Wasze spotkania i zdjęcia z BJ!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

witam,
juz jakis czas minał ale dopiero teraz natknałem sie na swoje zdjecie.
nie przeszkadza mi zdjecie ale epitet typu: 'ziomek', szczegolnie ze potem podane sa moje imie i nazwisko.prosilbym o wywalenie tego epitetu bo mnie denerwuje.a z drugiej strony dziwne ze nikt z fanow nie rozpoznal tego nazwiska(bo to my z bratem kiedys zalozylismy pierwsza strone o bj).ale nicki: crash i prezes rozpoznajecie mam nadzieje.bede wdzieczny za szybka reakcje.pozdrawiam fanow!pz
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

dostałem zjebkę za poprzedniego posta więc napiszę inaczej. Masz strasznie gejowską ksywę. Wchodzisz na moje forum, nikt nie ma pojęcia kim jesteś i się nosisz. Jakby to powiedział wujek Staszek, Mistrz Cietej Riposty - wyp... eee nie, bo zaś będzie modowy problem... idź sobie w $%^&*
Ostatnio zmieniony 5 maja 2010, o 08:51 przez Rattie, łącznie zmieniany 1 raz.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

to twoje forum dziecko?to posłuchaj,... ci do tego jaka mam ksywke ale musisz wiedziec ze skoro wykorzystujesz moje zdjecie i nazwisko bez mojej wiedzy - to moze mi sie to nie podobac.za uzywanie takiego jezyka powinno ci sie zabronic pisac.TO MA BYC FORUM NA OFICJALNEJ POLSKIEJ STRONIE BJ? popracujcie nad profesjonalizmem!
kiedy ja słuchałem bj ty synku robiles w pieluchy(doslownie) wiec uwazaj co i jak mowisz.
...

//Już pisałam Rattiemu, że na forum nie obrażamy nikogo. Ciebie też się to dotyczy, kimkolwiek jesteś. Pozdrawiam, Agata BJ.

ja nie zaczalem gejowskich tekstow i tych typu "idz w p...u'.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2010, o 08:59 przez prezes1, łącznie zmieniany 2 razy.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

prezes1 pisze:witam,
juz jakis czas minał ale dopiero teraz natknałem sie na swoje zdjecie.
nie przeszkadza mi zdjecie ale epitet typu: 'ziomek', szczegolnie ze potem podane sa moje imie i nazwisko.prosilbym o wywalenie tego epitetu bo mnie denerwuje.a z drugiej strony dziwne ze nikt z fanow nie rozpoznal tego nazwiska(bo to my z bratem kiedys zalozylismy pierwsza strone o bj).ale nicki: crash i prezes rozpoznajecie mam nadzieje.bede wdzieczny za szybka reakcje.pozdrawiam fanow!pz
prezes1 pisze:to twoje forum dziecko?to posłuchaj, nic ci do tego jaka mam ksywke ale musisz wiedziec ze skoro wykorzystujesz moje zdjecie i nazwisko bez mojej wiedzy - to moze mi sie to nie podobac.za uzywanie takiego jezyka powinno ci sie zabronic pisac.TO MA BYC FORUM NA OFICJALNEJ POLSKIEJ STRONIE BJ? popracujcie nad profesjonalizmem!
kiedy ja słuchałem bj ty synku srales w pieluchy(doslownie) wiec uwazaj co i jak mowisz.
...

No to tak. Zdjęcie i wszystko co było obok niego napisane skopiowałem z oficjalnej strony Hugh. Jeżeli wysłałeś do niego list, czy maila z zdjęciem- zgodziłeś się automatycznie na regulamin jaki obowiązywał na danej stronie, a co za tym idzie na jego opublikowanie, więc nie powinieneś mieć teraz pretensji, że zostało wykorzystane na tym forum jako ciekawostka. Co do ziomka, nie znam Ciebie, nie wiem kim jesteś, jesteś dla mnie zwykłym jakimś tam ziomkiem, to nie jest żadne obraźliwe określenie, nie zachowujmy się jak dzieci. Dziwna sytuacja, zwłaszcza, że nie przeszkadza Ci ani zdjęcie, ani dane, a jedna fraza, trochę to śmieszne, a Ty jesteś chyba przewrażliwiony. Natomiast post w kierunku Rattiego poniżej wszelkiej krytyki i aż się tego nie chce komentować. Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2010-05-05, 10:00 ]
PS. Edytowałbym tego posta, żeby już nie było dymu niepotrzebnego, ale niestety nie bardzo mam taką opcję. :)
Ostatnio zmieniony 5 maja 2010, o 08:55 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rozwiążcie sprawę tego zdjęcia poza forum i się jakoś dogadajcie :) To, co zaczyna się tu dziać jest całkowicie niepotrzebne i nadaje się jedynie do edycji/usunięcia/ostrzeżenia.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

A kiedy ja słuchałem BJ to kolegi prezesa nie było w ogóle na świecie blablabla... Jeżeli ktoś dobrowolnie upublicznia swoje zdjęcia i dane personalne w Internecie, to musi liczyć się z tym, że ktoś to przekopiuje. Po drugie od kiedy to słowo ziomek jest obraźliwe? Ziomek = swojak, podajesz się za fana BJ więc dla innych fanów jesteś swojakiem... logiczne? Idąc dalej swojak oznacza rodak, nie jesteś naszym rodakiem? ;) Wyluzuj chłopie, bo spinasz się bezpodstawnie... ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kurde "prezes" się odezwał. Normalnie przypominają się początki zapoznawania się z twórczością BJ i próby min. odtworzenia klipu always na kompie (nie dało się ;/ ), tylko po to, aby usłyszeć co to za utwór. Do tego pierwsze spotkanie z piosenką KTF (takie świadome) co było dla mnie czymś hmm mistycznym. Pamiętam, ze pierwsze przesłuchanie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Wstęp jakby z muzyki gotyckiej/kościelnej.
Pierwsze dema ściągnięte z bjovi.of.pl albo komnaty. Game Of The Heart, Prostitute, Fields Of Fire... no stare dobre czasy.
To było chyba równe 10 lat temu. Ciekawe w jakim miejscu będę ja i zespół za kolejne 10 ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”