cos okropnego... to ja to przełkne, powiem nawet, z przyjemnością :lol:
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Kasiunia pisze:Czy tylko mnie jednej HAND się podoba!!??
Nie, nie tylko Tobie jednej :P Ja tez uwazam, ze to bardzo fajna plyta, no dobra moze nie taka jakie byly ich poprzednie albumy, ale dobra. Muza sie zmienia i chlopcy probuja sie dostosowac i ja uwazam, iz wychodz im to nie najgorzej. A co do tego czy beda grac za 10 lat, to jak kiedys bodajze mawial sam Jon - pozyjemy, zobaczymy :P :P
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No wiecie... HAND jest świetny :D Jest dokładnie taki, jaki powinien być CRUSH :P Szybki, spójny, dający do myślenia ;) Jest znakiem, że twórczość BJ nie jest jeszcze na wyczerpaniu, a niektóre piosenki nawet zwiększają nadzieję, że powrót do dawnego stylu jest możliwy ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja tam nie widze mozliwosci powrotu do hard rocka w wykonaniu bj ...oni juz tylko moga grac "metal dla grzecznych panienek hee" pamietacie okreslenie nigdy nie bylo trafne teraz jest i to bardzo hehe .wycyckany zespol sie zrobil delikatny i wyglaskany podkladem do makijazu . :P muzyka jak i ich wyglad to taka gladka i sliczna och az sam zachwyt kurde tlko ze hard rock czy wogole rock nie jest dla grzecznych i wyglaskanych tylko dla szalonych i zwariowanych ludzi. a bj juz dawno nie jest taki..i bardzo zaluje :beksa:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Rokitka pisze:ja tam nie widze mozliwosci powrotu do hard rocka w wykonaniu bj ...oni juz tylko moga grac "metal dla grzecznych panienek hee" pamietacie okreslenie nigdy nie bylo trafne teraz jest i to bardzo hehe .wycyckany zespol sie zrobil delikatny i wyglaskany podkladem do makijazu . :P muzyka jak i ich wyglad to taka gladka i sliczna och az sam zachwyt kurde tlko ze hard rock czy wogole rock nie jest dla grzecznych i wyglaskanych tylko dla szalonych i zwariowanych ludzi. a bj juz dawno nie jest taki..i bardzo zaluje :beksa:
Zgadzam się z Rokitką... Bon Jovi odeszli już zbyt daleko od przyzwoitego hard rocka by doń wrócić, a o powrocie do hair metalu nie ma mowy... wyobrażacie sobie te siwe tapiry :mrgreen: ?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ostatnie dwa posty to strzal w dziesiatke. Niestety...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

za 10 lat to juz BJ nie bedzie :P

a co do blizszej przyszłosci to marnie to widze, nie wykluczam sukcesów komercyjnych, lecz nie widze szans na album który spełniłby moje oczekiwania.


"metal dla grzecznych panienek hee" wcale nie ejst!! to jest pop rock dla grzecznych dziewczynek...
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Ja za to ciekawa jestem, czy za dziesięć lat będą w stanie wykroić przebój na miarę It's My Life, na przykład. Jak będą, to ja w nich wierzę XD. Widzę przy tym, że bajka "O BJ, co grali hair-metal, a może do niego powrócą...?" zdaje się nie mieć końca XD.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

a ja jestem z natury optymistką więc troche pomarze :P

Uważam że BJ za 10lat bedą sponsorować jakieś nowe zespoły które chcą sie wybić (dodam że bardzo denne :P) i nagle wpadną na pomysł ze wydadzą jeszcze jedną płyte... jedną ale co to będzie za płyta... coś na miear NY... pięknea przyszłość ich czeka co nie?? :D
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

A co wy nato?? Bon Jovi pograją jeszcze kilka lat, (daj boże hehe) a po zakończeniu kariery jako zespołu, członkowie bedą się czuć jeszcze na siłach i Jon albo David bedą kontynuować kariery solowe, np. Richie założy swój własny projekt tzn kapelkę, jak uczynił naprzykład gitarzysta Deep Purple z tym że w tym wypadku były pewne nie porozumienia,mowa tu o Ritchim Blackmoore który założył całkiem popularną kapelkę Rainbow. Ale wierzmy że Bon Jovi pograją jeszcze dla nas trochę, a potem też daj boże :D jeszcze poszczególni członkowie nas czymś miłym zaskoczą 8)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

LoRdI pisze:"metal dla grzecznych panienek hee" wcale nie ejst!! to jest pop rock dla grzecznych dziewczynek...
no to wychodzi na to, ze jestem grzeczną dziewczyką, która uwielbia pop rock :lol:
kto by pomyślał ??!! :PPPP

jesli BJ za dziesięć lat stworza coś równie dobrego jak HAND (moze być i lepsze :D ) to ja ich wciaz bede słuchać :D dla mnie wciąz są THE BEST !!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

O Kurde ... czytając niektóre posty widze, że niektórzy nie potrafią się odnaleść w dzisiejszych czasach. Po pierwsze jak dla mnie HAND jest z NJersey ulubionymi albumami, żeby była jasność. I tak, że jeśli przez najbliższe 100 lat będą nagrywali takie albumy jak HAND to będe zczęśliwy.

Moim zdaniem to będzie tak. I uważam, że naprawde tak to będzie, no czyba, że niespodziewanie odniosąjakiś oszałamiący sukces.

Zacznijmy od początku.
1980-90 - Zespół na fali "metalowych" piosenek nagrywa Metal dla dziewczynek
1992-1995 - Sukces Grungee sprawił, że trzeba było zmienić styl. Spokojny rookwy styl z tekstami o życiu, wierze itp
2000 - Okres Popowych bandów, ogólnie taniej komercji sprawił, ze zespół złagodził swoje brzmienie, aby pasować do teraźniejszych lat.

Tak. Sukces odniesiony It's My life sprawia, że jeszcze z 2 albumy powinny byc utrzymane w szybkm tempie. Piosenki mają pozytywne przesłanie itd.
Jednak z każdym albumem widać zmiany. Bounce jest ostrzejsze od Crusha a HAND od Bounce. Tendencja, która pokazuje, żezespół wraca do mocniejszego grania. Dlatego..

Po 1 albo 2 albumach. No chyba, że teraz będzie przerwa bez koncertów itp. Zespół się wyciszy i będzie chciał powrócić z nowym brzmieniem. Wszystko zależy od tego jak rozwinie się rynek muzyczny, ale myśle, że zespół będzie chciał powrócić do korzeni. Zresztą mówili, że Crush jest powrotem do Slippery tylko, że w radosnym Rock 'N' Rollowym stylu.

Dlatego za 10 lat powstanie album w Stylu przypominającym SWW albo NJersey. Jestem tego pewien. Póki co albumy się sprzedają i odnoszą sukces piosenkami w stylu HAND czy IMLife. Pozatym wyglądaja seksownie więc pasuje im taki styl.

Uważam, że za 10 lat będzie muzyka w stylu SWW i NJ a za 20 lat będą odchodzić w spokojny rockowy styl bez fajerwerków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”