Lorenza

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Eee, Dandi cośsię tak zawziął? Będę miała poczucie winy bo to ja wywołałam dyskusję o Lorenzie (chciałam się dowiedzieć skąd cały ten sceptycyzm w zwiazku z jej osobą) i w moim wątku doszło do tej sprzeczki. Ne atakuj mi forumowej koleżanki! Przemawia przeze mnie kobieca solidarnosć. I bądź ostrożny, bo jak baby się zjednoczą to... Wiesz jakie baby potrafią być krzykliwe jak jedna drugą bnoni i jak walczą wspólnymi siłami:) :))
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Spokojnie , ja nie widze tu ani sprzeczki ani ataku. Zwykła wymiana zdań. Nie bierz tego do siebie.
Obrazek
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

No cóż, mam prawo nie wiedziec o powiązaniach JBJ (muzycznych oczywiście) z Lorenzą w 1997. BJ słucham od niedawna i od niedawna robię na ich temat research. w 1997 byłam zdeklarowana fanką D Bowiego. Zresztą kawał życia byłam głównie nastawiona muzycznie na Bowiego (od chyba 1983 roku kiedy to wydał Let's Dance) i BJ to dla mnie dopiero nowe wyzwanie; wiele rzeczy jeszcze będę odkrywać, o wielu faktach dowiadywać się.
Co do urody Lorenzy i do estetycznych wrażeń jakie dająjej umiejętnosći taneczne - to sprawa subiektywna. Mnie się tam to podoba :) :P :D :))
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ja ja lubie i mam nadzieje, ze będzie z chłopakami na następnej trasie. Dodaje "smaku" piosenkom live Bon Jovi.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Bonjova pisze:ewaika789 napisał/a:
Nie poprostu nie mam czasu siedzieć na pudelku kozaczku YouTubie czy innej wrzucie


A co to ma wspólnego z Lorenzą ?? ?? ??

Bo gdybym siedziała na YouTubie i oglądała same filmiki o BJ to może bym wiedziała kim jest Lorenza

A pudelka i kozaczka tylko podałam do przykładu wielkie halo jakbym napisała że BJ sie rozpada!

[ Dodano: 2008-11-18, 20:02 ]
aha i jeszcze dzięki Marta że stajesz w mojej ''obronie'' :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”