Nowa płyta

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

espena pisze:tak się sk?ada, że HAND s?ucha?am swego
czasu dość często. napewno jest lepszy
niż taki Crush, ale do KTF czy TD d?uga droga :P
sprawa gustu koleżanko ;]
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

To nie jest sprawa gustu. TD i KTF to albumy nieporownywalnie lepsze pod wzgledem muzycznym, tekstowym czy wokalnym od HANDa, i nad tym nawet nie ma co dyskutowac. Sprawą gustu jest to co sie komu bardziej podoba.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

KTF i TD tak, ale już na przykład ja uważam, że Crush jest też dużo lepszą płytą od HAND. I znowu sprawa gustu, więc dyskusja to jest lepsze od tego, bo ja tak uważam, nie ma sensu. Każdemu w BJ różne rzeczy się podobają i to jest piękne, że każdy znajduje w tej muzyce coś dla siebie. :)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
tusia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:22
Ulubiona płyta: Keep the faith
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: tusia »

Dla mnie niestety chyba każda płyta jest lepsza niż Crush ale to tylko moja opinia. A co do nowej płytki to ja również marzyłabym o typowo akustycznej nawet w stylu country bo uwielbiam dźwięk gitary akustycznej a do tego wokal Jona i więcej nie trzeba. :)
No man is an island...
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

ja powiem tyle; mniej więcej po po?owie
HAND i Crush. tutaj i tutaj kilka gwiazdek*
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Tatar pisze:To nie jest sprawa gustu
oczywiscie, ze to jest sprawa gustu. bo to, co ktos uwaza za lepsze pod wzgledem muzycznym, to subiektywne uczucie. ktos bedzie uwazal lepsze pod względem muzycznym "2Pac - I don't give a fuck" za lepsze niż jakakolwiek piosenka Bon Jovi... wiec wiesz...
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

KTF i TD tak, ale już na przykład ja uważam, że Crush jest też dużo lepszą płytą od HAND. I znowu sprawa gustu, więc dyskusja to jest lepsze od tego, bo ja tak uważam, nie ma sensu. Każdemu w BJ różne rzeczy się podobają i to jest piękne, że każdy znajduje w tej muzyce coś dla siebie. :)
A gdzie ja tu napisałem, że to nie jest sprawa gustu? :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

oczywiscie, ze to jest sprawa gustu. bo to, co ktos uwaza za lepsze pod wzgledem muzycznym, to subiektywne uczucie. ktos bedzie uwazal lepsze pod względem muzycznym "2Pac - I don't give a fuck" za lepsze niż jakakolwiek piosenka Bon Jovi... wiec wiesz...
Ale pleciesz. Czyli np jeśli bierzesz sobie przeciętnego gitarszyste, który nie potrafi zagrać dobrej solówki ('dobrej' co mowi samo za siebie i wyklucza pojęcie gustu) i porównasz go z gościem takim jak Perry, Sambora etc to, to który z nich technicznie lepiej zagra i więcej potrafi jest sprawą gustu i twojej subiektywnej oceny? Chyba jakieś nieporozumienie. Jeżeli chcesz ocenic jakość wykonania, to gust nie powinien odgrywać roli.. minimalną. To co Ci się podoba zależnie od twojej wrażliwości itd zotaw na boku.
Jeżeli rozpatrujemy HAND'a w kategorii rock w zestawieniu z Keep The Faith to prawda jest taka, że ten album pod każdym względem jest słabszy (bywa, że dużo słabszy).
Jednak wydaje mi się, że jakby go wcisnąć w kategorie gitarowego popu czy jakiegoś "modern rock'a" to można by powiedzieć, że jest dobry. I w tym miejscu wkracza sprawa gustu. Dla kogoś ta muzyka jest nieinteresująca, wtórna, monotonna itd i nie słucha jej.
Jak dla mnie np; może być do samochodu (w dobrym znaczeniu), poprawia chumor, jest wesoła itd.
Na dłuższą mete, lub podczas słuchania "w zaciszu" czy gdzies tam w skupieniu zwyczajnie robi się nudna!
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

Pewnie będzie to płyta coś w stylu Bounce czy HAND. Jeżeli tak to może być, pod warunkiem że będą dłuższe solówki Richiego a singlami będą songi typu Secret, unbreakable, complicated, i am, I want to be loved, Las Man standing, undivided, hook me up, right side of wrong, love me back to life, bounce.
...and just only rock...
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

jeśli ma być w stylu tych p?ytek,
to chcę ostre, rockowe granie. a nie
jakieś smęty w stylu Joey albo Wild flower :/.

a tak serio, idealistycznie, chcia?abym
by to by? album w stylu KTF/TD/DA
choćby nawet by? ultra 'niemodny'
i niesprzedawalny!!
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Hmm...jak dla mnie mogłoby to być połączenie HAND z These Days i Keep the faith :) Czyli dość różnorodna - zarówno z powerem jak i z chwilą relaksu. Jednak cudów tego typu się nie spodziewajmy, ale jeśli ukarze się coś na wzór samego HAND również z chęcią posłucham i na pewno będę zadowolona. Ważne, że są :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

A ja bym wolał coś takiego:
6-8 mocnych utworów (w stylu "We got it going on" lub "Undivided")
3-4 ballady (ale nie takie "są bo są" tylko coś jak "Make a Memory")
1-2 instrumentalne (tego jeszcze nie było)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

1-2 instrumentalne (tego jeszcze nie było)
czy aby napewno nie było? a co z ride cowboy ride, love for sale chociażby
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

bartekbb23 pisze:
1-2 instrumentalne (tego jeszcze nie było)
czy aby napewno nie było? a co z ride cowboy ride, love for sale chociażby
chodzi o utwory bez wokalu ;]
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Mika
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 12 listopada 2007, o 13:40
Lokalizacja: ***

Post autor: Mika »

Jak powinien brzmieć najnowszy album Bon Jovi? Moja wizja jest raczej niezbyt realna :PPPP .... no cóż, ja chętnie posłuchałabym jakiś nowych kawałków w stylu New Jersey.Ale skoro nie mogę oczekiwać od zespołu powrotu do przeszłości to powiem tylko, że chciałabym po prostu żeby najnowsza płyta była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Oby nie nawiązywała do LH i Crush.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”