BJ w radio

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: BJ w radio

Post autor: Jovinka »

bartekbb23 pisze: już dawno nie słyszałem Always w ani w radio rmf ani w zet, i zapytuję się czy słyszał ktoś ostatnio może właśnie Always w tych stacjach ? jak słyszeliście lub usłyszycie dajcie znać bo drażni mnie to że ja nie słyszałem xd

Kto ranno wstaje temu Pan Bóg daje! xD otóż dziś o godz. 5:59 (nie wiem czemu ale lubię zapisywać w moim zeszycie od muzyki, kiedy leciał ostatni kawałek bj) słyszałam "Always" w radiu zet :) szkoda tylko, że tak wcześnie leciała :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jovinka pisze:Kto ranno wstaje temu Pan Bóg daje! xD otóż dziś o godz. 5:59 (nie wiem czemu ale lubię zapisywać w moim zeszycie od muzyki, kiedy leciał ostatni kawałek bj) słyszałam "Always" w radiu zet :) szkoda tylko, że tak wcześnie leciała
hehehe mnie kiedyś na zetce jakoś podobnie o tej godzinie obudził radio budzik, i centralnie włącza się, a tu od razu charakterystyczne uderzenia w bębny :D to było coś nie powiem.... a mnie dziś pozdrowiła pani na rmf jakoś o 9 40 -9 50 mówiła, że np listonosze i gońce mają gorzej, muszą chodzić i pracować w deszcz śnieg itp ' napisał bartek, serdecznie pozdrawiamy' czy jakoś tak generalnie to miała mi puscic always ale jakoś nie puściła, a tylko po to do niej pisałem :D
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

bartekbb23 pisze: ja zaczełem dzisiaj xd jak na razie upolowałem tylko it;s my life o 15 26
nie mów że w radio zet?!!
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

bartekbb23 pisze:
Jovinka pisze:Kto ranno wstaje temu Pan Bóg daje! xD otóż dziś o godz. 5:59 (nie wiem czemu ale lubię zapisywać w moim zeszycie od muzyki, kiedy leciał ostatni kawałek bj) słyszałam "Always" w radiu zet :) szkoda tylko, że tak wcześnie leciała
tak generalnie to miała mi puscic always ale jakoś nie puściła, a tylko po to do niej pisałem :D
a mnie to jeszcze nikt przez radio nigdy nie pozdrowił xD ale ta pani w radio powinna puścić "Always" w radio :) tym bardziej, że dziś około godz. 10:00 słuchałam radia w samochodzie mojej dyrektorki (ze szkoły)

[ Dodano: 2008-12-06, 20:26 ]
A ja dziś dzwoniłam do Zetki i poprosiłam o puszczenie "Always"

moja prośba brzmiała mniej więcej tak: " Dzień dobry, dzwonię w takiej sprawie, że chciałabym zadedykować mojemu koledze Bartkowi z Elbląga piosenkę "Always" z repertuaru Bon Jovi.

(odebrała jakaś pani) no i powiedziała coś w ten deseń "przepraszam, ale na dziś nie mamy zaplanowanej w liście przebojów tej piosenki."

no i aż mnie szlag mało co nie trafił ...

ale za to późnej dodzwoniłam się do Radia 5 (suwalskiego) i taką samą prośbę skierowałam no i puścili :)

[ Dodano: 2008-12-14, 20:58 ]
wczoraj o 7:58 w Zetce IMLife leciało :) , szkoda, że nie "Always" :(
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

heh, to ja pamiętam że często rano o 7 budziło mnie LOAP, albo inaczej, budze sie rano, wychodze z pokoju, a tu tak jakby głos Jona, zbiegam na dół i ku mojej wielkiej radości rzeczywiście puścili :jupi: , albo kiedyś to było jak sam Piotr Kupicha(wowowo super gwiazda rocka normalnie drugi Jon...) zapowiedział koncert BJ w RadiuZET o 22:00 to oczywiście 10 min przed dziesiątą już przy radiu czuwam :))
a tak swoją drogą kiedy puszczają KTF bo nie mogę upolować??
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

piterskate pisze:albo kiedyś to było jak sam Piotr Kupicha(wowowo super gwiazda rocka normalnie drugi Jon...)

?e co???? :D :D :D :D :D :D :D

piterskate pisze:a tak swoją drogą kiedy puszczają KTF bo nie mogę upolować??

chyba wclae nie puszczają :))
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

ewaika789 pisze:
piterskate pisze:albo kiedyś to było jak sam Piotr Kupicha(wowowo super gwiazda rocka normalnie drugi Jon...)

?e co???? :D :D :D :D :D :D :D
no kiedyś puszczali w radiuZet takie sławne koncerty, nawet była tu kiedyś notka w newsach, i właśnie pierwszym koncertem był ten Bon Jovi live from London z '95.
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

piterskate pisze:
ewaika789 pisze:
piterskate pisze:albo kiedyś to było jak sam Piotr Kupicha(wowowo super gwiazda rocka normalnie drugi Jon...)

?e co???? :D :D :D :D :D :D :D
no kiedyś puszczali w radiuZet takie sławne koncerty, nawet była tu kiedyś notka w newsach, i właśnie pierwszym koncertem był ten Bon Jovi live from London z '95.

wiem, mam to na kasecie magnetofonowej :jupi:
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

wiem, mam to na kasecie magnetofonowej :jupi:[/quote]






Ja też to mam na kasecie! Tydzień się szykowałam żeby to nagrać jak usłyszałam że to będzie :)
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

Hah, a ja nie mam na kasecie tylko video na kompie :P
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Ja też to mam na kasecie! Tydzień się szykowałam żeby to nagrać jak usłyszałam że to będzie :)

A tak w ogóle kiedy to było? :PPPP
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jovinka pisze:ja dziś dzwoniłam do Zetki i poprosiłam o puszczenie "Always"

moja prośba brzmiała mniej więcej tak: " Dzień dobry, dzwonię w takiej sprawie, że chciałabym zadedykować mojemu koledze Bartkowi z Elbląga piosenkę "Always" z repertuaru Bon Jovi.

(odebrała jakaś pani) no i powiedziała coś w ten deseń "przepraszam, ale na dziś nie mamy zaplanowanej w liście przebojów tej piosenki."

no i aż mnie szlag mało co nie trafił ...

ale za to późnej dodzwoniłam się do Radia 5 (suwalskiego) i taką samą prośbę skierowałam no i puścili :)

haha no nieźle :D no w zetce niby 'przeboje są twoje' ale można wybrać tylko z określonej niewielkiej listy, na której jest o dziwo it's my life :D

jak jesteś taka dobra to spróbuj do rmf do programu który prowadzi Janowski z Jaka to melodia 'Wasza muzyka' się nazywa jego program w rmf i leci w soboty od 15stej do którejś tam bodajże :D tam masz większe szanse, chyba, że mają swoją ukrytą wewnętrzną listę której nie udostępniają na necie :D
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

ewaika789 pisze: A tak w ogóle kiedy to było? :PPPP
Jakoś tak na pocz. 2008r.
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

piterskate pisze:Jakoś tak na pocz. 2008r.



no to jakiś czas temu :P
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1221
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

żal. Niedługo będzie temet "kiedy ostatni leciało u was na kompie BJ" i wszyscy bedą pisać co i kiedy puszczali sobie.

już naprawdę nie macie o czym gadać ;/
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”