2009 - Rok Bon Jovi!

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Co planujesz kupić w tym roku ??

Nowy album - Best Of
9
17%
Nowe DVD
13
25%
Dokument o zespole
8
15%
Oficjalną książke o zespole
14
26%
Nowy singiel
6
11%
Nic
3
6%
 
Liczba głosów: 53

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:Wybacz, ale jakikolwiek wymiat osobisty ma dla Ciebie WLOL no to zdobywając sie na minimum obiektywizmu mozna stwierdzic, ze muzycznie, produkcyjnie itp. itd. kazda piosenka z ChD bije wszystko na LH.
i widzisz, tu wchodzimy w kwestie gustu muzycznego :D

adrian woli pop- country , ty lubisz hard rocka i się nie dogadacie proste :P

mi podobają się z LH piosenki, ale bardziej od tych co są na niej, to te które na nią nie weszły i wali mnie czy to hard rock, metal czy country, huk, z aranżacją i innymi pierdołami, ma mi się podobać i tyle ;]
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

No ok rozumiem, ze gusta itp. ale ciezko mi czasami pojąc taki punkt widzenia, tyle, koniec offtop'a. ;]
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Szczerze, to bardzo mnie to zaskakuje. Płyta jako całośc jest słaba, jedynie pojedyncze 3 moze 4 piosenki zasluguja na uwage. Ciekaw jestem argumentacji
Właśnie płytę można słuchać tylko jako całość. Rozkładając na pojedyncze piosenki traci swoje walory. Na początku jej nie lubiłem, ale potem jak się zagłębiłem w teksty, melodie, produkcje, klimat.
Zespół odszedl od swojego brzmienia i eksperyment udał się i to bardzo. Najbardziej spójna płyta z ostatnich płyt jakie słyszałem.
Bardzo brzydko obrażasz Gunsów i Chinese democracy. Jak dla mnie ChD jest to naprawde batdzo dobra płyta a nie słaba.
Jakie kryteria bierzecie pod ocenę mówiąc, zę obrażam. Porównując takie piosenki jak better czy SR do WLOALeaving czy AOD z moich ust to mega pochwalą dla Gunsów.
Nie patrze na muzykę z perspektywy fana tylko HRocka żeby była jasność.
Wybacz, ale jakikolwiek wymiat osobisty ma dla Ciebie WLOL no to zdobywając sie na minimum obiektywizmu mozna stwierdzic, ze muzycznie, produkcyjnie itp. itd. kazda piosenka z ChD bije wszystko na LH.
Tatarze takie stawianie sytuacji sprawia, że stawiasz siebie jako wyrocznie.
Ja sie z tym nie zgadzam i uważam, ze owszem produkcyjnie CDemocracy w wikszości nie ustępuje takim piosenkom jak WLOAL, MAMemory czy AODay, ale jako całość nie jest arcydziełem.

A żeby nie było, ze to tylko ja tak myślę to wspaniali krytycy/artyści/muzycy itp nie docenili Gunsów nie przyznając im żadnej nominacji do Grammy za ten GENIALNIE wyprodukowany album a ten mierny LHighway dostał tylko 2 nominacje.
Grammy to nie wyrocznia chociaż oceniają tam muzycy, krytycy itp czyli osoby mimo wszystko kompetentne.

Można nie lubić Country ale powiedzenie, że WLOAL, AOD, MAMemory są źle wyprodukowane wydaje mi się bardzo niesprawiedliwe i zakłamujące rzeczywistość.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian ja Cie rozumiem, bo np dla mnie MAM i WLOL to rewelacyjne piosenki. Jesli idzie o aranzacje to w MAM jest dobrze, w WLOL taki standart. Pod tym wzgledem, obiektywnie patrzac, ostatnia plyta gunsow bije LH, i tego sie nie da ukryc.
Ale kit z tym. Tak jak napisal Bartek:
i wali mnie czy to hard rock, metal czy country, huk, z aranżacją i innymi pierdołami, ma mi się podobać i tyle
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

