Lorenza

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Lorenza

Post autor: marta anna »

Czy ktoś lubi skrzypaczkę Lorenzę Ponce? Od kiedy interesuję się grupą BJ i przegladam fora światowe BJ i komentarze na you-Tubie stale spotykam sie z jadowitą krytyką, głównie ze strony dziewczyn/kobiet. a mnie się Lorenza podoba. Super gra, super się porusza i jest przy tym na prawdę piękną kobietą! Jeśli ktos podziela moje zdanie albo mojego zdania nie podziela albo jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego Lorenza jest tak nielubiana to zapraszam do dyskusji:)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

[ Jeżeli chodzi o tą skrzypaczke co gra z BJ :P to : ]
Jest nielubiana ( przynajmniej przeze mnie ale znajdziesz tu też fanów luźniejszego grania, którym pewnie ta Pani sie podoba) bo psuje rockowy klimat. Gdy Richie zaczyna dobra solówkę do AnyOD i ta sie wcina ze swoimi skrzypeczkami to powoduje ,ze przy przyzwoitej, w miare rockowej piosence, powstaje klimat country.
Obrazek
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Hm, może i tak. Muszę się przysłuchać. Ale Richie i Jon chyba nie czują, żę cosnie tak, bo by jej ze sobą nie wozili na tournee?
Posłucham jakiegos nagrania i się temu przyjrzę. dzięki za wyjasnienie.
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Lorenza jest ładna i zgrabna, jak na swój wiek (już chyba ponad 30 lat) wygląda świetnie.
Co do gry - popieram Dandiego. Dla mnie największą zbrodnią jest These Days. Tak rzadko grają tę piosenkę, podczas LH Tour Jon śpiewał rewelacyjnie... więc po co te skrzypce podczas solówek Ryśka? Dobrze, że we Frankfurcie obraziła się i mimo nawoływań Jona i Ryśka nie chciała grać, to jest chociaż jedna dobra wersja tej piosenki :)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

a ja jeszcze nie spotkałam sie z tą panią ale kiedyś chyba sie wsłucham te jej muzykę z BJ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ty w prawie kazdym temacie piszesz ,ze czegoś nie znasz albo sie z tym nie spotkałaś :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

a co przeszkadza ci coś? ;)

Nie poprostu nie mam czasu siedzieć na pudelku kozaczku YouTubie czy innej wrzucie wole robić inne ciekawsze rzeczy temu z wszystkim (no prawie) jestem na bakier

Ale to jeszcze chyba nie jest przestępstwo?? :P
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie jest ;] ale jest zabawne ;]
Obrazek
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Widzisz, Dandi, nie można tylko wsłuchiwać się w BJ. :) są jeszcze inne rzeczy ciekawe i godne zainteresowani na tym świecie!

Lorenza to chyba nowy nabytek i to na dodatek nie jeset w grupie na zasadach członka tylko to taki wypożyczony muzyk sesyjny na potrzeby LH. Zaden z niej trzon grupy! To zadna zbrodnia że Ewaika nie zwróciła na nią większej uwagi. Mnie by to pewnie tez umknęło gdyby nie to, że zaczełam sie interesować grupą własnie w momencie kiedy ta pani się pojawiła i zaczęłam się dowiadywać kto to taki bo myślałam że to regularny członek grupy. A chciałam ogólnie poznać tak w ogóle skład bo wtedy jescze nie miałam o nim zielonego pojecia.

|Ps. Co do babki z górą 30-letniej która całkiem nieźle się trzyma jak na swój wiek. O kurcze! Ja mam 37 (nie bujam!) i wydawało mi się, że jeszcze jestem wzglednie młoda. a tu mnie laseczki sprowadziły na ziemię i kazały się skonfrontować z brutalna rzeczywistością.
?artuje dziewczyny:) Umówmy sie że jestem.... not old, just older :))))
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

ewaika789 pisze:Nie poprostu nie mam czasu siedzieć na pudelku kozaczku YouTubie czy innej wrzucie
A co to ma wspólnego z Lorenzą ?? ?? ??
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

No bo gdyby siedziała to miałaby przyjemnośc czy też przykrosć zaznajomić się z panią Lorenzą. Trochę tam jest tych materiałów czy komentarzy gdzie Lorenza się pojawia. Natomiast słuchajac samych mp3 trudno wywnioskować że tam jest jakaś dodatkowa babeczka w BJ. Taki był sens tej uwagi...
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

No bez przesady. Lorenza na pudelku. Chyba sobie żartujecie. Moja kumpela uwielbia takie portale i z całą pewnością, gdyby znalazła coś związanego z BJ to juz o tym bym wiedziała :))
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Bonjova , ja kiedyś przez przypadek weszłam na pudelka wklikując hasło Bon Jovi i coś tam. I okazało się ,że jest tam kilka artykułów o BJ ale to zupełnie heretyckich. Jak je przeczytałam to aż się we mnie zagotowało i postanowiłam tam więcej nie wchodzić. Nawet już nie sprawdzałam czy jest coś o Lorenzie. Pewnie coś by sie też znalazło. A było np o tym, że BJ od dawna nie wydali zadnej płyty i że ich sława przygasa. Normalnie takie rzeczy tam piszą! Tfu!:) Piszą o BJ, na prawdę piszą - tyle że nie warto tego czytać.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

O Bon Jovi to wiem , że było kilka wiadomości. Zostałam o nich natychmiast powiadomiona. Co do Lorenzy to wątpię żeby było o niej coś na pudelku czy innych badziewiach. To tylko amerykańska skrzypaczka, a nie............ktoś tam (niestety nie wiem kto króluje na pudelku)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ewaika789 o Lorency bys wiedziala jakbys tylko sledziła chociaż troche trase LH , tyle . ?adne pudelki , kozaczki czy pantofelki. Wystarczy obejrzec filmik na youtube z wystepów na trasie twojego ulubionego (?) zespołu. Zadna filozofia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”