pomysł na interpretację gestu:)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

pomysł na interpretację gestu:)

Post autor: marta anna »

http://pl.youtube.com/watch?v=rOAF0wW2U7c

Ma ktoś pomysł o co mu chodziło (ok 0:24, na smym końcu)?
Osoba, która nagrała ten clip przerwała w kluczowym momencie i nie wiadomo o co tak na prawdę poszło.
Gest i mina są komiczne - to znaczy dobrą zabawę ma oglądający a nie golądany - ale o co tu biega? :D :D

Ogłaszam konkurs na interpretację, he he:)
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Nie chcę psuć zabawy, ale mniej więcej wiem, co się stało. To chyba nic spektakularnego, ale odpowiedź podam później, skoro to konkurs...
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

To nie konkurs zaden. Tak tylko napisałam dla zartu: ) ale tak na prawdę to chciałabym wiedzieć bo mnie to zaintrygowało.

W sumie to już chyba odpowiedź znalazłam tu : http://pl.youtube.com/watch?v=fB4eeG3Udh8

To znaczy, wyglada na to że maracas przestały byc potrzebne wiec je odłożył i przeszedł do dalszej części wykonania. Ale minę ma taka, jakby go coswybiło z rytmu albo jakby coś było nie tak.
A jaka jest Twoja teoria? Tak pytam bo na serio mnie to zaciekwiło, bo gest dosyc niepospolity...:)
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Też wydaje mi się że powodem tej miny było maracas.Odłożył je ponieważ uznał że i tak nie zdaje egzaminu przy tak głośnym graniu. Widziałam to gdzieś już kiedyś i jestem całkiem pewna ;]
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

To nie jest moja teoria, tylko relacja ludzi, którzy byli na koncercie :) Jakiś kamerzysta lub fotograf strasznie kręcił się pod sceną, chcąc zrobić najlepsze ujęcie, co strasznie dekoncentrowało Jona - rzucił więc w niego marakasami. Kamerzysta odrzucił, w międzyczasie ekipa dostarczyła nowa, więc Jon dał jedną parę jakiemuś fanowi.

* * *
Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, żeby marakasy nie były potrzebne Jonowi w trakcie KFT! Nawet jak jest bardzo głośno, on zawsze nimi potrząsa. To musiał być jakiś wyjątek.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ja to bym to całkiem inaczej skomentowała...... :P
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Dzięki, Emilka
emilka pisze:Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, żeby marakasy nie były potrzebne Jonowi w trakcie KFT! Nawet jak jest bardzo głośno, on zawsze nimi potrząsa. To musiał być jakiś wyjątek.
Tak mi przyszło do głowy, ze Jon po raz pierwszy przekonał sięprzy okazji tego koncertu w Atlancie, że bez nich też moze nieźle ten utwór zinterpretować :D
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

http://pl.youtube.com/watch?v=iJeuMceNm1E
bym powiedziala ze ktos podpadl Jaskowi, np. mmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyyyyy fan
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Aha. i jeszcze sądząc po sile ciosu (upuszczenie bez zamachu) kamerzysta chyba nie został jakoś bardzo poturbowany:)
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

chciałabym sie najpierw dowiedziec czy to był koncert czy próba???????????? Bo jezeli to próba to pewnie cos mu nie wyszło i z nerwów rzuci tymi grzechotkami...
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

to był raczej koncert
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

ewaika789 pisze:to był raczej koncert
Ja myśle ze to chyba nie był koncert tylko próba,bo w takiej koszulce beznadziejnej i spoconej by wystąpił....?? ...._wątpie,a pozaty co nagle przestałby śpiewać i rzuciłby wszystko dla własnego kaprysu na koncercie???.....no nie wiem ;/
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

no właśnie całe jajo w tym zę to był koncert. Kręcił to ktoś kto na tym koncercie był:)
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

a jaki masz na to dowod ze to koncert???? :)
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

witw pisze:
ewaika789 pisze:to był raczej koncert
Ja myśle ze to chyba nie był koncert tylko próba,bo w takiej koszulce beznadziejnej i spoconej by wystąpił....?? ...._wątpie,a pozaty co nagle przestałby śpiewać i rzuciłby wszystko dla własnego kaprysu na koncercie???.....no nie wiem ;/
Witam w normalnym świecie, obejrzyj więcej filmików na youtube, to przekonasz się, jaki kapryśny potrafi być piękny Jonny ;) Poza tym, to chyba normalne, że on się poci? Przecież nie będzie zmieniał koszulki po każdej piosence. Koncert rockowy porównywalny jest do rozegrania meczu - wokaliści i perkusiści tracą nawet po 3-4kg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”