A żeby nie było, ze to tylko ja tak myślę to wspaniali krytycy/artyści/muzycy itp nie docenili Gunsów nie przyznając im żadnej nominacji do Grammy za ten GENIALNIE wyprodukowany album a ten mierny LHighway dostał tylko 2 nominacje.
Grammy to nie wyrocznia chociaż oceniają tam muzycy, krytycy itp czyli osoby mimo wszystko kompetentne.
Widze że pojąłeś, że grammy to nie wyrocznia :P To niewątpliwie postęp :P Ale dalej chyba trzeba tłumaczyć Ci, że osoby przyznające te nagrody nie kierują się muzyką tylko pieniędzmi i zyskami dla przemysłu fonograficznego. Oni zwyczajnie decydują który album opłaca się albo od górnie trzeba wesprzeć kampanią reklamowa jaką jest przyznanie tej nagrody.
Zwróć uwagę, ze w ogóle kategoria rock nie cieszy się tak wielkim zainteresowaniem jak pop i jemu podobne. A sama kategoria rock 'dla grammy' to wszystko gdzie pobrzdękuje gitara.
Nie dziwie się, że nowy album CDemocracy gunsów nic nie "osiągnął". Ty uwzględniasz ten fakt jako minus dla tego albumu. Niestety pomijając, ze (OGOLNIE przyjmując) LH=pop, a CDemocracy=rock to dwa odrębne gatunki muzyczne (o ile pop to konkretny gatunek) to album gunsów jest zwyczajnie lepszy, dojrzalszy muzycznie i aranżacyjnie. Niezależnie czy Ci/Mi się to podoba czy nie. Pisze "Mi" bo sam osobiście nie jestem fanem nowej twórczości gunsów. Z albumu do gustu przypadły mi z 3/4 piosenki.
Nawiązując ponownie do Grammy; LH jest to album popowy, komercyjny, zawierający proste melodie, wygładzone dźwięki(nie odbieraj tego osobiście). Przemawia więc do znacznie większej rzeszy przypadkowych ludzi niż takie CDemocracy. I dla tego pewnie opłaca sie wspierać taki album dla zysku.
Obiektywne przyznawanie nagród za osiągniecia i umiejętności muzyczne kończy sie niestety na festwialu chopinowskim :P ;]
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Przede wszystkim nawet jeśli ChD dostałoby wszystkie Grammy to i tak ani Axl ani nikt inny z Gn'R by sie nie pofatygował, żeby to odebrać, bo im to koło ch** lata. :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:Przede wszystkim nawet jeśli ChD dostałoby wszystkie Grammy to i tak ani Axl ani nikt inny z Gn'R by sie nie pofatygował, żeby to odebrać, bo im to koło ch** lata. :D
no nie wiem, myślę żeby pierwszy się pojawił wtedy tam :P
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Wiesz, jego wytwórnia nie wie od pół roku gdzie on jest więc wątpie. :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Czy wy ... macie po 10 lat i jestescie na forum od miesiaca?? Zasmecacie prawie kazdy temat dyskusja o tym pajacu! Ja ani nikt inny nie ma na tyle czasu, aby wchodzic i codziennie przeczyszczac temat z postow, ktore sami dobrze wiecie pownny byc w innym miejscu! Potem pierdologia, ze nikt z modow tu nie zaglada i jest jeden wielki smietnik! Sorry, ale jesli sami uzytownicy maja na to najuzpełniej w.......e , bo tylko z czystego lenistwa nie chce im się pisac tam, gdzie powinni -to nie dziwcie się pozniej, ze jest ttu jak jest!!!!!
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

No najlepiej to opier*** zwykłych userów. Jak modzi nie znają swoich obowiążków, albo zaglądają na forum od święta (bo nie wiem, czemu takie tematy nie są czyszczone od razu) to sie nie ma co potem dziwić. Jakbym dostał ostrzenieżenie słowne, a potem warn'a to pewnie bym już tak nie robił, ale to nie ja przez ostatnie pół roku offtopowałem w tematach "jon jesteś piękny". Z tego wynika niejakie przyzwolenie na takie zachowanie.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tatar, Ty akurat nie powinieneś się odzywać w tej kwestii,bo gdzie nie padnie imię Axl bądż ChD to jesteś pierwszy do zaśmiecania i jeszcze masz czelnosc teraz mowic, że moderatorzy nie znaja swoich obowiazkow i nie wiesz czemu to nie jest usuwane! Ja mam logowac sie kazdego dnia i czyscic, bo Tobie i innym nie chce się wejsc w str głowną forum, by wybrac odpowiedni dział!
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ok, tylko, zwróć uwage na to, że nie ja jestem prowodyrem kolejnych kilkunastu postów nt. jak to subtelnie ujełaś "pajaca", tylko widząc przyzwolenie na offtop (czyli brak reakcji moda) stwierdzam, że jak oni mogą, to czemu ja nie mogę. Jeśli nie zauważyłaś, to na początku tego powtarzającego sie zjawiska nawoływałem do przeniesienia dyskucji do tematu Gn'R. Nie spotykało się to z żadanym odzewem, nie bylo reakcji ze strony moderatorstwa - wiec jesli wszystkim pasi offtopowanie, ja nie mam nic przeciwko. Twój post był pierwszą reakcją od miesiecy. :brawo:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tatar, przeczytaj jeszcze raz swojego posta i przemyśl to! Naprawdę!
Pierwszy raz reaguję słownie, bo mam dosyć scalania waszych off topow do tematu o Guns n Roses!
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

czy to jest temat: ROK BON JOVI? czy jakiś o Gansach? Zaczynam sie gubić....
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”